Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A Smallville-t nézi/nézte valaki innen? Régen elcsíptem pár részt belőle a Viasaton (azt hiszem, ott ment), és akkoriban tetszett. Azóta eltelt vagy legalább 10-11 év, és nem tudom, mai szemmel milyen a sorozat. Érdemes-e vajon elkezdeni?

 

DC-s sorozatok közül tervezem megint elkezdeni az Arrow-t. Már kétszer is bepróbálkoztam vele, de nem jutottam tovább a 4. évad elejénél; valamiért mégis vonz a sorozat, és egyszer mindenképpen végig szeretném nézni. Úgy tudom, a 3-4. évad a sorozat mélypontja, azon kell túljutni, és utána már élvezhető. 

De ha már végignézem, akkor egységesen a többi CW-s sorozattal (Legends Of Tomorrow, The Flash... stb.), mert mindkét alkalommal egyedül csak A zöld íjászt néztem, a többivel nem foglalkoztam. 

 

(Illetve még a netflixes Marvel-sorozatok is tervbe vannak véve. Láttam közülük néhányat, de ezúttal azokat is időrendben szeretném ledarálni. :))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, caseyjones írta:

A Smallville-t nézi/nézte valaki innen?

Néztem régebben. Emlékszem, régebben adták talán a tv2 -ön, abból elcsíptem pár részt - ki tudja már hogy mely részek voltak azok. Viszont 14 nyarán belekezdtem, és az elejétől a végéig megnéztem. Kb. 2-2,5 hónap alatt le lehetett tudni azt a 220 részt. :D (kicsit OFF, de ha az előbbi nekem sikerült - pláne, hogy abból a 2-2,5 hónapból a legtöbb suliidő volt ;) - akkor az SW kronológiai megtekintése az elejétől a végéig kb. másfél év alatt lehet semmiség lesz :P )

 

3 órával ezelőtt, caseyjones írta:

DC-s sorozatok közül tervezem megint elkezdeni az Arrow-t. Már kétszer is bepróbálkoztam vele, de nem jutottam tovább a 4. évad elejénél; valamiért mégis vonz a sorozat, és egyszer mindenképpen végig szeretném nézni. Úgy tudom, a 3-4. évad a sorozat mélypontja, azon kell túljutni, és utána már élvezhető. 

De ha már végignézem, akkor egységesen a többi CW-s sorozattal (Legends Of Tomorrow, The Flash... stb.), mert mindkét alkalommal egyedül csak A zöld íjászt néztem, a többivel nem foglalkoztam. 

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a 4. évad, és nekem abból is az évad második fele, különösképpen a 15. rész legeslegutolsó jelenetétől egészen a lezárásig. 

De alapvetően nagyon jó sorozat - legalábbis nekem megfelel, még anno magyarul a premiernél kapcsolódtam rá, aztán a félévadzáró résznél - 9. rész - angolra váltottam. :) 

Az 5. évad szerintem a legjobb évad, olyan főgonoszt raktak le az asztalra, aki nem kicsit durva. A jelenlegi 6. évad nem rossz, de míg felépítették a dolgokat, kb. a fél évad le is ment. 

A többi CW -s sorozat is jó, bár én a Supergirlt nem nézem, tkp. csak 4 részt láttam belőle: az első két részt, a 2. évadból a crossover részt - amelyet úgy hirdettek, hogy a crossover része, erre fel meg az utolsó fél percben történt meg a crossoverre való cucc, a slusszpoén, hogy azt a jelenetet a Flashban úgyanúgy leadták :lol2: - és a 3. évados részét, amely szintén a crossover része volt, akkor már fullosan.

A The Flash 1. évada egy remekmű, bár a heti meta-ügy néha unalmas, de a főszál az durva... aztán a 2. évad emelte a tétet, de az évad vége nem sikerült úgy, ahogy kellett volna, a 3. évad pedig... hát igen, sötétnek sötét, de az évad második fele ráment egy olyan dologra, amelytől a falamat kaparáztam néha. :D A jelenlegi évad jobb, de ezzel együtt túl lightos. 

A LOT pedig olyan, hogyha az első évadon túlteszed magad, akkor a többi már élvezhető, sőt néhol kifejezetten remek hangulatot áraszt. 

