Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Akkor ilyen 10-13 részt fogunk kapni/évad, ha tovább akarják majd adni a Netflixnél. Ez megmondom ígéretes, mert hasonló tempójú lenne, mint a legelső évad. Csak az epizodikus nyomozást csökkenthetik le vagy akár átívelősre is vehetik ezt a részét a sorozatnak, mert a Netflixnél nem szoktak ilyenek lenni. Aztán lehet hogy az ördög megváltoztatja. De remélem átívelős lesz, több misztikumos dologgal, pláne ahogyan végződött a 3. évad. :) 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem nézni az 1998-as Sandokan-rajzfilmsorozatot. Már hosszú évek óta nem láttam belőle egy részt sem, és már nagyon régóta keresem. Végre sikerült ráakadnom a szinkronos részek többségére az ncore-on, szóval elkezdhettem nézni. :) 

Régen leírhatatlanul kedveltem, és még most is brutálisan jónak tartom ezt a sorozatot. Kár, hogy nem kapott akkora visszhangot és hírnevet ez a sorozat; a Google-ban rákeresve is alig lehet ráakadni. Pedig egy fantasztikus rajzfilm. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki nem tudja hol találhatnék rá a Mélyvíz című sorozatocska összes részére? KAP és Janklovics Péter szerepel benne, először úszómesterek voltak, aztán pincérek most meg taxisok, meg szeretném nézni őket sorban szépen, de sehol nem találom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Ody Mandrell megnyitotta a topikot
  • 2 héttel később...

Tegnap hallottam, hogy a Gotham 4. évada folytatódik a Prime-on július 12-től csütörtöktől este 11-kor. Viszont sajnos a műsorismertetőkben ennek nyoma sincs. Mindenhol azt írják, hogy jövő héten csütörtökön A korhatáros szerelem 2 része után NCIS jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 07. 06. - 17:36, Darth Revan9 írta:

Tegnap hallottam, hogy a Gotham 4. évada folytatódik a Prime-on július 12-től csütörtöktől este 11-kor. Viszont sajnos a műsorismertetőkben ennek nyoma sincs. Mindenhol azt írják, hogy jövő héten csütörtökön A korhatáros szerelem 2 része után NCIS jön.

Megnéztem gyorsan a Prime műsorújságát online, és a következő a helyzet: elírták. Július 12 -e helyett 19. -én fog érkezni az évad 2. fele.

 

És ha már Gotham: az utolsó évad nagyon úgy néz ki, hogy 10 részes lesz, és a hónap végén már elkezdik forgatni, aminek örülök. Márciusban premier, ami még távol van, de addig van bőven sorozat, amivel ellehet tölteni az időt. :)

 

És ha már a képregényekről van szó:

A nyaram arra tökéletes, hogy megnézzem a Legends of Tomorrow 3. évadját. Hát egyem meg a szájukat, ennél elmebetegebb sorit életemben nem láttam még - najó, van egy-két másik elmebeteg, de az másban olyan, amilyen. (if you know what i mean ;))

A 3. évad 18 részes, márcsak 2 rész van hátra, ma sikerült is duplát megnézni, és azt kell hogy mondjam: le a kalappal. @caseyjones nem tudom, hogy hogyan állsz az Arrowerse -el kapcsolatban, belekezdtél -e már, vagy csak akarsz majd, de mindenképp csekkold majd le a LoT -ot - persze egyéb ismeretek miatt kell a másik két sori is, Hogy spoilermentesen nyilatkozzak, egy híres YT reactort idézzek a sorozattal kapcsolatban:

"SIr Isaac Newton leüt egy feltámasztott volt bérgyilkost, akit egy intelligens telepata gorilla irányít egy időutazó hajón, a vietnami háborúban."

De mondhatnám azt is, hogy a vikingek egy kék plüssmacit kezdenek el imádni, aki a jövőből valahogy a múltba került. :lol: :lol: :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elmúlt hetekben én is behoztam az Arrowverse-es lemaradásom, bár korábban nem terveztem tovább nézni sem a Legends of Tomorrow-t, sem a Supergirlt. Végül az egységesség szellemében mégis rászántam magam. Úgy voltam vele, hogy a The Flash utóbbi évadánál egyik sem lehet rosszabb. Plusz megnéztem a Constantine-t is, így mondhatjuk, hogy naprakész vagyok. 

