Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A Twin Peaks óta nem láttam ennyire jót!

 

A Twin Peakst múlt héten kezdték el adni a Viasat3-on. Gyerekkoromból még rémlik néhány jelenet. Néha odasettenkedtem nézni, de anyu mindig pipa volt miatta :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ÉN csak az Rtl-en követem a lostot, de nagyon tetszik :) Majd ha szünet lesz haverommal leszedetem az összes részt, és megnézem újból :D Igazad van Ody, egyszerűen hihetetlen mennyi kérdést vet fel. Nagyon állat :D Nekem nagyon bejön.

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ÉN csak az Rtl-en követem a lostot, de nagyon tetszik :) Majd ha szünet lesz haverommal leszedetem az összes részt, és megnézem újból :D Igazad van Ody, egyszerűen hihetetlen mennyi kérdést vet fel. Nagyon állat :D Nekem nagyon bejön.

 

Az első részben fény derül a fülke titkára. De hogy!!!! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Detto. Az a pár rész, amit láttam még egy kicsit se tudott megfogni...

 

A LOST az a sorozat amit az elejétől kezdve kell nézni. Sajnos ha belenézel egy-két részbe, az kevés. Így valóban unalmasnak tűnhet, pedig nem az. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk, ha egy sorozat tényleg nagyon jó, akkor megtud fogni pár rész is belőle. Amit láttam belőle az elég langyos volt... de nem akarok elhamarkodott itéletet mondani, hisz pl. a BG-t is lehuztam az elején, aztán most kezd beindulni. Most töltöm a Lost első évadot és majd kiderül, hogy rosszul itélkeztem-e :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh... ez elég összetett kérdés. Annyi minden áll a háttérben.

 

Egyrészről ott vannak azok a fura szörnyek. Amiket sosem látni, és elképesztő mennyire vérengzősek. Más részről ott vannak azok a számok... amik Hurley-t a szigetre vezették. És mintha az a fülkébe lenne belevésve.

Emellett ott van még Lock hitvallása is a szigetről, hogy amit elvesz, azt másképpen adja vissza. Nagyon furcsa.

Aztán a francia nő habogása. Hogy megölték az embereket, és hordozókká váltak... milyen hordozókká,jesszus? A suttogásokról a fák között meg még nem is beszéltem.

És a fülke, na az mindennek a teteje :)

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon várom már a pénteket... iszonyat izgis lesz a fülke!

 

Szerintem soha nem találnád ki mi van benne. :)

 

Az pedig, hogy mi állhat a háttérben, nehéz most még megmondani. Akár "dimenziós" kavarás is lehet benne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De te már tudod? hogy mi áll a háttérben?

 

Nem. Csak találgatok. :P

 

Az egyébként vicces volt, amikor Lock megpróbálta ostromgéppel betörni :)

 

:) SPOILER Én csak azt nem értem Lock-ban, hogy miért nem mondja el Jacknek, hogy béna volt? Így sokkal jobban megérthetné Jack, és nem nézné eszelősnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak a résznek a végén volt. Úgy volt, hogy Lock tök ki volt akadva, hogy miért nem nyílik ki a fülke ajta, ha egyszer megtette, amit kellett, elment Boonnal a repülő után. Ütögeti, ütögeti a fülke fedelét, egyszercsak kigyúllik benne a fény, és vége...

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát jah, azok ott vannak. Haverom szerint... de hogy miért, és hogy kerültek oda... és a pénteki lost műsor előzetesben valahogy tök fura volt a fülke... így ki volt nyílva, vagy mi... de hogy mi lehet... ááá... megőrülök! :)

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, először emiatt kicsit unalmasnak találtam, de kellenek ezek a visszatekintések. Főleg, a második széria első részéből látszik ez gyönyörűen. :)

 

Egyébként a vasárnapi második rész a tutajon zajlik majd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.