 

3 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Illetve még a netflixes Marvel-sorozatok is tervbe vannak véve. Láttam közülük néhányat, de ezúttal azokat is időrendben szeretném ledarálni. :)

Na ja, ezekkel én is valamelyest lemaradásban vagyok. 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most indul a SyFy jóvoltából mégegy DC sorozat, a Krypton. Ebben a fő történetszál Superman nagyapját, Seg-Elt helyezi a középpontba. A pilot nem volt egy nagyszám, mindenkit elhelyeztek a sakktáblán, de a rész végi fenyegetés belengetése miatt, még nézős lesz legalább az első évad. A Krypton világában rejlő potenciállal remélem élnek a készítők, mert ezzel az eddigi Superman filmekben/sorozatokban nem nagyon foglalkoztak.

Spoiler

A rész végi fenyegetés Brainiac volt, aki piszok jól mutatott.

 

A CW DC sorozataiból a Zöld íjászt a 3.évad felénél hagytam abba, mert már untam a folyamatos érzelgősséget. Az első két évad mai napig a kedvencem, de ha tényleg visszatértek arra a színvonalra, akkor lehet egyszer kap még egy esélyt. A Flash pedig 2 évadot élt meg nálam, de a 2. évad második felétől az is lejtmenet számomra, pedig Flash az egyik kedvenc DC karakterem. 

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gotham 4. évad 14. rész.

A legjobb az volt, amikor Bruce ismét akcióba lépett és megmentette Alfredet. A Gordon-nal való találkozása maszkban pedig tényleg előrevetíti a jövőt. A vége olyan Batman: Kezdődik-es lett, ahogy Jim követte a Sötét Lovagot a tetőre. Rébusz vívódása nagyon beteges. A végén úgy láttam Rébusz és Ed ismét "egyesültek". Méregcsókból durva ellenfél lett. Sophia nagyon kegyetlen dolgot művelt, most már megérdemelné, hogy valaki elbánjon vele. Sokkal rosszabb lett, mint Pingvin, Mooney, vagy akárki a régi vezérek közül. Szegény Lee-t nagyon sajnáltam. Kívánom, hogy gyógyuljon fel - mondjuk a Lázár víz segítségével. Jim most már belátja, hogy tévedett. Egy sokkal rosszabb szörnyeteget szabadított a városra.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 03. 26. - 19:29, Darth Revan9 írta:

Gotham 4. évad 14. rész.

 

  Spoiler elrejtése

Szegény Lee-t nagyon sajnáltam. Kívánom, hogy gyógyuljon fel

 

 

 

Nem kell különösebben félni a csaj miatt. A kövi részből kiderül hogy miért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gotham 4×16: Anyám, ez az évad kinyír engemet. :D Hétről hétre dobálja ki nekünk a Fox a jobbnál jobb részeket. Ez a rész azért is volt érdekes, mert Ben McKenzie rendezte, aki ugye a főszereplőt, Gordont is alakítja. Ő már az előző évadban is rendezett egy részt, talán pont ugyancsak a 16. at, ebben most nem vagyok biztos, de nekem az is tetszett, viszont ez mindenen túltett. 

Spoiler

Jerome-Tech-Scarecrow trió!, Selina-Bruce team-up!, Mad Hatter játéka, Barbara mint az új démon feje!!! :o Na a legutóbbira egyáltalán nem számítottam, és egyelőre kivárom a végét, mielőtt mélyebben ítélkeznék. 

Selina és Bruce kettőse is nagyon jó volt, végre újra együtt vannak, ekkor nagyon bírom őket. Azt amit az őrsön leműveltek :lol2: különösen Bruce. :D Hiába no, egy elkényesztetett, milliárdos csemetéről beszélünk. ;) 

A részben persze szerepeltek Jim -ék is, akik megint hozták a kötelezőt, Tech játéka is nagyon tetszett. A részben amúgy volt egy vicces poén is: a végén, amikor Gordon és Bullock koccintanak, és közbe azt mondják, hogy nincsenek hősök, és közvetlenül ezután hívja fel őket Bruce, aki mit csinál? Hősködik. :lol: 

Jerome pedig a sorozat aranya, komolyan mondom, Cameron nagyon jól hozza a karakterét. A trió a bárban őrületes volt, minden másodpercét imádtam!

