Ugrás a kommentre

Értékeld a filmet


Ody Mandrell

Milyen osztályzatot adnál az első epizódnak?  

41 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen osztályzatot adnál az első epizódnak?



Ajánlott hozzászólás

egy újabb kritika a filmhez.

 

Sokszor egyetértek a fickóval, nyilván most nem ez a helyzet. Az pozitív, hogy a CGI kérdéskörét és a szokásos "jaj itt minden annyira mű, bezzeg az OT-ben mindent megépítettek" tévhitet nem hozta elő, bár a látványvilágnak azért odaszúrt. Ezt már több helyről is hallottam, hogy mai szemmel nézve milyen botrányosan fest ez a film, de nem igazán értem. Tudom, hogy ezen a fórumon is több olyan tag van, aki ért az ilyesmikhez, valaki felvilágosítana erről? Én úgy látom, hogy összességében az Ep.1 a mai napig jól néz ki, sőt sok jóval későbbi mainstream alkotást lenyom e téren.

 

Jar Jar kapcsán igazat adok neki, ezt már én is többször írtam itt, hogy nem csak a bugyuta és gyerekes mivoltával van bajom, hanem azzal is, hogy az egész film humora rá van építve. A droidokkal mondjuk elképzelésem sincs mi a gondja. Néha már itt is túlzásba estek a botladozásaikkal, de engem sokkal, de sokkal jobban zavarnak mondjuk a későbbi TCW filmben vagy az Ep.3-ban az Invisible Hand-en.

Ráadásul én a droidokat több szempontból is remek húzásnak tartom. Egyrészt tök jó sci-fi elem, másrészt egy gördülékeny és ötletes megoldás arra, hogyan lehet olyan ellenfeleket behozni a képbe, akiket nyugodtan kaszabolhatnak össze-vissza, mert mégse olyan, mintha élőlények lennének. Az in-universe motívumokkal pedig az is szépen le van fedve, hogy miért olyan "bénák", nem kell ezen vakarózni, mint a rohamosztagosoknál.

 

A karakterekkel nekem nem volt bajom, a színészekkel se. Érdekes, hogy én általában abba futottam bele, hogy pont Liam Neeson alakítását ekézik (szerintem indokolatlanul), ő meg egyedül őt dicséri. Ewan, mint Obi-Wan nem tudom miért fos szerinte. Anakin-nál meg megint ott tartunk, hogy nem Vader. Sokaknak egyszerűen nem fér a fejébe, hogy a PT nem a gonosz Vader előéletéről szól, hanem azt hivatott végigvezetni, hogyan vált azzá a genyóvá. Anakin amúgy a Tatooine elhagyása után villant pár baljós jellemvonást, egy 8 éves gyerektől talán ennyi elég is. Amúgy meg mondják, hogy az Erő teremtette, ő lehet a Kiválasztott, túlkorosan is beveszik a jedik, zseniális pilóta és fogatversenyző, rövidtávon belelát a jövőbe, ő robbantja fel a droidvezérlőt , Yoda elmondja mennyire veszélyes és bizonytalan a jövője stb.. Ha ez nem elég, akkor tényleg eladhatta volna az anyját, vagy rögtön kaphatott volna egy fekete páncélt mondjuk egy fogatbaleset után. :D

 

A másik kedvenc "érv", hogy nem azt a hangulatot adja, amit az OT. Ehhez már nem is akarok mit hozzáfűzni. A párbeszédek miatt is szokták ekézni Lucas-t, vannak is tényleg elég furcsa darabok, de nem gondolnám ezt kirívónak. Hogy mást ne mondjak, az Ep.5 egyik legismertebb szóváltása a "szeretlek-tudom" és hát az is kb. annyira reális, mint amikor Anakin elsüti az angyalos kérdését. Persze előbbi vagány és arrogáns, utóbbi meg gyerekes és kicsit nyálas, de amúgy ökörség mindkettő, de kit érdekel. :)

