Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

15 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

Ez a rész :D 

Nabo, két kérdés a résszel kapcsolatban:

Spoiler

 

1. Mindaz után, ami lezajlott az epizódban, szerinted a végén a feltaláló csávó, ha kilőné magát az űrbe, akkor meghalna és felébredne?

2. Ha az igazi teste hal meg az éhségtől/szomjúságtól akkor az Infinityben szerinted meghal a kivetülése? Megszűnik a kapcsolat, vagy örökké bent ragad az üres univerzumában? 

 

 

Dzséjt, Ody, Bomarr, Nute, nektek mindenképpen ajánlom. És nézzetek meg belőle legalább 5 percet, mert az első jelenet csalóka. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Donát írta:

Nabo, két kérdés a résszel kapcsolatban:

  Spoiler elrejtése

 

1. Mindaz után, ami lezajlott az epizódban, szerinted a végén a feltaláló csávó, ha kilőné magát az űrbe, akkor meghalna és felébredne?

2. Ha az igazi teste hal meg az éhségtől/szomjúságtól akkor az Infinityben szerinted meghal a kivetülése? Megszűnik a kapcsolat, vagy örökké bent ragad az üres univerzumában? 

 

 

 

Spoiler

 

1. Szerintem nem halna meg, hisz az ő modolt világában csak akkor halhat meg valaki, hogyha az admin/moderátor engedélyezi. Mivel elvesztette ezeket a jogokat, ezért nem lenne senki aki engedélyezné, és ezzel csak azt érné el, hogy örökre az űr vákuumában és hidegében szenvedne.

2. Hát azt mondanám, hogy átmenne pause módba a karaktere. Ha nincs aki irányítsa, akkor ugyanúgy nem csinálna semmit, mint amikor szüneten volt. De szerintem a fején lévő biszbasz hamarabb lemerült, minthogy belehalna a szomjúságba, és akkor úgyis felébred. Meg ha más nem is, akkor még mindig meghackelheti ő is a játékot, hogy segélyhívást küldjön valakinek, aki eljön érte (feltéve ha még mindig online a rendszer). 

A vége azért elég mézes mázas lett ezzel a féreglyukkal meg a megmenekülésükkel. Nem baj, meg a történet is így kerek, csak szokatlan a sorozattól :D 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who karácsonyi különkiadás

 

kudar és Dzséjt remekül leírták azt, amit nagyrészt én is gondolok Capaldi utolsó kalandjáról. Nagyon kedveltem Peter játékát Doktorként, ugyan úgy hiányozni fog, mint az összes korábban leköszönt Doktor. Annyi talán a különbség, hogy esetemben Smith búcsúja egy nagyon komoly érzelmi bomba volt és távozása után hatalmas űrt éreztem. Bár nagyon kedvelem az összes Doktort, Matt Smith Tizenegyedik Doktora számomra még mindig a kedvenc! Ettől függetlenül természetesen Capaldi búcsúja is nagyon jól sikerült és aminek külön örültem az volt, hogy visszakapta az emlékeit Clara-ról és hogy maga Jenna (imádom) is feltűnt a részben.  

 

Hatalmas változások jönnek DW fronton, de én a magam részéről nagyon kíváncsian várom, hogy mit fogunk kapni az új era-tól.

Esetleg nincs valami infó, hogy mikor érkezik az új éved?

 

Hopp.. elfelejtettem említeni, hogy mindig hatalmas kedvenc, amikor egyszerre több Doktor van a képernyőn! Kíváncsi vagyok, hogy hasonló több Doktoros kalandok lesznek-e a 13. Doktor esetében? Elvileg semmi nem akadályozza. 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap jön az X-akták új, 11. Évada. Kicsit érdekes volt a már 2! évvel ezelőtti 10., de én nagy érdeklődéssel várom megint.

Mindig is közel állt hozzám a sorozat, érdeklődésemet sci-fi, az ufók és a pranormális felé nagyon felölelte, nagyon fogékony korban kapott el -a jó 90-es évek..- így a mai napig felcsigáz!

Főleg, hogy elég komoly cliffhangerrel ért véget a 10.

Más is várja?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Yep, én is várom. Ráadásul pénteken kezdik magyarul is.

 

48 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Azta... tényleg? WOW! Tudtam, hogy lesz új évad, de azt nem, hogy ennyire küszöbön van. Szuper! :)

 

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Yep, én is várom. Ráadásul pénteken kezdik magyarul is.

Helyes! Lehet, hogy meg is várom szinkronnal! "Dévid Dácsovni=Rékasi Károly..." ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Rog írta:

"Dukovni" az a "Dácsovni". Amúgy én is nézni fogom.

Ne idegelj Rog! Pont erre céloztam, meg a régi szép időkre, mikor rosszul mondták be! 

Van az úgy hogy az idézőjel és a kacsintó smiley is kevés? :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majdnem teljesen leesett a poénkodásod. Nem hittem tutira azt hogy nem voltál tisztában azzal hogy hogyan kell kimondani. A pakliban azonban kis mértékben mégis benne volt. Amúgy nem Te voltái javítós kommentem fő címzettje hanem azok akik nem tudják hogy hogyan kell kimondani  Hátha akad olyan akit érdekel.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

X-esek? Hogy tetszett a kezdés? Basszus nekem nem tiszta, hogy hogyan fűzhető ez most egybe a legutóbbi rêsszel...