 

Nagyon felgyorsult a Gotham, márcsak 6 rész van hátra az évadból. Remélem gyorsan berendelik az 5. évadot. 

Amúgy egy kérdés Roghoz és Revan -hoz - meg még azokhoz, akik esetleg nézik a sorozatot: szoktatok kicsit spoilerkedni a sorozattal kapcsolatban? Mármint, hogy tudtok -e valamit az évad maradék részeiről, vagy teljesen spoilermentesen nézitek a részeket? 

Én picit spoileres vagyok, szóval ha van valaki, aki olyan mint én, azzal szívesen elbeszélgetek a "spoileres" dolgokról. :) 

 

Lucifer 3. évad eddig: az a nagy büdös helyzet, hogy a legutóbbi részt még nem láttam, viszont eddig 18 rész elteltével nem is tudom, hogy mit gondoljak a sorozatról. A karakterek kezdenek kifogyni? Maze, Amenadiel - vagy hogy hívják - és Linda karaktere nekem mostmár nagyon nem jön be. De lehet, hogy ez csak az én bajom. A főszál is olyan, hogy hova is akarnak ezek kilyukadni?

Spoiler

Káin meg akar halni, Luci -val szövetségre lépnek, aztán meg pár résszel később megbontják a szövetséget. Erre most meg Káin flörtölni kezd Chloe -val? WTF???

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Luciék szerintem is visszavettek a tempóból. Amúgy még mindig bejövős nekem a sori. A 19-es részt én se láttam. Magyar feliratra várok.

 

A Gotham-mel se sietek- A 16-ost is csak magyar felirattal nézem meg.

 

 

12 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Amúgy egy kérdés Roghoz és Revan -hoz - meg még azokhoz, akik esetleg nézik a sorozatot: szoktatok kicsit spoilerkedni a sorozattal kapcsolatban? Mármint, hogy tudtok -e valamit az évad maradék részeiről, vagy teljesen spoilermentesen nézitek a részeket? 

Én picit spoileres vagyok, szóval ha van valaki, aki olyan mint én, azzal szívesen elbeszélgetek a "spoileres" dolgokról. :)

 

Én úgy-ahogy szpojlermentes vagyok. Nincs kedvem jobban utánanézni. Még a promókat is ímmel-ámmal nézem. Úgy vagyok vele hogy nemsokára úgyis megtudom azt amit kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucival én sem haladok, bár jobban tartom magam, mint Ody, csak az utolsó két epizódot nem láttam. Szerintem sem rossz továbbra sem, csak mintha semmi sem történne benne.

Spoiler

Ez a Káin és Ábel dolog szerintem jól kezdődött, de úgy érzem, sehová sem halad. Ábel megjelenése jó volt, de szerintem még bent tarthatták volna néhány részre. És továbbra is arról szól az évad, hogy Lucifernek támad egy ötlete, ami nem működik, miközben a Chloe-val való kapcsolata megrekedt, a többiek meg csak vegetálnak. Kicsit gáz, hogy az évad második felében eddig a legizgalmasabb a Ami & Maz & Dokinéni szerelmi hármas volt.

Persze mindezt úgy írom, hogy az uccsó két részt nem láttam, szóval lehet, hogy mindez már tárgytalan. :) 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

csak mintha semmi sem történne benne.

  Spoiler elrejtése

Kicsit gáz, hogy az évad második felében eddig a legizgalmasabb a Ami & Maz & Dokinéni szerelmi hármas volt.

Persze mindezt úgy írom, hogy az uccsó két részt nem láttam, szóval lehet, hogy mindez már tárgytalan. :) 

Spoiler

hát nem tudom, de nekem meg pont ez a szál volt az, amelytől a falat kapartam néha. :| Minek kellett Amit és a dokit összehozni? Miért kellett Maze -t a doki ellen fordítani? 