Ha meg már szóba került a zene, akkor megbocsáthatatlan bűnnek tartom ezt annyival elintézni, hogy "jó". Nem, jó az Ep.7 zenéje, ezé a filmé viszont egyenesen zseniális. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Na, ma néztem meg először az ep7 után. Túl sokat nem fogok írni, mert az, hogy eggyel több rész van, nem sokat számít ennél a filmnél. Akik ebben szerepelnek, azok többségében az ep7-re már a feledésbe merültek. Senki sincs már, aki emlékezne Qui-Gon Jinnre, Mace Windura, Padmé Amidalára, és a többiekre. Ez egy nagyon más, régi korszak, amikor még majdnem minden rendben volt. Még nem dúlta fel a Galaxist két háború, még Jar Jarokból tábornokok, tinilányokból királynők lehettek, a hatalmat pedig szavazással, nem csillagrendszerek felrobbantásával szerezték meg. A Jedik még nem legendák, az Erőről még egy porfészek távoli szegletében élő rabszolgafiú is hallott. A csillagok itt még csak háborognak, nem háborúznak. :)

 

Az egyetlen, ami plusz volt, az Darth Maul belépőjekor ugrott be, de az meg a Rebelshez köthető. Hihetetlen, hogy ez a csótány még az ep4 előtt 3-4 évvel él, és még mindig borsot tör egykori mestere és a Jedik orra alá. Úgy érzem, a Galaxis nagyon rosszul járt volna, ha Sidious és Maul párosa nem válik szét a film végén. De hát ez így volt elrendelve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a Galaxis nagyon rosszul járt volna, ha Sidious és Maul párosa nem válik szét a film végén. De hát ez így volt elrendelve.

 

Még ha csak szétváltak volna, de 3 részre szakadt ez a kapcsolat. :D

 

Hozzátehetjük még azt is, hogy Obinak inkább Maul fejét kellett volna levágnia, azt talán nem éli túl. :D

 

Dehogynem, csak akkor olyan lenne, mint a Mask rajzfilmből Pretorius :D

2418404-4002053.jpg

 

Ja, bár ha jól rémlik, ezt később ő is megjegyezte a TCW-ben. :D Az biztos, ha egyszer eljutnak Maul megöléséhez, nagyon biztosra kell menni. Esetleg belelökhetnék egy ipari ventilátorba. :)

 

Szerintem az sem elég atomjaira kell robbantani a csávót, mert ha marad belőle látható darab akkor azt összevarrják :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 9 hónappal később...

Elnézve a szenátusi jeleneteket azért tényleg hihetetlen mennyire ugyanaz a helyzet mint az UK-ban: vitáznak ami még nem lenne baj, de áskálódnak is egymás ellen. :roll: Palpatine zseniálisan látta meg a gyengeségüket.

 

A legjobb viszont Maul "halála". Az nem a vége valaminek hanem a kezdete.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Nos új tagként arra gondoltam, leírom, hogy mit is gondolok az SW filmjeiről.

Kezdem is az első résszel:

 

A 99 -es filmet később láttam, mint az OT -t, és így az első megtekintés vegyes érzéseket keltett bennem. Nagyon furcsa volt látni azt, hogy az SW világa az OT mocskosabb, kicsit reálisabb világképe után elfordult egy olyan irányba, amit elképzelni sem tudtam volna. Kellett egy kis idő, míg ráéreztem az EP1 és ezzel együtt a PT ízére. De hál égnek, sikerült néhány megtekintés után teljesen befogadnom, és ma már a PT talán egy kicsit jobban a szívemhez nőtt, mint a klasszikus részek.

 

Na persze most az EpI van terítéken, szóval beszéljünk arról :D :

A film egészen elképesztő! Olyan látványt tár elénk, hogy az valami hihetetlen. Engemet ebben a részben a fogatversenyzés és a végső csaták fognak meg igazán :) .

 

A fogatverseny... hát ilyen sportot kitalálni... na ez számomra telitalálat! Már önmagában kölcsönöz egy amolyan F-1 -es érzést ( aminek kb. 2003-2004 óta a rajongója vagyok :P ), de ezt még felturbózták mindenfajta érdekes dologgal. Sebulba itt tényleg kimutatja a foga fehérjét, Anakin már itt bizonyítja, hogy ő több, mint egy rabszolga.