A LoT tényleg elég meredek dolgokat villantott, mégis szórakoztató volt a maga nemében. Főleg azért, mert érezhetően a készítők sem akarják túl komolyan venni magukat.

Spoiler

Az óriás plüss Beebo vs. Mallus harc olyan szürreális volt, hogy a viszonylag realisztikus Arrow 1. évadának idején nem gondoltam volna, hogy valaha ilyet fogok látni ebben az univerzumban. :D De a vadnyugaton harcoló kalózok, vikingek, rómaiak és Szép Heléna egyvelege se volt gyenge. Az viszont érdekelne, hogy a megváltozott idővonal ellenére miért maradt sértetlen a jelen? Arra gondolok, hogy Amaya faluját megmentették (ez volt az az anakronizmus, ami megidézte Mallust), így elméletileg számos dolognak máshogy kellett volna történnie (többek között Kuasa csatlakozása Damienhez). Ki is hangsúlyozták, hogy ez már túl nagy változtatás lenne egy "kiskapuhoz". A másik fura dolog Ava volt, aki elvileg szintén egy anakronizmus, hiszen a jövőből érkezett, így minden cselekedete változtatásokat generál a jövőhöz képest.

 

A Constantine sem volt rossz, nem értem, miért kaszálták az 1. évad után. Továbbra is Supergirl sorozatot és a The Flash utóbbi évadját tudom felhozni, amiknél mérföldekkel jobb volt. Témájában leginkább a Supernaturalre emlékeztetett, ami 13 évad alatt szinte mindent bedobott, ami elképzelhető. Tehát nem volt újdonság a Constantine témája, plusz a hasonló mitológiai/bibliai elemek szerintem jobbak az SN-ben, ennek ellenére mehetett volna tovább. Szerencsére ha a sorozatot nem is, Constantine karakterét "átmentették" a LoT-ba.

 

Legutóbb a The Punisherrel végeztem, ami kellemes csalódás volt. A kritikák azt sugallták, hogy nem egy nagy eresztés, és bár én se tartom szenzációsnak, érdekes és szórakoztató 13 rész volt. A Marvel-Defenders sorozatokat tekintve jobban tetszett, mint a Luke Cage, vagy a Jessica Jones (bár ez utóbbi kettőből még nem láttam a friss évadokat). Ez leginkább Frank Castle karakterének köszönhető (akit remekül hoz Jon Bernthal), mivel a személyében egy hozzám közel álló "hőst" kaptam. Olyat, aki nem dilemmázik a gyilkosság helyességén, és nem hiszi azt, hogy attól, ha kiirtja a mocskot a világból, ugyanolyan lesz, mint azok, akikkel végez. Ez számos hős rákfenéje a szememben, akik azt gondolják, attól lesznek "jók", ha minden egyes életet megóvnak. Ha adott egy legalja gyilkos állat, akit a hős végül megkímél, mert "ő jó, és nem gyilkol", de később ez a gyilkos kiszabadul, és mészárlást rendez, akkor az áldozatok halála részben a hős lelkén szárad. Többek közt ezért nem hiszek abban, hogy minden élet szent, mert sajnos igenis vannak olyanok, akik menthetetlenek, és akik olyan kártékonyak, hogy nélkülük jobb hellyé válik a világ.

Spoiler

Ennek ellenére, örültem, hogy Russót végül nem ölte meg Frank, szimplán azért, mert neki sokkal nagyobb szenvedés lesz így tovább élni, mintha csak meghalt volna.

 A történet egyébként jó volt, még ha nem is okozott túl sok meglepetést, kíváncsi vagyok, mit tartogatnak a 2. évadra, illetve, hogy Frank feltűnik-e másik Defenders-sorozatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsére pár napja már én is megtudtam, hogy elírásról van szó. Majd figyelem az ajánlókat. Kár, hogy csak 10 rész lesz a záróévad.

