Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Gotham: Igen, igen, nagyon is ütős. Ha csak a címére gondolsz ("That's Entertaining") akkor máris elfog egy bizsergés, hogy ez bizony szórakoztató lesz. És még hogy milyen szórakoztató? :D 

Nagyon remélem, hogy hamarosan bejelentik az új évadot, nagyon kéne.

 

Amúgy a részről még spoilermentesen - de lehet hogy picit spoileres, bár kitudja:

Spoiler

egy konkrét esemény történik, amely ugye fontos Brucika életében, és ezt a dolgot olyan szépen egybekötötték egy nagyon nagy dologgal - yt -on világosultam meg erről :D - hogy menten lerepültem a székről. Na jó, nem szó szerint. :P 

 

Lucifer 3×19: FINALLY!!! :D:D:D Egy megkönnyebülés volt ez a rész. De tényleg, nagyon ráfért már erre az évadra egy kicsit érdekesebb rész, és a vége érdekes irányba viheti el a dolgok menetét. 

 

Arrow 6×18: Oh yeah, back to the basics. :D Nekem eddig baromira bejön az évad 2. fele - a Civil Waros incidenst leszámítva - az első feléből a crossover, a midseason-finale és a 2 db. Slade -es rész volt nagyon jó, de az évad 2. fele tövig gázol az érzelmeimen. :P Ez a rész kb. 95% -ban a főhősről szólt - ezt úgy értem, hogy a rész 95% -ában ő szerepelt, és ő volt fókuszban. Ez annyira király már!!! Az igaz, hogy a főgonosznak még le kell tennie valamit az asztalra, mert jelenleg nem annyira erős, mint az előzőek - na jó, Damient lekörözi, de őt ki nem? :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Bence1997 írta:

Gotham: Igen, igen, nagyon is ütős. Ha csak a címére gondolsz ("That's Entertaining") akkor máris elfog egy bizsergés, hogy ez bizony szórakoztató lesz. És még hogy milyen szórakoztató? :D 

Nagyon remélem, hogy hamarosan bejelentik az új évadot, nagyon kéne.

 

Amúgy a részről még spoilermentesen - de lehet hogy picit spoileres, bár kitudja:

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Nagyon felcsigáztál. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legutóbbi Gotham tényleg ütött.

 

 

Nem volt semmi Jeromos azzal a fejrobbantgatással. Brucey nagyon bátor volt hogy belement a játékba. Jeremiás is bátor volt csak épp nem annyira mint a Wayne gyerek.
Tabi jól megszívta. Barbi baba jól kitette a szűrét.
Úgy tűnik csak megjátszották hogy Jeremiás lesz Joker. Jeromos rendesen kitolt a sráccal. Előcsalogatta a benne rejtőző pszichopatát.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gotham: A 18. rész végén történt eseményről kicsit bővebben kifejtem a dolgokat, mármint amiket találtam:

Spoiler

Jeremiah Gotham Jokere!!! Ez kerek perec kimondom, mert ez így van. Csakhogy!!!!!! Az egyik oldal - most nem jut eszembe a neve - készített egy interjút Danny Cannon -al - a show egyik producerével - Jeremiah -ról és magáról a Jokerről volt szó. Megkérdezték, hogy Jeremiah hogyan válik magává a Jokerré (angolul úgy volt azt hiszem, hogy "the character actually referred to as "The Joker"") mire Danny azt válaszolta, hogy I don't think so, no! 

Vagyis úgy áll a helyzet, hogy Jeremiah Gotham Jokere, viszont a sorozatban nem fogják a nevén szólítani! Ez azért van, mert nem engedhetik meg maguknak állítólag - ezért sem láthattunk denevéreket a 4. évadig, vagy pl. Batman se úgy jelent meg a 13. részben, mint kellene. Sajna a jogok bezavarnak (mint pl. az Arrow -ban is: ott ugye kinyírták Deadshot -ot és Amanda Wallert, csakmert jött '16 -ban a botrányos Suicide Squad :| )

 

Továbbá mit is mond Jerome: "I'm more then a man, I'm an idea, a philosophy..." --> szóval úgy is felfoghatjuk az egész "Joker" dolgot, mint egy ideológiát, egy személyiséget, amely több embert - szám szerint kettőt - foglal magában. :) 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gotham

4. évad 18. rész

Meghatározó és fontos epizód volt. (Kár, hogy elvesztek a régi hozzászólások.)