Összegezve ezt a részét a filmnek: látványilag lehengerlő, az embert egy pillanat alatt beszippantja a verseny hangulata :) .

 

A végső csaták lehengerlőek. Az űrcsata érdekes volt számomra, hiszen annyira a csatát nem követjük figyelemmel, hiszen Anakinnal tartunk, így ez a része kicsit furcsa volt.

A gungan-droid fight elég időt kapott szerintem, és maga az egész nagyon ötletesen volt megvalósítva. Viszont eme csatát lehúzza számomra Jar-jar ügyetlenkedése. Őt még megemlítem később.

A fénykardpárbaj most így utólag eléggé vicces, mivel Obi itt hiába arat "győzelmet", Maul túléli, Qui-Gon pedig később Yodával fog traccspartizni :P A párbaj nagyon jól megkoreografált, igazán lendületes, ugyanakkor vannak benne kisebb szünetek is, amik szerintem kellennek is bele.

 

És akkor a karakterek: róluk nem szeretnék olyan sokat írni, viszont mint már említettem, Jar-jar nálam néhol igazán bosszantott. És ez sajnos a filmen is rondít egy kicsit, bár még így is megadtam az 5 -t rá :D

Anakin itt tényleg megmutatja, hogy igenis nagyon jó pilóta mint a szárazföldön(fogatversenyzés), mint az űrben(nabooi csata). Padmé ebben a filmben nagyon aranyos. Obi-wan a kamasz, kicsit beképzelt padawan, aki próbálja betartani a jedi rend szabályait. Qui-gon már itt nagyon szimpatikussá vált(később ezt árnyékolta egy kicsit az EpII - Dooku révén - majd a TCW újra felrepítette őt :) ).

Maul, Maul, Maul. Ebben a filmben olyan érzésem támad, amikor nézem, hogy Maul karaktere alig szerepelt, és ez nagyon aggasztott. Szerencsére a TCW és a Rebels segített abban, hogy jobban megismerjük a tüskés barátunkat.

 

Nos, így egyenlőre ennyi lenne az EpI -ről alkotott "kritikám". Rangsorolni nem szeretném a többihez képest. Remélem tetszett az iromány :).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 99 -es filmet később láttam, mint az OT -t, és így az első megtekintés vegyes érzéseket keltett bennem. Nagyon furcsa volt látni azt, hogy az SW világa az OT mocskosabb, kicsit reálisabb világképe után elfordult egy olyan irányba, amit elképzelni sem tudtam volna. Kellett egy kis idő, míg ráéreztem

Minden ilyen elem nagyon átgondoltam került bele a filmbe és direkt lett olyannak bemutatva amit láttunk. A StarWars korszakait vizsgálva inkább ma már az lenne a hiba ha más lett volna az EPI.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden ilyen elem nagyon átgondoltam került bele a filmbe és direkt lett olyannak bemutatva amit láttunk. A StarWars korszakait vizsgálva inkább ma már az lenne a hiba ha más lett volna az EPI.

 

Pontosan így gondolom én is. És pont ezért furcsálom az olyan "öreg" rajongókat, akik az OT stílusát akarták újra megkapni a PT -től, majd ugye a TFA -tól. A PT úgy jó, ahogy van. Persze vannak hibái, de az OT -nek is van.(Sőt, tulajdonképpen minden filmnek van :) ) Az embereknek igazából semmi sem jó: ha a az SW újítana, akkor az nem jó, ha visszanyúl a gyökerekhez, és lemásolja azt(ala TFA, de többszöri megnézés után ez a kijelentés már nem áll annyira a lábán ;) ) akkor meg az.

 

Amit még kifelejtettem az elemzésemből, az a zene:

Hát hogy én mekkora h*lye vagyok :facepalm:. Pont az egyik legerősebb részét nem említettem meg. Pedig a film zenéje elképesztő. A Duel of the Fates benne van a TOP3 SW zeném között. Williams előtt le a kalappal.

