Jump to content

Sorozatok

Ody Mandrell
 Share

Recommended Posts

2 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Ezt a Vaják sorozatot is el kéne kezdeni nézni. Remélem, jó a magyar szinkron és a könyvek fordítását figyelembe vették. Ha nem Vajákot és Kökörcsint hallok a magyar szinkronban azonnal le is fogom kapcsolni.

A történet béli változások mennyire zavarnak ?

Posted (edited )
2 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Egyébként mikor indul a Vaják második szezonja, hogy már itt van az előzetes?

December 17. Az előző kommentemben levő trélerből és legfelső képről is kiderül.

Edited by Rog

19 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

A történet béli változások mennyire zavarnak ?

Ha arra gondolsz, hogy beraknak pár fekete, vagy ázsiai szereplőt, akkor az nem baj. Azt láttam, hogy az előzetesben van fekete vaják nő. Érthetetlen módon e miatt elkezdtek hisztizni.

Milyen változásokra kell számítani?

3 perccel korábban, Rog írta:

December 17. Az előző kommentemben levő legfelső képről is kiderül.

Ez érdekes. Akkor az Amozon nem értem mit csinál a Középfölde és Az Idő Kereke marketingjével, tudtommal mindkettő idén ősszel, év végén indulna.

Posted (edited )
1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

Milyen változásokra kell számítani?

A story is kicsit megvan kavarva pl. Brokilonba sem úgy jut el Ciri ahogy eredetileg.  Erszényes körül is van "némi" változás stb.

Edited by Darth Cupsy

Nagyon bízik az Amazon az Idő Kereke fantasy sorozat sikerében, ugyanis nemcsak a második évadot rendelték máris be előre, de most olvasom, hogy mozifilmek is lesznek, melyek az Idő Kereke múltját fogják feldolgozni.

https://arstechnica.com/gaming/2021/07/were-getting-a-wheel-of-time-prequel-film-trilogy-to-augment-amazon-series/

Bejelentették, hogy 10 részes sorozat készül a Bán Mór-féle Hunyadi-sorozat alapján Rise of the Raven címmel. Ha hozni fogja a jelenlegi lengyel, szlovák stb. történelmi sorozatok szintjét, én már elégedett lennék.

48 perccel korábban, Iqvi írta:

Ma véget ért a Barátok Közt. 

Kár érte, kiváló ügynök sorozat volt. :P

Viccet félretéve, régen néztem, de már egy ideje (ez kb. 6-7 éve) hébe-hóba belenéztem, pláne, amikor csak háttérzajnak kellett valami. Az biztos, hogy ilyen hosszú életű sorozat Magyarországon nem igen lesz. :)

Posted (edited )

Érdekes meg valamelyest furcsa is lesz visszatérni Moordale-be és visszahangolódni az ottani eseményekre. Eléggé elszoktam a sorozattól. Kicsit olyan volt, mintha már sosem készülne el a 3. évad. Jó sokat váratott magára, de ez érthető.

Azért továbbra is várom. :)

Edited by LordGravon

1 órával korábban, NorbiLordi írta:

Ha nézi még valaki :D

A maszkosok nem tudom kik lesznek, Commonwealthet jó lesz látni. 

Én még igen, bár nekem az utóbbi években már a Fear TWD jobban bejön. :) Remélem, az utolsó évadra azért odateszik magukat.

A képregényt magyarul követem (ott most tartanak a Suttogós szál vége felé), így vakon repülök a végjátékba. :D