Jerome-nak vége és megszületett Joker (Jeremiah). A sztori mintha kombinálta volna a 89-es Batman és a 2008-as Sötét Lovag filmeket. Bruce újabb előrelépst tett. A Barbarával és a Démon Fejével történő események is izgalmasak.

4. évad 19. rész

Szintén fantasztikus epizód volt. Úgy tudtam, hogy Ra's visszatér. A Ra's - Barbara konfliktus nagyon jó lett. A végén azt hittem, hogy Barbara, vagy Tabitha meghalnak, de a jövőbe látó képesség megmentette őket. Úgy tűnik az Árnyak Ligáján belüli szakadás tartós lesz. Szegény Lee-t sajnáltam. Kiderült, hogy csak jót akart. de a végén úgy tűnt ő került ki vesztesen a játszmából A győztes pedig Rébusz: átvágta Pingvint és Leet is. Jöhet az a kataklizma, amit Ra's látott

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azta... jó a zenéje! :D 

Spoiler

Úgy tűnik Jeremiah paranoiás lesz. Érdekes, hogy nem látni a Joker-gáz mellékhatásait, bár lehet azt csinálta, mint Jack Nicholson Jokere a 89 -es Batmanben: befestette magát. 

 

Proto-Harley Quinn azért befigyel. Kíváncsi vagyok, hogy milyen a viszonya most Jeremiah -val? Lehet megfertőzte a kiscsajt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Gotham

 

  Spoiler elrejtése

A videóban és a promóban az a maszkos alak Harley Quinn lenne?

Spoiler

Állítólag Echo lesz, szóval ja. Ha már Jeremiah Gotham Jokere, akkor Echo gondolom Harley lesz majd. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 04. 13. - 22:53, Bence1997 írta:

Lucifer 3×19: FINALLY!!! :D:D:D Egy megkönnyebülés volt ez a rész. De tényleg, nagyon ráfért már erre az évadra egy kicsit érdekesebb rész, és a vége érdekes irányba viheti el a dolgok menetét. 

Én is behoztam a lemaradásom, és egyetértek veled. Bár így darálva több részt egyben jobb is volt, mint heti lebontásban. Viszont Mézzel csinálhatnának valamit, mert engem már rohadtul idegesít.

Spoiler

A kemény, felvágott nyelvű démonból egy p*csogó p*csa lett. :angry:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 05. 01. - 17:03, Dzséjt írta:

Én is behoztam a lemaradásom, és egyetértek veled. Bár így darálva több részt egyben jobb is volt, mint heti lebontásban.

Mondjuk anno 2 részt én is darálva néztem meg - suliban, ahol csak felirat volt, no sound :P sajna a suliban levan tiltva a hang, ügyes rendszergazdánk van :D - a két 

Spoiler

Ábellel foglalkozó részt, vagyis hát a 15-16. részt

és azok vmennyire bejöttek.

 

Viszont most nagyon rámentek erre a szerelmi háromszögre. :sick: Ettől sokszor felfordul a gyomrom, dehát ez én vagyok.

Jelenleg a legutóbbit - 22. rész - nem láttam, de mivel tudom, hogy mivel ért véget a 21 -es így kikövetkeztettem dolgokat, hogy mik lehetnek az elkövetkezendőkben. Hát sajna nagyon várom, hogy ha lesz egyáltalán 4. évad, akkor visszavesznek ebből a drámának nevezett ömlengésből, és darkosabbra, illetve kicsit biblikusabbra veszik majd a figurát. Nincs bajom az epizódikus nyomozásokkal, de azért jó ha néha-néha kiveszik ezt az elemet, és más vizekre is utaznak a készítők, mert így megragad annak, aminek szerintem másodlagosnak kéne lennie: egy nyomozós sorozatnak, ahol az ördög csak egy "ördög". :|  

Maze -ről meg ne is beszéljünk: régen imádtam, mostmár legszívesebben átpörgetném a jeleneteit. :( 

 

más - bár a Luci kicsit említve van:

Gotham: 50-50% hogy lesz 5. évad. :( Valahol azt olvastam, hogy kb. 15 nap után be fogják jelenteni, hogy kaszálják a sorozatot, valahol meg azt olvastam, hogy a Fox szemezget a show -al, és inkább e felé hajlik, a Lucifert meg talán kaszálja. Remélem lesz 5. évad - Lucinál meg 4. évad, javítani kell a 3. évad borzalmait. ;) 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Luci