Nem tudom, hogy így mennyi hely lesz az új ellenségeknek, már ha lesznek. Hasbeszélőre kíváncsi lettem volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

A LoT tényleg elég meredek dolgokat villantott, mégis szórakoztató volt a maga nemében. Főleg azért, mert érezhetően a készítők sem akarják túl komolyan venni magukat.

  Spoiler elrejtése

Az óriás plüss Beebo vs. Mallus harc olyan szürreális volt, hogy a viszonylag realisztikus Arrow 1. évadának idején nem gondoltam volna, hogy valaha ilyet fogok látni ebben az univerzumban. :D De a vadnyugaton harcoló kalózok, vikingek, rómaiak és Szép Heléna egyvelege se volt gyenge. Az viszont érdekelne, hogy a megváltozott idővonal ellenére miért maradt sértetlen a jelen? Arra gondolok, hogy Amaya faluját megmentették (ez volt az az anakronizmus, ami megidézte Mallust), így elméletileg számos dolognak máshogy kellett volna történnie (többek között Kuasa csatlakozása Damienhez). Ki is hangsúlyozták, hogy ez már túl nagy változtatás lenne egy "kiskapuhoz". A másik fura dolog Ava volt, aki elvileg szintén egy anakronizmus, hiszen a jövőből érkezett, így minden cselekedete változtatásokat generál a jövőhöz képest.

Pont most végeztem az évaddal és..... mi volt ez??? :lol: :lol: :lol:

Szerintem ők már nem is gondolkodtak, csak össze-vissza csináltak mindent, amúgy is egy elmebeteg sorozatról van szó, elnézem ezt nekik. :D

 

1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

Szerencsére pár napja már én is megtudtam, hogy elírásról van szó. Majd figyelem az ajánlókat. Kár, hogy csak 10 rész lesz a záróévad.

  Spoiler elrejtése

Nem tudom, hogy így mennyi hely lesz az új ellenségeknek, már ha lesznek. Hasbeszélőre kíváncsi lettem volna.

Spoiler

Ventriloquist -ra és Scatface -re gondolsz? Ha jól tudom, ők fognak szerepelni.

Mondjuk le a kalappal, ha ők 10 rész alatt letudják normálisan zárni a sorozatot, hiszen mennyi gonosz van kint szabadlábon?

Spoiler

Joker/Jeremiah, Pingvin, Firefly, Scarecrow, Freeze, és az újak: Orphan és Mother, a fentebbi két illető + Man-bat, Lady Shiva talán. Szóval fel van adva a lecke nekik, csak rendesen zárják le. :clap2:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Be kell vallanom, nagyon utáltam és nagy részt még most is hogy női doki lett, de annyira szeretem a sorit, hogy remélem jó lesz. Nagyon remélem! Szóval minden esélyt megadok neki. Aranyos volt ez az előzetes, de egy ilyen már jobban tetszene. Annó azt hiszem emiatt a teaser miatt kezdtem nézni a dokit:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Gotham 5. évadának első pár részének a címe:

5×01: Year Zero / Nulladik év

5×02: Trespasser / Birtokháborítás

5×03: Penguin, Our Hero / Pingvin, a mi hősünk (:lol:)

5×04: Ruin / Rombolás(?)

 

Az Arrow 7×02 címe: Longbow Hunters (akik ismerik a képregényeket, valamennyire tisztában lehetnek vele, hogy kik is ők :))

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Nincs benne anyag a sorozatból. Ez tényleg csak egy teaser. Szerintem se nagy szám. Sz*rnak mondjuk nem érzem, de az érdeklődésemet se keltette fel különösebben. Viszont az új Doktor egész szimpatikus.

Nekem is szimpatikus. Talán addigra felzárkózom a sorozat korábbi részeivel is, mire kezdődni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp most fejeztem be a DC-képregényekén alapuló, Teen Titans című, 2003 és 2006 között futó rajzfilmsorozatot. Pontosabban még a sorozathoz kapcsolódó egész estés film hátravan, de magát a sorozatot, a 65+1 részt (azért +1, mert van egy amolyan "lost episode") sikerült letudnom.

