Jump to content

Szavazás - az első évad legjobbjai

Recommended Posts

Szavaztam! ma 09.02.-án 15:29-kor.

Ha a szavazatom megtekinthető, elmenthető, akkor kérném szépen. Öreg vagyok és szenilis, mire díjátadó lesz, nem akarok magamnak is hazudni, hogy mennyi találatom volt.. :)

Köszi!

Csak egy kis statisztika az eddigi szavazásokról. Ez lesz a 14. szavazás a TCW, Rebels, Resistance és Mandalore évadok után. A szavazatok eddig így alakultak:

TCW 1. évad: 40
TCW 2. évad: 18
TCW 3. évad: 40
TCW 4. évad: 34
TCW 5. évad: 33
TCW 6. évad: 111
TCW 7. évad: ---

Rebels 1. évad: 66
Rebels 2. évad: 136
Rebels 3. évad: ?
Rebels 4. évad: 30

Resistance 1. évad: 13
Resistance 2. évad: ---

The Mandalorian 1. évad: 34
The Mandalorian 2. évad: 32

A Resistance 2. évadja és a TCW utolsó évadja még várat magára, illetve még nem találtam hivatalos számot a Rebels 3. évadjához, de azért szépen látszódik a folyamat. Kíváncsi vagyok, hogy végül mennyi fog most összejönni. Jelenleg 17 szavazatnál járunk és még gondolom sokan nem szavaztak a fórumról - köztük még én se, de hamarosan sort kerítek rá. ;)

Edited by Bence1997
  • Like 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 2

22 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Jelenleg 17 szavazatnál járunk és még gondolom sokan nem szavaztak a fórumról

Én is fogok majd szavazni, de előtte még mindenképpen újranézném (egyrészt vannak homályos dolgok már az évad elejéről, de az évadértékelés miatt is terveztem ezt)... a jövő héten sort is kerítek rá, de nagyon jól összeállítottad a listát! Lesznek nehéz döntések, de azért vannak már most biztos befutók nálam: Omega, Crosshair, de tényleg jó lett a lista. :)

Egy kis reklám! Sikerült feltöltenem egy guide füzetet az első évadhoz a fő topicba! (Köszi Ody!)

Ha újranézni nem lenne valakinek ideje a szavazáshoz, vagy a díjátadóig, átprörgetve tök beugrik az embernek milyen is volt az első évad!

• Köszönöm 1
  • Tetszik 3

Eddig 23 ember szavazott, ezek közül van egy emberke, aki Amerikából köszönt be. Gondolom senki se tartózkodik a fórum tagjai közül Amerika nyugati partjain. :D Az illető szerintem használta a google fordítót, mert 1 órájába telt, míg kitöltötte. :D

Keddig még van idő azoknak, akik még nem szavaztak a fórumról. Illetve ha valaki külsős facen látva szavaz, az is remek.

Hogy egy kisebb helyzetjelentéssel jöjjek: a 12 kategóriából nagyjából a fele még akármerre elmehet. Van 1-2 nagyon szoros, néhol pedig 2-3 szavazat is dönthet. Szóval hajrá, hajrá a maradéknak. :)

• Köszönöm 1
  • Tetszik 2

Tegnap este lezárult a szavazás, végül 25 szavazó érvényesítette véleményét - ebből 1 amerikai volt - és bár 1-2 helyen nagyon szoros volt az eredmény, végül nem kellett hosszabbítani az időtartamon. :)

Na igen, a díjátadó időpontját még nem beszéltük meg. Én benne vagyok a most szombatban, de ha esetleg sokaknak nem jó, nyugodtan átrakhatjuk a jövőhétre. Értelemszerűen este 8 órakor kezdődne. :)

Edited by Bence1997