Az egyik kedvenc részem a filmből amúgy az, amikor Anakin elbúcsúzik az édesanyjától. Akkor a zene, a rendezés és maga a kompozíció egyszerűen hibátlan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 7 hónappal később...

Nem tudtam melyik topikba írjam, de beugrott egy érdekes dolog a baljós árnyak kapcsán. Csak a vicc kedvéért elmondom, az OW BF2 értékelőjének kommentszekciójában idézte valaki Obi-Want, miszerint a "baj nem itt van, nem most", innen indult meg hirtelen a fantáziám.

 

Ugye az Ep.1-ben felfedik magukat a visszatérő sithek, Palpatine pedig fókuszba kerül a főkancellári megválasztásával. A jedik viszont hiába keresik a megoldást, nemigen találják. Ennek fő oka az lehet, hogy Sidious az Erő használatával képes leplezni valódi kilétét. Eszembe ötlött, hogy az is a sithek segítségére lehetett, hogy a Kiválasztottnak titulált Anakin feltűnésével eleve igencsak megbolydult az Erő. Gyakorlatilag egyidőben történt két hatalmas változás az Erőben, így nehezebb lehetett kiigazodni az ezáltal gerjesztett hullámokban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Mert egy jó film. 

És eddig kétféle emberrel találkoztam. Az egyik szerint az Ep1 a leg**abb SW film, a másik szerint csak az Ep2 után. Nagyjából egyetlen előnye, hogy másfél évtized után újra volt SW film a mozikban és hogy sportszerűen úgy csinálta meg Lucas, hogy a folytatások minden különösebb megerőltetés nélkül jobbak lehessenek nála. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, pb69 írta:

Bomarr leírta mire gondoltam.

 

Nagyon furcsa ezt olvasni egy olyan közösségben, ahol a tagok elsöprő többsége egyáltalán nem így gondolja. ;)

Hát nektek is van egy rangsorotok az eddigi 8 - hamarosan 9 - SW moziról és meglepne, ha a tagok döntő többsége szerint az Ep1 benne lenne a Top6-ban.

 

 

EDIT:

 

Tessék. starwars.com-os szavazás:

 

http://www.starwars.com/news/poll-which-star-wars-movie-is-your-favorite

The Empire Strikes Back  46.56%  (1,537 votes)
Revenge of the Sith  12.78%  (422 votes)
A New Hope  12.27%  (405 votes)
Return of the Jedi  10.54%  (348 votes)
The Force Awakens  8.42%  (278 votes)
The Phantom Menace  7.91%  (261 votes)
Attack of the Clones  1.51%  (50 votes)

 

Bár itt csak egy mozira lehetett szavazni, nem teljes sorrendre.
 

 

Szerkesztve: - Tarzaan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Tarzaan írta:

Hát nektek is van egy rangsorotok az eddigi 8 - hamarosan 9 - SW moziról és meglepne, ha a tagok döntő többsége szerint az Ep1 benne lenne a Top6-ban.

Az egy dolog, hogy kinél van benne a két legkevésbé kedvelt filmben, illetve közülük mindenkinél csak a 2. rész lehetne-e rivális ilyen téren. De azért így senki nem fogalmazná ezt meg (egyik epizód kapcsán sem), hogy a "leg**abb" SW film. Nem bántásból írom, csak tényleg furcsa ezt itt olvasni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , pb69 írta:

Az egy dolog, hogy kinél van benne a két legkevésbé kedvelt filmben, illetve közülük mindenkinél csak a 2. rész lehetne-e rivális ilyen téren. De azért így senki nem fogalmazná ezt meg (egyik epizód kapcsán sem), hogy a "leg**abb" SW film. Nem bántásból írom, csak tényleg furcsa ezt itt olvasni.

Azért az sokat elmond a filmről, hogy a trilógia egyik fő alakjának szánt Jar-Jar-t gyakorlatilag ki kellett írni a folytatásokra ill. hogy a talán legbadassebb karakter talán egy mondatot kapott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, pb69 írta:

Bomarr leírta mire gondoltam.

