Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

23 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Mi alapján érzed ezt? Én olyan kalandfilmes beütést érzek, elsőre  a Brandon Fraseres Múmia ugrott be.

Látszik, hogy apró pénzből forgatták - az imdb-t nézve - amatőr színészekkel.  A színészi játék, és a karakterek nem jönnek be. 

Maga a kor és a kaland érdekes is lehetne, de én nem ezt várom egy Stargate sorozattól.

Ettől függetlenül megnézem, hiszen csak 10 db 10 perces epizód lesz, azaz egy 100 perces alkotás, egy tv film kb.

Azért a mai magas minőségű sorozatok között ez harmatgyenge. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 02. 03. - 11:46, JakeSully írta:

amatőr színészekkel

Mondjuk azért Conor Trinneert pont nem mondanám amatőrnek, hiszen a Star Trek: Enterprise-ban ő játszotta Tripet, a főgépészt, a Stargate: Atlantisban pedig Michaelt. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy néz ki hogy a Stranger Things harmadik szezonját tavasszal (valószínűleg április közepe táján) kezdik forgatni. 1985-ben fog játszódni és az első szezonhoz hasonlóan nyolc részes lesz.
Gondolom oda lesznek majd a kölkök a Vissza a jövőbe első részéért ami '85-ben jött ki. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gotham 4. évad 8. rész



Érdekes változás állt be a Narrows-ban. Remélem, Tűzbogár még visszatér. Jim pedig

Gotham 4. évad 9. rész.



Pyg legbetegebb húzása. Sophiát még meg is sajnáltam a sérülése miatt. Pingvin megmutatta, hogy van még szíve. Bruce pedig még mindig azt a tivornyázó utat járja. Vajon Tommy Elliot-nak szánnak majd nagyobb szerpet? A képregényekben belőle lesz Hush.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, luke19 írta:

Lassan nekem is el kéne kezdeni nézni a Gotham-et. Már elég régóta halogatom. Annó az első két részt láttam, annyi alapján nem igazán jött be, de ahogy hallom egyre jobb lett.

Az első két évad nem az igazi szerintem, illetve ha jól emlékszem a 2. évad vége fele kezd beindulni, anno én is nyögve nyelősen jutottam túl a részeken, volt, hogy fel-feltorlódtak, de mostanra kinőtte magát és szerintem a legjobb képregényes sorozatok egyike, DC-n belül meg abszolút első.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részemről az első szezon volt nehézkes. Tartottam egy jókora szünetet kábé a negyedik rész után. Úgy a tizedik rész leadása körül kezdtem el bepótolni a lemaradást és folytatni a sorit. Egyáltalán nem bántam meg eme lépésemet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gotham 4. évad 10. rész.

Ez a rész Oswald és Sophia háborújára, hadakozására és intrikáira fókuszált. Sophia nagyon ravasz, ki tudja vágni magát szorult helyzetekből. Kellően kegyetlen is tud lenni. Az érdekelne, hogy Jim-hez vajon komolyan vonzódik, illetve érez iránta valamit, vagy csak játék és eszköz számára. Pingvin megmutatta, hogy ravasz és azt is, hogy van szíve. Mikor a kis Martin beszállt az autóba már sejtettem, hogy valami rossz fog történni. Az volt a fejemben: vajon tényleg képes lesz felrobbantani a gyereket? Egy ideig még el is hittem, hogy Pingvinben győzött a gonoszság és inkább megöl egy gyereket, hogy ne manipulálhassák vele. De aztán kiderült nagy megkönnyebbülésemre, hogy az egész egy átverés volt. Várom mi lesz legközelebb. Bár mivel láttam már pár jelenetet a legújabb angol nyelvű részek reklámjaiból, sejtem hová fog kifutni a dolog.

 

És végül is sejteni lehetett: két hét múlva nem lesz Gotham nálunk, szünet lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

‎2018‎. ‎02‎. ‎14‎. - 21:16, luke19 írta:

Lassan nekem is el kéne kezdeni nézni a Gotham-et. Már elég régóta halogatom. Annó az első két részt láttam, annyi alapján nem igazán jött be, de ahogy hallom egyre jobb lett.

Ha az első szezonon túlteszed magad, akkor onnantól sima lesz minden. Bár azért az az évad se rossz, pl. a 6-7. résztől kezdve pörög fel. Azt mindenképpen leírom, hogy a 2. évadtól kezdve nőtt fel - legalábbis számomra - egy olyan képregényes sorozattá, amelyet a mai napig izgatottan figyelek. A 3. évadban van egy olyan dolog az egyik karakterrel kapcsolatban, amely miatt nem szívesen gondolok vissza az évad közepére, de attól még az évad magasan a legjobb - bár az idei évad lassan túlszárnyalja. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 02. 15. - 10:52, Darth Cupsy írta:

Az első két évad nem az igazi szerintem, illetve ha jól emlékszem a 2. évad vége fele kezd beindulni, anno én is nyögve nyelősen jutottam túl a részeken, volt, hogy fel-feltorlódtak, de mostanra kinőtte magát és szerintem a legjobb képregényes sorozatok egyike, DC-n belül meg abszolút első.

Én tavaly nyáron bepróbálkoztam a Gothammel; nem tudom, hogy pontosan meddig jutottam, de befejeztem. Nem volt rossz, de egy kicsit úgy éreztem, hogy eltúlozták a brutalitást benne. 

Ha már Batman Universe: rátaláltam végre a teljes 1992-es sorozatra a neten. Pár részt láttam belőle régen, és azok alapján szuper sorozat. Majd valamikor a közeljövőben megnézem elejétől a végéig, most, hogy már végre megvan a teljes sorozat. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gotham 4. évad 11. rész

Rendkívül csavaros, meglepetésekkel teli szál volt. Sophia okosabb, mint hittem és a motivációit is sikerült is árnyalni. Bruce már kikerülhetne ebből a tomboló, rajcsúrozó életmódból. Jerome - Joker feltűnésének örültem.

 

Várós lesz a folytatás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha minden igaz elkészült a Witcher Pilot részének az első forgatókönyv változata Lauren Schmidt tollából, aki többek között a Daredevil és a Defenders sorozatokhoz is írt epizódokat

tq8xdz6847i01.png

Kíváncsi vagyok, hogy a striga sztorival kezdik-e, ugyanis a könyvek és a játékok is ezzel indítanak, hogy bemutassák a vaják lét mibenlétét

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.