Ugrás a kommentre

Jubileumi Kvízforduló


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

A Star Wars Saga 30. születésnapja alkalmából fórumunk egy Jubileumi Kvízjátékkal szeretne kedveskedni állandó hozzászólóinak. Mivel én nem tudok majd itt lenni, ezért kicsit hamarabb összedobtam a kvízt, és ehhez szeretnék hozzáfűzni egy-két dolgot.

Minden fórumon regisztrált felhasználó részt vehet a játékon. A játék első fordulójában van egy selejtező, ami szerint eldől, hogy ki fog az ezt követő fordulóba továbbjutni. A játék egy 10, eddigi megszokott, képfeladványokkal indul. Itt nem kapnak a játékosok pontokat, egy a lényeg, aki minimum egy feladványt leggyorsabban válaszol meg, az automatikusan továbbjut. Tehát maximum 10 játékos tud majd továbbhaladni a játékban, és ez attól függ, hogy egyes tehetségesebb versengők mennyire fogják vissza magukat. Tehát aki már egyre a leggyorsabb volt, az lenyugodhat? :P

Minden feladványhoz tartozni fog egy kód. Ezeket a 10. feladvány után valamilyen szisztémával sorba kell raknatok, és az így kapott kódot egy linkbe(amit majd a kvízmester meg fog adni) kell másolnotok a http://cocepla.... .jpg kiterjesztés elé, és az internetcímen talált kérdésre a választ kell majd Ody-nak elküldeni itt a fórumon privát üzenetben. És a leggyorsabb helyes megfejtő fogja megnyerni a DÍJAT.

A helyes megfejtést csak olyan fórumozótól fogja elfogadni, aki túljutott az első kör selejtezőjén.

Remélem tetszeni fog a játék,és minden lelkes versenyzőnek sok sikert szeretnék kívánni. És alig várom, hogy visszanézhessem, mit alkottatok! :D

 

 

Megjegyzés: elrejtettem a kvízben egy rejtett poént (Eastern Egget vagy mi a szöszt), és aki kitalálja, azt megtapsolom majd szombaton virtuálisan. :P

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszöntenék mindenkit eme szép napon! A Star Wars Saga 30. születésnapja alkalmából eme most kezdődő kvízzel emlékezünk meg a nagy napra. Első körben 10 feladványt fogtok sorba kapni. A kérdésekre kell válaszolnotok, és a leggyorsabb válaszoló olyan privilégiummal fog továbbá rendelkezni, hogy részt vehet a következő fordulókon. Minden egyes kérdéshez egy képet kaptok segítségül, és egy kódszámot, amivel az első fordulóban nem kell törődnötök. Következő kommentem egyben az első feladványt fogja tartalmazni. Jó játékot kívánok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom-látom mindenki jól tájékozott. De Dzséjt volt a leggyorsabb(minő meglepetés!!!) megfejtő, így őbenne tisztelhetjük az első továbbjutót.

 

mellékes kiegészítés: megfejtésnél az eredeti kérdést tartalmazó kommentet ne idézzük be, köszönöm! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.