 

Nagyon furcsa ezt olvasni egy olyan közösségben, ahol a tagok elsöprő többsége egyáltalán nem így gondolja. ;)

Komolyan nem is értem hogy ez a srác mit keres még itt? Ez a fórum anno azért jött létre hogy a 6 részt egyformán szerető emberek fórumja legyen. Pont a Tarzaan-féléktől szerettünk volna megszabadulni.

  • Nagyon tetszik 1
  • Nem értek egyet 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 5
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Tarzaan írta:

Bár itt csak egy mozira lehetett szavazni, nem teljes sorrendre.

A kettőnek semmi köze egymáshoz. Attól még, hogy az ott szavazók közül a legkevesebbeknek a kedvenc filmjük az 1. vagy 2. rész, semmilyen módon nem következik, hogy ezt a két filmet tartják a leggyengébben sikerültnek. Meg ugye az a SW.com szavazóköre, ez meg itt egy fórumközösség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Tarzaan írta:

És eddig kétféle emberrel találkoztam. Az egyik szerint az Ep1 a leg**abb SW film, a másik szerint csak az Ep2 után. Nagyjából egyetlen előnye, hogy másfél évtized után újra volt SW film a mozikban és hogy sportszerűen úgy csinálta meg Lucas, hogy a folytatások minden különösebb megerőltetés nélkül jobbak lehessenek nála. 

Ez a megfogalmazás már csak azért is f*szság, mert elég régóta ismersz a net világából és már rengetegszer védtem az ep1-et, és egyszer sem neveztem fosnak, a kedvencemet, az ep2-t pedig pláne nem helyeztem mögé. Az meg magasról le van sz*rva, hogy XY helyen milyen sorrendet állítanak fel. Egy, ez nem az a fórum, kettő, az legfeljebb az ottani látogatók ízlésvilágát írja körbe.

 

50 perccel korábban, Tarzaan írta:

Azért az sokat elmond a filmről, hogy a trilógia egyik fő alakjának szánt Jar-Jar-t gyakorlatilag ki kellett írni a folytatásokra ill. hogy a talán legbadassebb karakter talán egy mondatot kapott.

Na ez aztán meg nem is releváns, bár arról sokat elmond, hogy mennyire szenvedsz, hogy fogást találj a filmen. Viszont itt figyelmedbe ajánlanék neked valamit a Fórum szabályzatából:

2017. 11. 03. - 17:28, Dzséjt írta:

Ez a fórum azért létezik, hogy a Star Warsról konstruktívan beszélgessünk. Nem az a célunk, hogy mindenki ódákat zengjen, de elsősorban nem azért járunk ide, hogy azt olvassuk, mennyire rossz a prequel, a sequel, stb. Ha valamelyik film vagy valami nem tetszik, le lehet írni, nyilván nem mindenki fog egyetérteni, de még ha lesznek is ellenvetések, fogadd el, hogy elfogadtuk: neked az nem tetszik. Nem kell még ötvenszer megismételni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Tarzaan írta:

És eddig kétféle emberrel találkoztam. Az egyik szerint az Ep1 a leg**abb SW film, a másik szerint csak az Ep2 után. Nagyjából egyetlen előnye, hogy másfél évtized után újra volt SW film a mozikban és hogy sportszerűen úgy csinálta meg Lucas, hogy a folytatások minden különösebb megerőltetés nélkül jobbak lehessenek nála. 

 

1 órával korábban, Tarzaan írta:

Hát nektek is van egy rangsorotok az eddigi 8 - hamarosan 9 - SW moziról és meglepne, ha a tagok döntő többsége szerint az Ep1 benne lenne a Top6-ban.

 

 

1 órával korábban, Tarzaan írta:

Azért az sokat elmond a filmről, hogy a trilógia egyik fő alakjának szánt Jar-Jar-t gyakorlatilag ki kellett írni a folytatásokra ill. hogy a talán legbadassebb karakter talán egy mondatot kapott.

:facepalm: Reménytelen vagy ember. 