Spoiler

A hídon voltunk. Jött az ufó. Mulder volt rosszul, Scully jól. Most bezoomolunk az ufóba, aztán, Scully van rosszul, Mulder jól, és az irodájukban vagyunk. A bagós arcimplantátum nélkül van, mintha Mulder nem járt volna nála, pedig az előző részben járt és szarabbul festett a bagós...

Szóval várom a véleményeket, magyarázatokat. Igaz, hogy meló közben néztem, de ez most nem jött át.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gotham 4. évad 4. rész

Feszültséggel teli rész volt. A tőr és a jóslat miszticizmust adott az epizódhoz. Ebből a részből látszott, hogy az ifjú Bruce-nak Ra's még túl nagy falat. Bruce viselkedése a rész végén fura volt. Az rendben, hogy a tőr veszélyes lehet és Rs's nagyon nagy ellenfél, de a szegény srácot megpróbálhatta volna megmenteni. De így legalább tovább hajszolja magát és igyekszik nem hibázni majd Batmanként 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

X-aktások!

Darálni fogjátok ez évadot? Nem látta senki a nyitányt rajtam kívül? Komolyan érdekelne a véleményetek, mert ami kritikát olvastam az csak annyit ír, hogy elegánsan oldották fel az ordító cliffhangert, de enyhén szólva nem értek egyet és csak tátom a számat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2017. 12. 31. - 10:49, Donát írta:

Nabo, két kérdés a résszel kapcsolatban:

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Dzséjt, Ody, Bomarr, Nute, nektek mindenképpen ajánlom. És nézzetek meg belőle legalább 5 percet, mert az első jelenet csalóka. :D 

Köszi az ajánlást. :) Már magával a sorozattal is régóta szemezek, és mostanában annyiszor felmerült a kollégákkal való beszélgetések során, hogy nagyon érik már, hogy elkezdjem nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

X-aktások!

Darálni fogjátok ez évadot? Nem látta senki a nyitányt rajtam kívül? Komolyan érdekelne a véleményetek

Én péntek este a Cool-on nézem a részeket. Egyelőre én se tudom hova tenni a dolgokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Gotham 4. évad 5. rész

 

  Spoiler elrejtése

A vége kissé megdöbbentő. Valahogy nem tudom elhinni, hogy Ra's meghalt.

 

Én is csak lestem hogy mégis megjátszották. Elég ötlettelenek voltak az írók al Ghul téren. Majd kap Gotham helyette disznó urat.


Az éttermes dolgon amúgy mindig jót vigyorgok ha eszembe jut mert a rádiós Szabó család ugrik be róla. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Rog írta:

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 


Az éttermes dolgon amúgy mindig jót vigyorgok ha eszembe jut mert a rádiós Szabó család ugrik be róla. :D

Gotham 4. évad 5. rész.

Lehetséges, hogy a Ra's al Ghul resurrection című képregényes történetszálat akarják majd feldolgozni. Amíg van Lázár-kút, addig nem hiszem, hogy a halála végleges.

Gotham 4. évad 6. rész.

Ez egy visszafogottabb rész volt. Sophia szerintem jól félrevezeti Pingvint, valahogy Michael Corleone-ra emlékeztet. Disznó prof. is feltűnt, érdekes gonosz lesz ő. A Narrows-ban játszódó jelenetek is egy érdekes dolog felé kerekítik a dolgokat.



A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gotham 4. évad 5. rész.

 

Idézet
 

Lehetséges, hogy a Ra's al Ghul resurrection című képregényes történetszálat akarják majd feldolgozni. Amíg van Lázár-kút, addig nem hiszem, hogy a halála végleges.

 

 

Szerintem is valószínű hogy még visszatér a manusz. Azt se bánnám ha jönne Thalia és ő tenné bele a kútba.

 

 

Gotham 4. évad 6. rész.

Idézet
 

Sophia szerintem jól félrevezeti Pingvint, valahogy Michael Corleone-ra emlékeztet.


Talpraesett az a csaj. Egész jól keveri a lapokat.

 

 

Idézet
 

Disznó prof. is feltűnt, érdekes gonosz lesz ő.


Nagyon beteg az a fószer. Azt hiszem hogy nála betegebb gonoszt nem láttam még ebben a soriban.

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 01. 19. - 14:56, Rog írta:

Gotham 4. évad 5. rész.

 

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

 

Gotham 4. évad 6. rész.


Talpraesett az a csaj. Egész jól keveri a lapokat.

 

 


Nagyon beteg az a fószer. Azt hiszem hogy nála betegebb gonoszt nem láttam még ebben a soriban.

 

Gotham 4. évad 5. rész.

Thaliára én is gondoltam. Jó lenne őt is bevonni. Esetleg Thalia folytathatná Bruce képzését is.

Gotham 4. évad 6. rész.

A Prof állítólag az utóbbi évek Batman képregényeiben is eléd durva. Hozzá hasonló beteg gyilkos talán Mortimer Kadaver figurája. Remélem őt is berakják egyszer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.