Spoiler

Szerintem nagyot lendítene a sorozaton, ha Chloe végre megtudná, hogy Lucifer tényleg az ördög. Tulajdonképpen az évad eleje óta nem értem, Luci miért nem bizonyítja be neki. Akkor kész volt felfedni az ördög arcát, de az eltűnt. Na de kérdem, a szárnyait miért nem mutatja meg? Pláne most, hogy a MILF-nek megmutatta. Így is sokkoló, de nem annyira, mint az ördögpofa.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucifer:

Egyetértek,

Spoiler

én is adnám, ha kiderülne Chloe számára az igazság, és így belátná, hogy Luci folyamatosan az igazat mondta neki, csak hát ugye a csaj ember, sok mindent nem hisz el, de mi emberek se a való életbe. Ezért van az a mondás: Hiszem, ha látom. :) 

Kíváncsi vagyok, hogy az évad vége e felé fog-e elmozdulni, mert ha igen, akkor érdekes 4. évadunk lehet majd, de félek, hogy megmaradnak az alap dolgoknál.

 

Gotham 4×20: "You're gonna  wanna pay attention, so the twist makes sense at the end" :evil:

Hát kérem szépen, ennél csavarosabb részt még nem láttam a Gotham -ben.

Spoiler

Jeremiah... rideg, kimért, okos és fondorlatos egyszerre, de mégis creepy a srác. Nagyon adom Cameron játékát, örülök, hogy újra itt van közöttünk.

Később bővebben kifejtem a részt. :) 

 

Jövőhéten jöhet a... One Bad Day??? :evil: 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gotham 4. évad

Jeremiah nagyon jó Joker lesz. Nagyon sajnálnám, ha most befejeznék a sorozatot. Apropó, sorozat vége. Azok a források, melyek a széria végét jósolják, milyen indokot vonultatnak fel erre a hírre? Tehát, miért akarják befejezni a Gotham-et?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Apropó, sorozat vége. Azok a források, melyek a széria végét jósolják, milyen indokot vonultatnak fel erre a hírre? Tehát, miért akarják befejezni a Gotham-et?

A nézettség. Ugye a sorozat remekül kezdett, ha jól emlékszem ilyen 6-7 milliós nézettsége volt az első részeknek. Ez persze lecsökkent 3-3,5 millió körülire, és ezt szépen tartotta is magát, ám ebben az évadban egyre kevesebben nézik a sorozatot. Pl. a legutóbbi rész - a 20. - sorozatminimumot hozott, valami 1,9 millió nézővel. :( 

Az a gond ezzel, hogy hiába hogy Fox, sajna a csütörtöki nap eléggé kinyírja ezt a napot a Gotham -nek - kár hogy áttették hétfőről csütörtökre. Általában csütörtökönként szoktak lenni Amerikában ilyrn NBA -s meccsek, ezért sokan inkább azokat nézik. 

 

Viszont az az érdekes, hogy hiába a kevesebb nézettség, mégis a Fox e sorozat felé húz, a Lucifer pedig ennek ihatja meg a levét, hiába a 3+ milliós nézettség - amelynek sztem a legtöbbje shipperfan, ha lehet így fogalmaznom. :) 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utánanéztem, és akkor pont azért rakták át más napra a Gotham -et, mert hétfőn jött egy új sorozat: a The Gifted, ami ugye az X-menes széria volt. Ott 8 -kor lement a Lucifer, majd követte utána az új sorozat. De persze amikor lement pihenőre a The Gifted, akkor visszajött a Lucifer, de mellette még jött asszem 1 új sorozat is még, szóval ja... a Fox már csak ilyen. 

Szerintem lesz még 1-2 évad neki, megérdemelné, pláne ilyenkor, amikor már nagyon szintet ugrott a sorozat korábbi önmagához képest.

 

Mondjuk az Arrownak sincsen könnyű dolga. Igaz, az a CW -n megy, ahol kb. a 1,5-2 milliós nézettség már aranyérmet érdemel. Na ott is az a helyzet, hogy átrakták az idei évadot szerdáról csütörtökre, sőt még 1 órával később is kezdődik - eredetileg 8 -kor szokott lenni, erre a 6. évad már este kilenckor van bravó... - előtte a Supnat -ot gyorsan lenyomják.