A sorozat idei évada 24 részből áll. Ha jól tudom, a 20. rész csak április közepén jön, ami szerintem jó is, de az elmúlt 2 rész is - szigorúan nem nézve a legutóbbit, mert azt még nem láttam - történéseit látva nem tudom hova tenni a dolgot. Néha azt éreztem valóban, hogy mintha tényleg semmi se történne, csak úgy vannak a karakterek. 

Megvárom azért, hogy mit hoznak ki ebből, de ha nem kezdenek megint bele isteni dolgokba - szó szerint- akkor nem tudom mi lesz. És még be sincsen rendelve a kövi évad. :hmm: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gotham 4. évad 15. rész

Nagyon izgalmas és fordulatos rész volt. Csak úgy kapkodtam a fejem.

Sofia végre megkapta a magáét. Nem hittem volna, hogy ilyen hamar. De valószínűleg a sok visszatérő gonosz miatt nem maradt hely neki. Eleinte azt hittem, hogy ő most meghalt, de Bullock mondta, hogy túlélte és kómában van. Lee nagyon keményen visszavágott, amit szintén nem hittem volna, hogy ilyen hamar bekövetkezik. Sem Sofiát, sem Samsont nem sajnálom.



Pingvin és Rébusz újra szövetségesek. Nem hittem volna, hogy úja egy oldalon lesznek valaha is.

Bruce és Selina egy csapatban jól játszanak. Alig várom, mi lesz  ebből.

Barbarában él tovább Ra's. Nehezen hiszem el, hogy végleg, meglátjuk mi lesz ebből. Amíg van Lázár-víz, addig Ra's halála sosem végleges. És a képregényben is visszajött ugyanilyen ramaty állapotból.

Az utóbbi időben előrenézem a kövi epizódok promoit, de csak ezeket a 20-30 másodperces videókat.

Most viszont belefutottam egy olyan dologba, mi szerint már leforgatták azokat a részeket, melyekben egy sötétlila öltönyös, hófehér képű figura feltűnik úgyhogy biztos lesz Jerome Joker-ré válása.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Az utóbbi időben előrenézem a kövi epizódok promoit, de csak ezeket a 20-30 másodperces videókat.

  Spoiler elrejtése

Most viszont belefutottam egy olyan dologba, mi szerint már leforgatták azokat a részeket, melyekben egy sötétlila öltönyös, hófehér képű figura feltűnik úgyhogy biztos lesz Jerome Joker-ré válása.

na igen, ez nem éppen úgy van, ahogy azt te gondolod. :) Itt van egy teória, miszerint ki lehet az az illető:

Spoiler

nem tudom emlékszel -e a 2. évad Arkham -os jeleneteire? NA a 13. rész végén - amikor Freeze -el beszélget Dr. Strange - a kamera elidőzik egy kicsit egy szobában, ahol ilyen tartályokban vannak emberkék. Na ott látni Jerome -ot is, mármint a klónját.

Aztán a 2. évad utolsó jelenete is rémlik? Amikor kinyitódik a busz ajtaja, és egy csomó szörny jön ki belőle - köztük ugye a másik Bruce. Na ott hallani lehet egy pillanat erejéig Jerome klónját, aki nevet! 

 

Na már most, az a hír járja, hogy Jerome ezt a "rokonát" akarja megtalálni, aki amúgy is eléggé zizis, és hát az járja, hogy Jerome megfog halni valamikor az évad vége felé, és ez a Jerome klón fogja átvenni a helyét, mint a JOKER! 

 

Érdekes, nem tudom, hogy hogyan fog megvalósulni, de kíváncsian várom! :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 03. 31. - 21:31, Bence1997 írta:

na igen, ez nem éppen úgy van, ahogy azt te gondolod. :) Itt van egy teória, miszerint ki lehet az az illető:

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Érdekes, nem tudom, hogy hogyan fog megvalósulni, de kíváncsian várom! :) 

Na, ez nagyon érdekesen hangzik.

Viszont akkor nem tudom,

 

miért hozták vissza az életbe Jerome-ot a harmadik évadban.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is bejött a Gotham S04E16. Ez a Ben gyerek is ütős részt hozott össze.