Nos, erről a rajzfilmről azt kell tudni, hogy nálunk a 2000-es évek közepén adta a Cartoon Network, és már akkor sikerült belőle elcsípnem jó pár részt, és emlékszem, mindig is nagyon kedveltem a titánokat. Szóval most, hogy végignéztem a teljes sorozatot, egyfajta nosztalgia-hullám árasztott el, hiszen rögtön beugrott az az időszak, amikor még ez a rajzfilm ment a CN-en. 

Meg kell jegyeznem, hogy már 2016-ban elhatároztam, hogy végignézem, de akkor a 4. évad közepénél felhagytam vele, mert eszméletlenül gyerekes és fárasztó volt néhol. És ez, sajnos, majdnem teljesen tönkretette a sorozatot. Azonban így, két év után elhatároztam, hogy ismét belekezdek, de ezúttal végig is nézem, bármennyire is fárasztó lesz. 

Összességében pompás rajzfilmsorozat, DC-fanatikusoknak bátran merem ajánlani, meg úgy alapvetően a szuperhősökkel kapcsolatos dolgokért rajongóknak. Remekül kidolgozott karakterek, borzasztóan jó kémia a titánok között, egyedi gonoszok, nagyszerű rajzok és színek, sok akció. Alapjáraton ezek jellemzik a Tini Titánokat. Egyetlenegy hatalmas problémája van csupán, melyet már korábban említettem: hihetetlenül gyerekes, ostoba és fárasztó tud lenni olykor. Most lehetne azzal jönni, hogy ez elsősorban azért van, mert gyerekeknek készült, de ez még nem mentség. Meg lehet csinálni úgy egy fiatalabbaknak szóló rajzfilm- vagy animációs sorozatot, hogy az ne csak a gyerekeknek, hanem 20-30+ éveseknek is szórakozást nyújtson (pl. a '90-es évek elején-közepén készült Batman, a Star Wars - A klónok háborúja vagy a 2003-as Tini nindzsa teknőcök). Végül is, a Teen Titansról is elmondható, hogy élvezhető egy fiatalabb felnőtt számára is, de van jó pár rész, melynél a kötélhez nyúlna az ember. 

 

Nálam 10/7, de elfogult rajongóként és a nosztalgia miatt legyen inkább 10/7.8-7.9. Lehetne 10/10 is, de nem tudom megbocsátani az alkotóknak, hogy teleb*szták sok idegesítően kínos résszel, jelenettel a sorozatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Épp most fejeztem be a DC-képregényekén alapuló, Teen Titans című, 2003 és 2006 között futó rajzfilmsorozatot.

Batman után kb. Robin a második kedvenc DC karakterem, szóval megnézek és megnéztem annó mindent amiben ők szerepeltek. Sok volt a melléfogás is, de a Teen Titanst mindig imádtam. A mostani új egész estés filmeket is nagyon szeretem amiben már Damien a Robin. :) Nagyon kíváncsi vagyok az élőszereplős sorira, mert Robinon kívül a többi karakterről kikerült képek baromi gázak voltak. Beastboy nem zöld, starfire meg konkrétan úgy nézett ki mint egy utcalány. Na mind1 meglátjuk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, caseyjones írta:

gyerekes, ostoba és fárasztó tud lenni olykor. 

Én nem is tudtam végignézni pedig egyszer nekikezdtem. És még ezt is sikerült alulmúlni az újabb animációs sorozattal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, kudar írta:

Nagyon kíváncsi vagyok az élőszereplős sorira, mert Robinon kívül a többi karakterről kikerült képek baromi gázak voltak. Beastboy nem zöld, starfire meg konkrétan úgy nézett ki mint egy utcalány. Na mind1 meglátjuk. :)

Szerintem az a sorozat egy orbitális nagy bukás lesz, én biztos, hogy nem fogom elkezdeni. Én inkább egy király élőszereplős filmet csináltam volna, igényesen megalkotott szereplőkkel és jó színészekkel.