Na az Arrow különösen mostanában kopogtat a milliós vonalon, ugyanis volt már 2-3 hetük is, amikor még 1 millió nézőt sem tudott hozni a show. Sajna ott nagyon betesz a csütörtök, remélem jövőre feljavulnak, jó kis sorozat lenne - az 5. évad pl. az egyik kedvencem mind közül - csak ilyen sz*rokkal elbarmolják az egészet. :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 05. 07. - 17:31, Bence1997 írta:

Utánanéztem, és akkor pont azért rakták át más napra a Gotham -et, mert hétfőn jött egy új sorozat: a The Gifted, ami ugye az X-menes széria volt. Ott 8 -kor lement a Lucifer, majd követte utána az új sorozat. De persze amikor lement pihenőre a The Gifted, akkor visszajött a Lucifer, de mellette még jött asszem 1 új sorozat is még, szóval ja... a Fox már csak ilyen. 

Szerintem lesz még 1-2 évad neki, megérdemelné, pláne ilyenkor, amikor már nagyon szintet ugrott a sorozat korábbi önmagához képest.

 

Mondjuk az Arrownak sincsen könnyű dolga. Igaz, az a CW -n megy, ahol kb. a 1,5-2 milliós nézettség már aranyérmet érdemel. Na ott is az a helyzet, hogy átrakták az idei évadot szerdáról csütörtökre, sőt még 1 órával később is kezdődik - eredetileg 8 -kor szokott lenni, erre a 6. évad már este kilenckor van bravó... - előtte a Supnat -ot gyorsan lenyomják.

Na az Arrow különösen mostanában kopogtat a milliós vonalon, ugyanis volt már 2-3 hetük is, amikor még 1 millió nézőt sem tudott hozni a show. Sajna ott nagyon betesz a csütörtök, remélem jövőre feljavulnak, jó kis sorozat lenne - az 5. évad pl. az egyik kedvencem mind közül - csak ilyen sz*rokkal elbarmolják az egészet. :pfff:

Szomorúan hallom ezeket. Annak idején a Smallville megélt 10 évadot is. Azt nem tudom hogy hozták össze. Én nem bánnám, ha a Gotham is ilyen hosszú lenne. Időugrásokkal. még sok jó sztorit fel lehetne dolgozni.

A Supergirl és a Flash még mennek?

A Gotham negyedik évad végével kapcsolatban az jutott eszembe a Jeremiah videót nézve, mintha

A gyilkos tréfát, és az új 52-es Halál a családra sztorit dolgoznák fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

Szomorúan hallom ezeket. Annak idején a Smallville megélt 10 évadot is. Azt nem tudom hogy hozták össze. Én nem bánnám, ha a Gotham is ilyen hosszú lenne. Időugrásokkal. még sok jó sztorit fel lehetne dolgozni.

A Smallville első 5 évada még a The WB -n ment, aztán 2006 -ban indult el a The CW, ahova átköltözött a sorozat. Megnéztem, és ott az első 5 évad nagyon jó számokat hozott, bár nem tudom, hogy az akkori The WB -on milyennek számítottak ezek, de jelen esetünkben nagyon szép számokat produkált a széria: kezdetben 7-8 milliós nézősereg, aztán persze kezdett apadni, de mindig megvolt az a kb. 5 milliós nézőtámogatás, amely garantálta a show további ténykedését. Persze egyszer-egyszer megkóstolta a 4 milliós határt - 3,9 millióan is nézték, de az most lényegtelen.

2006 -ban jött a változás: még a 6-7. évad szép számokat hozott - megtartotta azt a kb. 5 milliós nézettséget, viszont utána kezdett romlani. Jöttek a stabil 3 milliók, majd az utolsó 2 évad már szinte olyan számokat hozott, amiket jelenleg a Gotham.

A Gotham annyiból rosszul áll szerintem, hogy a Fox nagyon kemény szokott lenni, továbbá azért nem jó, ha a sorozat nagyot esik pl. az előző évadához képest. Ha az esés olyan kb. 20-25% -os esést produkál, akkor még van esély, viszont ha már közel 30, vagy afeletti értékeket produkál az esés mértéke, akkor már kaszagyanús az adott sorozat jövője. :(

És a héten el is fog dőlni a sorsa a sorozatnak, ugyanúgy a Lucifernek is. Már csak pár sorozat maradt hátra, szóval a hét végéig legkésőbb már tudni is fogjuk, hogy mi lesz a sorsa ezeknek a sorozatoknak. :) 

 

Az időugrás valóban jó lenne, de a készítők nem élnek vele. Ha berendelik az 5. évadot, akkor nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan értelmezik a készítők ezt az újfajta "reboot" féleséget.

 

1 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

A Supergirl és a Flash még mennek?

