Ugrás a kommentre
Coce_Plant

SW képregények

Ajánlott hozzászólás

Ja ahogy másolta Kurosawát, a Gyűrűk Urát a Dűnét. A világ tele van ilyen szubkultúrákkal amik azt hiszik hogy pont az ő nagy művükről lett másolva az SW. Tetszik hogy ebben az interjúban egyenesen azt hiszik hogy ők találták fel a bikinit hordó női szereplőt. Mintha nem lettek volna tele már a kora XX. századi fantasy-k is hasonlókkal...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A három The Old Republic képregénykötet ebben a hónapban utoljára kapható, utána lekerül a webáruházból. Akinek kell és még nem szerezte be, érdemes lenne most lépni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A három The Old Republic képregénykötet ebben a hónapban utoljára kapható, utána lekerül a webáruházból. Akinek kell és még nem szerezte be, érdemes lenne most lépni.

Köszi

Nekem még csak az első van meg.

Lejártak a jogok?

Mondjuk jó lenne erről egy közlemény vagy valami, hogy mások is megtudják. Az alien könyvek lekerüléséről se szóltak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Köszi

Nekem még csak az első van meg.

Lejártak a jogok?

Mondjuk jó lenne erről egy közlemény vagy valami, hogy mások is megtudják. Az alien könyvek lekerüléséről se szóltak.

Valószínűleg igen. Én a hírlevélben értesültem róla.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A 40 éves évforduló alkalmából újra kiadják a 20 évvel ezelőtt megjelent Új remény - Speciális változat képregényt kemény fedeles változatban.

cf271d41ded6ecf359e051af95aec292_xl.jpg

Szerkesztve: - tomcsi80

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Amerikában felőlem még 10-szer kiadhatják, csak itt nálunk ne vegyen el más történetek elöl helyet.

Egyetértek.

Ez szerintem nem a Legends szekcióba való.

Ha a Dark Horse kiadása, akkor ide való.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ez egy Legends mű újrakiadása. Meg amúgy is tök mindegy, hisz ez csak a film eseményeit dolgozza fel, az meg alapból kánon, így ennek a státusza tökmindegy ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ott virít a Marvel logója, szóval akkor ez nem idevaló. ;)

De először a Dark Horse adta ki, a Marvel csak újra kiadja, mint ahogy a többi Legendák képregényt is elkezdték újra kiadni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A Régi Köztársáság lovagjaiból csak 50 füzet volt. Plusz a War címmel ellátott öt részes mini. Nem a magyar Star Wars 80. számára gondolsz, amit a Semic adott ki annak idején még 2010-ben?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nekem a kedvencem a Régi Köztársaság Lovagjai. Egyetlen számától sem válnék meg.

Remélem a Marvel is indít majd egy ehhez hasonló, régmúltban játszódó szériát.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