2 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Én nem is tudtam végignézni pedig egyszer nekikezdtem. És még ezt is sikerült alulmúlni az újabb animációs sorozattal.

Én is csak második nekifutásra tudtam végignézni. Szerintem érdemes, még annak ellenére is, hogy jó pár résztől idegbajt lehet kapni, mert annyira ostoba. Végtére is azok a részek vannak többségben, amelyek nem gyerekes baromságok. A slade-es epizódok (ő az, aki A zöld íjászban is szerepel) például nagyon ütöttek, fantasztikusak voltak. Az utolsó évad meg egyszerűen zseniális, és szinte egyáltalán nem gyerekes. 

És egyébként tök jó, hogy a készítők vittek némi keleti kultúrát a rajzfilmbe, ezáltal kissé anime hatását kelti a sorozat. 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, kudar írta:

Nagyon kíváncsi vagyok az élőszereplős sorira, mert Robinon kívül a többi karakterről kikerült képek baromi gázak voltak.

59 perccel korábban, caseyjones írta:

Szerintem az a sorozat egy orbitális nagy bukás lesz, én biztos, hogy nem fogom elkezdeni. Én inkább egy király élőszereplős filmet csináltam volna, igényesen megalkotott szereplőkkel és jó színészekkel.

Ha nem csal az emlékezetem, először egy Titans című mozifilmet akartak készíteni, Cyborg pedig ennek az előfutára lett volna, de mint látható, ebből nem lett semmi, helyette jön a streaming szolgáltatásra egy élőszereplős sorozat, amelyhez én is szkeptikusan állok hozzá. Robin bejövős, de a többiek? Igaz, még nem láttunk anyagot a sorozatból, szóval kérdéses, hogy milyen minőségű lesz. Meglátjuk. :)

 

A Teen Titans anno nekem a kedvenceim között volt, igaz, random részeket nézegettem belőle, mikor hogy adta a CN. :) Volt néha-néha olyan pillanat, amelytől a falat kapargattam, de összességében egy kedvelhető soriról van szó. A jövőben tervezem majd újranézni, hátha lesz időm rá.

 

Más:

Milo Murphy törvénye (Milo Murphy's Law): Anno imádtam a Phineas & Ferb c. sorozatot, a készítői pedig új sorozatot készítettek, amely a P&F univerzumában játszódik. A sorozat egy balszerencsés fiú, Milo Murphy körül játszódik, aki Edward A. Murphy Jr. -nak, a híres "ami elromlik, az el is romlik" törvény megalkotójának a leszármazottja. És valóban. Milo -val semmi szerencsés dolog nem történik, kivéve ha barátai felismerik, hogy ebből az egészből még jól is kijöhetnek, és hát a végén minden jóra fordul - bizonyos szemszögből nézve. :D

Milo két barátja Melissa és Zack. Előbbi a suli egyik legjobb tanulója, ám mégis sikerült valahogy összebarátkoznia Milo -val, míg Zack új srác a sorozat elején. Érdekes kalandokba keverednek, a P&F készítői újból egy remek sorozatot hoztak össze.

Jelenleg még 3 részt láttam belőle (amely technikailag 3×2 rész, részenként 10-11 perces rövid szórakozások) de bejövős.

Aki régen esetleg látta a P&F -öt, annak nagyon ajánlom eme széria követését is, a szórakozás garantált. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Múltkor egy kis kölyök a kondiban filmet nézett a mobilján, amikor csúnyán elkezdtem ránézni.

- Avengerst nézek! Te is ismered a marvelt?