Igen. A FLash -nek bejelentették már az 5. évadát is. A CW legsikeresebb szériája, bár az idei évadra sokat kopott nem csak szerintem, de a külföldi fórumozók szerint is - kivétel ezek a shippelős emberkék, akiknek minden mind1 ha a kedvenceik együtt vannak. :(

A FLash mostani számai ilyen 2m körül mozognak, amely még mindig remek, de nagy az esés már a tavalyi évadhoz képest is.

A Supergirl 2. évadától átkerült a CW -re, jelenleg nagyon jónak mondják a 3. évadát, de nem tudom mert ez az egyedüli sorozat az Arrowerse univerzumában, amit nem nézek. Kemény 4 részt láttam belőle - az első kettőt, illetve a crossoveres részeket, amiből az egyik olyannyira átb*szós volt hogy az anyjukat nekik. :D 

 

1 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

A Gotham negyedik évad végével kapcsolatban az jutott eszembe a Jeremiah videót nézve, mintha

  Spoiler elrejtése

A gyilkos tréfát, és az új 52-es Halál a családra sztorit dolgoznák fel.

Spoiler

Állítólag tényleg azt dolgozzák fel valamennyire, bár az utóbbi szerintem nem játszik közre. Viszont az előbbinél állítólag az van, hogy ugye ott Gordont kínozza a Joker, illetve Barbarát lövi meg a képregényekben. Itt annyi van, hogy Gordon helyett Alfred az, akivel játszani fog Jeremiah, illetve források azt állítják, hogy Selina egy headshotot kap. Azért az utóbbi durva, bár ha Sofia túlélte a Lee -től kapott fejest, akkor már meg se lepődök, ha ne adj isten igaz lesz, és az ifjú macskanő megússza. :D 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gotham

Az új 52-es sztori onnan jutott eszembe, hogy ott Joker tudtommal megtámadja Alfrédot, és csúnyán elbánik vele. Selina a korábbi zuhanást is túlélte a harmadik évadból Talán van valami misztikusság itt is körülötte, mint a Batman visszatárben Macskanő körül. Talán az a fejlövés majd átalakítja az itteni Selinát is Macskanővé. Macskanő eredeti Batman képregény-beli sorsa és eredet viszont ismeretlen számomra. Ott is olyan, mint a Batman visszatérben?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gotham 4. évad 20. rész.

Zseniális és csavaros epizód volt. Jeremiah Jokere mintha fokozatosan alakulna át. Itt még vörös a haja, az előzetesek alapján valószínűleg bezöldül. Jól kijátszotta Bruce-t és Jimet. Jól el tudta játszani őrült testvérét. Akkor, az a videó, ami Jerome végakaratát tartalmazta, valószínűleg Jeremiah műve volt, nem Jerome-é. A temetőbeli jelenet, és Joker arcának feltűnése, miután Jeremiah letörölte a vért  nagyon félelmetes. Ecco lesz ezek szerint Harley Quinn? Bruce még hisz vajon Jeremiah gyógyulásában, vagy a végére már elvesztette a hitét benne?



Jim elengedhette volna Leslie-t . Érdekes, hogy Lee felajánlotta Jim-nek menjen vele a Szigetre. Mintha azt mondta volna, hogy ott újrakezdhetnek mindent. Rébuszt még mindig manipulálja, bár úgy tűnik, hogy ez Ednek már egyre kevésbé tetszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 03. 21. - 22:48, Donát írta:

This is a test Morty. A f***** [beep] test to see if you can recognize bull[blurp]sh*t from thousand miles, Morty. Do you think our fans wouldn't gather around enough money to finance the sequels, Morty?! The entire community of Rickes and Morties in itself would be enough to have enough fans for the show in every bloody parallel universe, I tell you that [blurp] Morty! Com'on Morty, don't be a little pussy, you f***** [beep] idiot, Morty, you are not going to be left without any other new adventures, you little piece of sh** [beep]. And you will enjoy it, Morty. You will ENJOY IT! [blurp] :D 

Told ya, Morty. I f****** [beep] told ya. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"It's just Rick and Morty. Rrrick and Morty and their adventures, Morty. Rick and Morty, forever and forever, a hundred years Rick and Morty, s... things. Me and Rick and Morty runnin' around and Rick and Morty time. Aaall day long forever. All, a hundred days Rick and Morty forever a hundred times. Over and over Rick and Morty adventures dot com W W W dot Rick and Morty dot com W W W Rick and Morty adventures all hundred years. Every minute Rick and Morty dot com W W W hundred times Rick and Morty dot com." :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.