 

 

Leginkább a hipnotizálós szál tetszett belőle. Nem volt semmi Harvey-tól az autóba való bezárkózás és rádiózás. Nagy mázli hogy bejött a húzása. Pedig Jimmy már az egészről lemondott. A saját tehetelenségét fejezte ki azzal az egymást mentős utasítással. Szerintem még ő se hitt abban hogy az lesz a célravezető. Amúgy klassz hogy újra spanok lette Harvey-val.


Brucey és Seline kettőse volt a másik kedvencem. A srác jól beetette a zsarucsajt. Nagy szerencséje hogy Seli megjelent Zack bácsinál mert nem állt jól a spanjának a szénája.
A pszichó trió ténykedése is adta rendesen. Jól megvezették a hekusokat.
Barbie eddigi démonfejkedése nem volt akkora durranás de azért az is bejött.

 

 

 

A Lucifer legutóbbi része is klassz. Habár csak kicsit haladtak..

 

 

Maze vívódása és nyomozása szerintem egész jó volt. Kicsit újra fejvadászkodhatott. Remélem érdekes lesz a Káinnal kötendő szövetsége.

 


Sári meg jól megkapta az arcába a felvilágosítást.

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Na, ez nagyon érdekesen hangzik.

Viszont akkor nem tudom,

  Spoiler elrejtése

miért hozták vissza az életbe Jerome-ot a harmadik évadban.

Spoiler

én láttam az egyik képet, ahol Cameron szemüveggel látható. Állítólag ő lesz Jerome rokona/klónja/valakije, akiben benne szunnyadozik az őrültség, és ezt fogja majd Jerome kihozni. 

 

Szerintem ezért hozták vissza őt, mert bár nem ő Joker, de Jerome lesz az inspiráció Joker megszületéséhez. :) 

 

Láttátok a legutóbbi előzetest? Jerome "white band" 2018. Nagyon kemény, ha jól tudom az elkövetkező 2-3 részből mutat dolgokat. A kezdő mondat már-már Jokeres: 

"I guess it's like what they say, It all could go insane with just one bad day." :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Bence1997 írta:
  Spoileres tartalom megtekintése

 

Láttátok a legutóbbi előzetest? Jerome "white band" 2018. Nagyon kemény, ha jól tudom az elkövetkező 2-3 részből mutat dolgokat. A kezdő mondat már-már Jokeres: 

"I guess it's like what they say, It all could go insane with just one bad day." :D 

Jó lett az a white band, kifejezetten tetszett.

Hát, nem is tudom, egy kicsit fura megoldás lenne.

 

 

 

Nekem úgy tűnt, hogy az eddigi Jerome-mal foglalkozó epizódok inkább arra gyúrnak, hogy ő lesz Joker. De majd meglátjuk mi lesz. Illetve ha igazak ezek a teóriák - még lehet, hogy csak teóriák, semmi több - akkor meglátjuk, hogyan fog működni a dolog. Egyelőre kételkedem abban, hogy így lesz.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gotham 4. évad 16. rész

Végre elérkeztünk ehhez is. Jerome, Madárijesztő, Őrült kalapos kiszöktek egy rakás őrülttel együtt és óriási felfordulást okoztak. Tetch elterelte a figyelmet. Harvey most nagyon önfeláldozó volt. Jim pedig kétségbeesett. Szerintem ő se hitt igazán a jó megoldásban, és Mentsék egymást szöveg beválása csak a véletlenen múlt. Bruce és Selina közös munkája nagyon jó. Jerome úgy tűnik tényleg keres valakit, lehet, hogy mégis igaz lesz a pletyka. A legjobb rész az volt, mikor Jim és Harvey koccintva megjegyzik: Nincsenek hősök. Pár másodperccel később pedig hírt kapnak arról, hogy Bruce éppen hősködik. Barbara, mint a Démon Feje érdekes lesz, de egyelőre még kevés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

48 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Most láttam a Gotham 4. évadának 18 részének promóját.

  Spoiler elrejtése

Úgy tűnik, hogy igaz lesz a dolog. Jerome-nak van testvére. Meglátjuk mit hoznak ki belőle, én már kezdem sejteni. Jól is elsülhet a dolog.