Azt azért nem tudom észrevetted a regisztrációd előtt, hogy itt mindenki egységesen szereti a SW -t? ;) Mi nem hurrogunk azon, hogy a PT ilyen sz*r, olyan sz*r, mert mi nem utáljuk az előzményeket, hanem szeretjük, sokunk kedvence az EpII, vagy éppen az EpIII. AZ, hogy most éppen az EpI nem szerepel sokunk legjobbjaként, azt nem kell rögtön elkönyvelni sz*rnak. Ha mondjuk felállítunk itt egy sorrendet, és netán az EpI lenne a leghátul, nem azt jelentené, hogy utáljuk, kakinak tekintjük, hanem bár nem erősebb, mint a többség, de akkoris imádjuk a filmet. 

Ne a neten kutakodj olyan "bizonyítékokat" keresve, amikkel tudod igazolni az állításodat, mert itt egy olyan közösség van összegyűlve, akik kiállnak a PT mellett, megvédjük őket, mert tudjuk, hogy azok, akik hülyeséget állítanak, azok nem értették meg a PT-t, vagy csak beálltak abba a sorba, akik a régi, begyepesedett kor eszméit képviselik még ma is. 

 

1 órával korábban, Frenkie írta:

Komolyan nem is értem hogy ez a srác mit keres még itt?

Kezdetben se volt jobb, de most már nagyon átment a ló túloldalára. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Tarzaan írta:

Azért az sokat elmond a filmről, hogy a trilógia egyik fő alakjának szánt Jar-Jar-t gyakorlatilag ki kellett írni a folytatásokra ill. hogy a talán legbadassebb karakter talán egy mondatot kapott.

Ahogyan az is, hogy még az egyik egymondatos karakteréből is az egyik leginkább badass figura lett. Meg az, hogy Jar Jaron kívül semmi érdemben számításba vehető negatívumot nem hallani róla.

 

Halkan jegyzem meg, hogy én pedig sok olyan embert ismerek, akinek Qui-Gon az egyik, ha nem a legnagyobb jedi és/vagy példakép. Vagy rengeteg olyat, akinek már az Ep.1-es (pláne a 2-essel kiegészítve tekintett) Obi-Wan erősebb karakter, mint az OT-ban szerepelve, idősebben. Hatványozottan igaz ez Palpatine-ra. Hogy csak néhány példát említsek.

 

Egyébként pedig lehet rosszakat mondani bármelyik SW filmről, de egy ilyen közösségben legalább arra vegyük a fáradtságot, hogy ezt érvekkel alátámasztott kritika formájában tegyük meg. Az, hogy sok embert ismerek, aki szerint az XY rész sz@r, az nem érv. Az sem, hogy bizonyos közösségekben, akár SW rajongóknak kikiáltottak közt is, ez a bevett nézőpont.

Tessék leírni, hogy (Jar Jaron kívül) mi a probléma a filmmel és akkor van esély arra, hogy tudunk róla érdemben beszélgetni. Ha egyszerűen csak Neked nem tetszik, azzal sincs gond, megértjük, senki nem fog emiatt cseszegetni. Kivéve akkor, ha ezt rendszeresen felhozod és kvázi provokálod vele a közeget. ;)

Szerkesztve: - pb69
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerettem volna én is írni, de a fentebb szólók jól összefoglalták a lényeket. Azért annyit még hozzátennék: Régen rossz ha saját "véleményed" abban nyilvánul meg az adott filmről, hogy egy másik zárt közösség rangsorolását tekinted a mérvadónak. Itt pont nem számít hogy mit gondolnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A prequelek iránti utálat még annak melegágyaiban is alábbhagyott, amióta minden egyes mondatukról kiderült, hogy mémelhető. Most már csak annyi a különbség, hogy ez a fórum eddig is tudta, hogy király filmek. :D

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Komolyan nem is értem hogy ez a srác mit keres még itt? Ez a fórum anno azért jött létre hogy a 6 részt egyformán szerető emberek fórumja legyen. Pont a Tarzaan-féléktől szerettünk volna megszabadulni.

Ez az!

 

Engedd, hogy átjárjon a gyűlölet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.