Mondom én már akkor ismertem a marvelt, amikor még olvasni kellett. /amikor te még nem is éltél :D #feelingold

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, caseyjones írta:

Oké, de nyilván mások is olvassák a topicot, és nem biztos, hogy mindenki otthon van a témában. ;)

Az biztos, csak úgy jött le mintha nekem írtad volna, aztán ezt egy kicsit megmosolyogtam :)

8 perccel korábban, kudar írta:

Mondom én már akkor ismertem a marvelt, amikor még olvasni kellett. /amikor te még nem is éltél :D #feelingold

latest?cb=20140715192350

 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Expanse 3. évad - Továbbra is azt mondom, hogy aki szereti a jó űrhajós sci-fiket, az vágjon bele. Ugyan egy időre a sorozat jövője kérdésessé vált, de szerencsére az Amazon megmentette. Mondjuk ez érezhető is a 3. évadon, Karrdéval éppen beszélgettünk is arról a hétvégén, hogy talán azért lett a harmadik könyv egy fél évadba belezsúfolva (miközben az első kettőt két és fél évadon át bontották ki), mert érezték a végüket, így meg úgy-ahogy lezárták a sztorit.

Szerencsére az, hogy a harmadik évadban másfél könyv van belezsúfolva, annyira nem tetten érhető, csak ha ismered a könyveket. Akkor azért feltűnik, hogy olyan szereplő, aki az ötödik könyvben jelenik meg nagyjából egy fejezetre (később kap fontosabb szerepet), itt  három másik szereplőt gyúrtak egybe belé.

Spoiler

Drumer már nem csak Sam, de Pa és Baka szerepét is megkapta -> utóbbit viszont baromi jól hozták ki a készítők.

Az évad jól hozta könyvben történteket. Néhány dolog meg is lepett, néhány dolog nagyot változott, de tetszett a változás.

Spoiler

Előbbire példa, hogy nem számítottam a csúzlizós szétloccsanására totálplánban. Az a könyvben nagyon érzékletes és ütős, de nem hittem, hogy látni fogjuk a sorozatban. Max annyit, hogy vér fröccsen a kamerára. Hát, végül is, azt is láttuk. Meg mást is.

Utóbbira a példa meg Ashford, aki egy mocskosul unszimpatikus ember volt a könyvben, a sorozatban viszont kifejezetten kedvelhető, megérthető szereplő volt. Kicsit talán ezen a téren jobb lett volna, ha itt nem fél évaddal dolgoznak, mert így viszont a pálfordulása is fura. Érezni, hogy miért akarták átállítani Ashfordot a készítők (féltette a gyerekét, a népét), de a motivációi nem kaptak elég teret ahhoz képest, milyen jó fej figura lett belőle.

Ugyanakkor nagyon tetszett például Lufifej, jól jött ki, hogy Erinwright-ot már az első évadban behozták (viszont fura, hogy Avasarala az évad közepén eltűnt két és fél évadnyi főszereplés után). Talán egyedül Bobbie volt hót felesleges az évad második felében.

Meg még talán néhány elhanyagolható következetlenségben tetten érhető a kapkodás. De ezek tényleg nem fontos elemek, inkább esztétikaiak, illetve a könyvek ismeretében bukhat ki.

Spoiler

A csúzlizónak megnő a szakálla hónapok alatt, de a haja semmit sem változik, nem nő, nem lesz piszkos, ugyanúgy be van lőve. Vagy a Navuót az előző évadban emberileg kibírhatatlan sebességre gyorsították fel, itt meg emberek vezette hajó fogta be (a könyvben automata szondák), ráadásul bár a befogás látványos volt, fizikai értelemben katasztrófát okozott volna - ami csak azért gond, mert a könyv és a sorozat is hangsúlyt fektet a reális űrbéli fizikára.

Összességében tehát a The Expanse harmadik évada nagyon tetszett, bár szerintem most ütközött ki igazán, hogy két könyve nem egy-egy, hanem másfél évadot áldoztak, mert így, a majdnem kasza küszöbén a harmadikra (ami amúgy könyvben az egyik legjobb rész) csak fél évad maradt. Nem mondom, hogy rossz lett, még mindig nagyon élvezetes és nagyon ajánlott sorozat, csak ha ismered a könyveket, érzed, hol kapkodták el a dolgokat.

De most még kíváncsibban várom a folytatást. Egyrészt, most először a könyv végével ért véget az évad is. Másrészt az Amazon fogja adni. Harmadrészt: a negyedik könyv kevés egy évadhoz. Szerintem össze fogják mosni az ötödikkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.