Állítólag a készítők megcsinálják azt a teóriát, miszerint

Spoiler

3 Joker van a képregényekben. Csak itt tippre leszűkítik a kört kettőre. Ugye a képregényekben a 3 Joker tulajdonságai:

- a pszichopata

- a bűnözői mastermind

- tréfálós (prankster)

 

Na most itt a legutolsót kivesszük, mert az szerintem nem illene a Gotham légkörébe. Jerome volt maga a pszichopata Joker, hiszen minden megmozdulása nem más volt, mint őrölt dolog. És sokan arra gyanakodnak, hogy ez a testvér lehet a bűnözői mastermind, és hát igen... a legutóbbi rész kapcsán van is ebben alap. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érkezik majd a BBC jóvoltából egy televíziós Világok harca-sorozat, melyet már elkezdtek forgatni. Alább látható egy forgatási kép. Állítólag könyvhűbb lesz minden eddigi adaptációnál.

Én kimondhatatlanul örülök, hogy készül egy WOTW-sorozat, ugyanis nagy rajongó vagyok. Olvastam Wells regényét 2x is, a Spielberg-féle mozifilmet már vagy 100x láttam, és az 1953-as feldolgozást is nemegyszer tekintettem már meg. Na és ott van még Jeff Wayne 1978-as musicalje, ami megvan nekem CD-n. (Az Asylum stúdió "jóvoltából" készült két VH-filmet kihagyom a felsorolásból - a stúdió nevéből könnyen rá lehet jönni, miért :D).

És végre egy olyan változatot kapunk, ami az 1800-as évek végén/1900-as évek elején játszódik! Efféle mozgóképes WOTW-feldolgozás még nem is volt, szóval már roppant kíváncsi vagyok. 

msxh6094-cropped.jpg

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gotham 4. évad 17. rész

A részt végignézve most már látok rá komoly esélyt, hogy Jeremiah legyen Joker. Pl. amikor Jerome azt mondja neki, hogy bárki begolyózhat egyetlen rossz nap után, aztán meg előkerült a Vigyorex gáz formájában. A Szörnyek Légiójánka ülése az egyik kedvenc jelenetem. Jerome szokásához híven nagyon beteg. Csodálom, hogy Pingvinnek sikerült meggyőznie Grundyt, hogy csatlakozzon. Lee meg mi fenét művel? Kezdek félni, hogy nem nagyon lesz ő a jövőben Batman szövetségese, bár még változhat. De mit akar Nygmától?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Gotham 4. évad 17. rész

 

  Spoiler elrejtése

A részt végignézve most már látok rá komoly esélyt, hogy Jeremiah legyen Joker. Pl. amikor Jerome azt mondja neki, hogy bárki begolyózhat egyetlen rossz nap után, aztán meg előkerült a Vigyorex gáz formájában. 

Spoiler

Mondjuk én azt is idevenném, hogy Jeremiah agyában tkp. egy tévhit alakult ki a tesójával kapcsolatban, hiszen ha azok a dolgok az agyában vannak, akkor ha begolyózik, brutális Joker válhat belőle. Megkockáztatom, hogy veszélyesebb lesz, mint Jerome, hiszen Jeremiah eszes is - na persze Jerome is, de ő másképpen. 

 

37 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

 

  Spoiler elrejtése

 Lee meg mi fenét művel? Kezdek félni, hogy nem nagyon lesz ő a jövőben Batman szövetségese, bár még változhat. De mit akar Nygmától?

Spoiler

Szerintem hatni akar majd a Rébuszban mélyen eltemetett Edre, ezáltal elérve azt, hogy visszahozza őt. De én hallottam olyan teóriát is, miszerint Rébusz újra kettős személyiségű lesz, miszerint Ed is, és a Rébusz is ugyanúgy meglesz, csak gondolom más-más embernél más-más arc társul majd a testhez... na ez fura volt. :D 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Bence1997 írta:
  Spoileres tartalom megtekintése

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

 

Utólag nekem is eszembe jutott, hogy talán csak Edet akarja így kigyógyítani Rébuszból. Talán el akarja tüntetni a Rébusz ént. Remélem. Rébusz viszont már megpróbálta megölni Leet, úgyhogy ez veszélyes játék lesz.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.