Ugrás a kommentre

Értékeld a filmet


Ody Mandrell

Milyen osztályzatot adnál az első epizódnak?  

41 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen osztályzatot adnál az első epizódnak?



Ajánlott hozzászólás

  • 4 héttel később...
Cak azért örülök ennyire mert ilyenkor tudom megnézni szinkronosan

Yeeeeeeeeeeeeeee :P

Megvolt nekem az első és a második is szinkronosan, de valakinek kölcsönadtam és benyelte. :P Hát azóta sem adok kölcsön senkinek semmit. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak idején (sőt a Klónok idején is) nem volt dvd lejátszóm, így kazin vettem a filmeket. Ami ugyebár szinkronos, így szerencsére bármikor nézhetem őket szinkronnal :oops: Ha akarom :P

Mivel tévében lesz, mindenképpen bele fogok nézni :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azóta sem adok kölcsön senkinek semmit.  :oops:

OFF

Én egy olyan filmet adtam kölcsön kazin, ami után egy SW műsor volt, és azóta sem kaptam vissza :P Nagyon is megértem, hogy nem adsz senkinek semmit kölcsön. Én még ott nem tartok, mert ez csak egy rossz tapasztalat volt.

ON

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leszámítva Darth Sidious hangját :)

 

 

Donát.

Nekem Sidious hangja mindig is bejött, attól függetlenül, hogy baromi melléfogás, Viszont így egyrészt a magyar rajongó az ep1-nél még nem jöhet rá a hangból, hogy Palpi=Sidious, pont mint McDiarmid, aki remekül megváltoztatja a hangját, így angolból sem derül ez ki egyértelműen csak a hangból. Viszont az ep2-3 szinkronjában lesüt a hangból, hogy ezek ketten ugyan azok, mivel a szinkronszinész ugyan azzal a hangszínnel és hangsúllyal beszél Sidiként, mint Palpiként. Nekem ezért tetszik nagyon az ep1-es Sidious hang. És szerintem nagyon jól mondja, hogy "Öljék meg őket. Mindet."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A klippben tényleg nagyon jól jön ki az a rész. Meg az egész. Az egyik kedvenc SW klippem.

 

Arra meg még biztos emlékeztek, mikor a SW.hu fórumon valaki - már nem emléxem ki volt - azon idegeskedett és szidta Lucast, hogy a trailerrel elárulta hogy Palpi=Sidi. Tehát...nem igazán jött rá akkor még a szinkronból. Na persze ez őt is jellemzi, meg a SW ismereteit, de akkor is.

Én azért szeretnék olyan DVDket amin rajta van a szinkron. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát szerintem ha Grúber Hugót megkérnék, hogy kissé torzításokkal mondja el ugyanazt a szöveget, lehet, jobban járnánk... de ez csak az én véleményem. Nekem nem tetszik az a hangszín, amit Darth Sidious szinkronszínésze produkál :para:

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A klippben tényleg nagyon jól jön ki az a rész. Meg az egész. Az egyik kedvenc SW klippem.

 

Arra meg még biztos emlékeztek, mikor a SW.hu fórumon valaki - már nem emléxem ki volt - azon idegeskedett és szidta Lucast, hogy a trailerrel elárulta hogy Palpi=Sidi. Tehát...nem igazán jött rá akkor még a szinkronból. Na persze ez őt is jellemzi, meg a SW ismereteit, de akkor is.

Én azért szeretnék olyan DVDket amin rajta van a szinkron. :para:

Moon volt az.

 

Egyébként jó ha van szinkron a lemezen, de sohase nézném meg vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A klippben tényleg nagyon jól jön ki az a rész. Meg az egész. Az egyik kedvenc SW klippem.

Nekem is az az egyik kedvencem :para: Emlékszem, hogy örültem akkor, mikor véletlenül fel tudtam venni a tévéből. A másik iszonyat jó rész az, amikor Amidala kiránynő ezt mondja: Nem egyezem bele olyan megoldásba, amely háborúhoz vezet (igaz, hogy angolul, de angolul most nem megy az idézet). Ez az egyik kedvencem a filmből is :) Ráadásnak eszembe jut erről, hogy hova vezetnek az események később (klón háború).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Moon volt az.

 

Egyébként jó ha van szinkron a lemezen, de sohase nézném meg vele.

Soha nem néznéd meg egyiket sem szinkronnal? Hmm...hát akkor neked tényleg nagyon nem jön be. :):)

Pedig McCallum is mondta hogy a magyar szinkron az egyik legjobb! :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep.2-öt és az ep.3-at még nem is láttam elejétől a végéig szinkronnal... bele-bele hallgattam, de ezzel el is ment tőlük a gusztusom :para:

A Baljós Árnyakat viszont számtalanszor láttam szinkonnal és a VHS verzió a mai napig meg van... itt még tényleg sikerült igényes munkát csinálni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep.2-öt és az ep.3-at még nem is láttam elejétől a végéig szinkronnal... bele-bele hallgattam, de ezzel el is ment tőlük a gusztusom :)

A Baljós Árnyakat viszont számtalanszor láttam szinkonnal és a VHS verzió a mai napig meg van... itt még tényleg sikerült igényes munkát csinálni :)

Vicces hogy nekem pont ez a rész nincs meg szinkronnal, illetve csak tévéből felvett reklámkiszedéses változatban :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Soha nem néznéd meg egyiket sem szinkronnal? Hmm...hát akkor neked tényleg nagyon nem jön be. :):)

Pedig McCallum is mondta hogy a magyar szinkron az egyik legjobb! :para:

Dehogynem, megtudom nézni szinkronnal(évekig azzal néztem), de ha van felirat akkor már más a helyzet.A baljós szinkronja tényleg jó!Nekem a régi trilógia thx-es szinkronja is nagyon bejön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.