Ugrás a kommentre

SW képregények


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Elolvastam a Tag & Binket!

 

Tényleg nagyon jó! Nagyon humoros. Mostmár röhögök a Jedis boritóján is.

Ez nincs valahol fent? Nagyon kíváncsi lettem. Akár angolul is belefognék.

Örülök, hogy tetszett :) Én az eMule nevü programmal jutottam hozzá. Ha ugy nem tudod leszedni a folytatást, akkor holnap feltehetem valahova.

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 9 hónappal később...

Azért tettem ide, mert egy képregényes oldalon találtam:

 

A Gizmodo nem cicózott, elővette az évezredes kérdést, mi történik, ha Superman (aki legyőzhetetlen) és a Star Wars-filmek fénykardja egymásnak feszül. A cikk tudományos alapon, illetve a Superman-képregények történéseiből merítve hozza ki Supermant győztesnek. Bár volt már rá példa, hogy a lézer megsebezte a szuperhőst, a fénykard sugárzása valószínűleg nem árt neki, hiszen hasonló a sugárzása, mint a napnak, amitől Superman csak erősebb lesz.

 

Az alábbiakban a Gizmodo.com rövidített és tömör változata:

 

Igen:

 

* Ha éppen kryptonit hatása alatt van, vagy ha maga a fénykard van kryptonitból.

* Ha Supermant korábban már megsebezte lézer.

 

Nem

 

* A fénykard, mint a nevéből is kiderül, csak fény! Superman az erejét a Napból kapja, ami részben szintén fény.

* Elképzelhető, hogy a ruháját elvágja (mint a Superman 2 filmben), de őt magát nem fogja megsebezni.

* Superman a saját lézerlátásával borotválkozik, így a kard esetleg a testszőrzetét metszheti le?

* A Jedik sem tudnak mindent átvágni a kardjukkal. Pl az EPI-ben az ajtóba szúrva csak megolvasztani tudták azt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy komoly, régóta forgó, reális, sorsdöntő vita dőlt most el. Superman erősebb a fénykardnál.

Most már csak azt a vitát kéne eldönteni, hogy kik az erősebbek: a klónok, vagy Gizmo, ha belerúgjuk a Kamoni óceánba.

 

Igen:

- ha Kaminon kisüt a nap

- ha a Gremli sereg belép a város épületeibe, mert ott baromi erős a fény

 

Nem:

- ha Gizmo kiteszi a kisujját az esőbe. Órákkal később a szőrtenger kiszorítja a vizet a bolygóról.

- ha a már mutálódott tarajos kiszalad az egyik platformra, majd orrát befogva fejest ugrik a kaminoi óceánba. Ez esetben a sok ezer lény nem csak a vizet szorítja ki, de felforgatják a városokat, a klónsereget, a kaminoiakat és az aywakat megeszik éjfél után nassolás gyanánt, majd megszerzik az ezszközöket és rászabadulnak a Galaxisra. Ez esetben egyetlen menedék marad, a Tatooine. Se víz és két nap is süt. Tuti elkerüli Darth Mohawk serege.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
Nem tudja valaki véletlenül, hogy a 'The Artist of Naboo' és az 'A Summer's Dream' c. képregények hozzáférhetőek-e valahol a neten?

huh valami orosz oldalon olvastam üket. talán: www.swtimeline.ru oroszul van nagyrészt sajna, de türelmesen végig kell nézni a képregényeket, azok már angolul vannak fent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
Most én maradtam le vmiről? Vagy tényleg G canon lenne a The Force Unleashed képregény?? Merthogy a The Clone Wars vagy a Live action, az. azt értem, okés. De ez is meg a játék is? Ez 100% ?
Ezt én sem akarom elhinni. Zééé valamit félre nézhetett. :hehe:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a könyv a Wookieepedia szerint C canon, márpedig akkor a képregény is az. (Persze azt nem tudom, ez mennyire hiteles infó...)

 

A The Clone Wars sem G canon, hanem T canon, ami egy külön kategória a TV-s cuccoknak (mivel a film a TV-s sorozathoz tartozik, azt is ide sorolták be), már ha jól értem az angol szöveget. (A T canon a G és C canon közt van...)

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zééé nem írta, hogy G canon lesz, csak annyit írt, hogy Canon lesz.

Minden canon.

 

A T canonba csak a TCW és az élőszereplős sorozat fog majd tartozni. Ami nem is baj, mivel a Droids, Ewoks és Holiday Specialt inkább ne is akarják beilleszteni az N-en kívül sehová, a Clone Wars java meg üt mindent, ami a C szinten már adott (a Curuscanti csata előzménye, Anakin Jedivé válása, Durge és Assaj felbukkanása...). Szóval ezek semmiképpen sem kerülhetnének a C fölé.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól még ezt írta :hehe:

Tény, nem is cáfolom, csak arra akartam célozni, hogy ez így még nem olyan nagy újság :)

Amúgy csak részben G szintű (feltételezem, Zééé erre gondolt a kanon alatt), mert csupán a sztori alapjait találta ki Lucas maga, de a java részét (mind a képregény, mind a játék esetében) W. Haden Blackman írta, szóval többnyire C szintű.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor elmagyarázom :oops:

A Force Unleashed könyv, képregény, videójáték, szerepjátékkönyv, Hyperspace-es webstrip MIND C-canon, akárcsak a legtöbb könyv, képregény stb.

 

Az új Clone Wars sorozat és az élőszereplős sorozat T-canon, és az új mozifilm is az!!!

 

A Tartakovsky-féle Clone Wars, a régi Droids és Ewok rajzfilmek, a két régi Ewok élőszereplős film mind mind C-canon, egysznten vannak a könyvekkel.

 

A Holiday Special S-canon, vagyis csak másodlagos canon (még a könyvek "alatt" van, olyanokkal osztozik mint az alább belinkelt Jaxxon).

 

Az új CW mozifilm könyvadaptációja, képregényváltozatai, a webképregények, a színezőskönyv, a gyerekkönyvadaptáció, szerepjátékkönyv, Nintendojáték stb. viszont már egyik sem T, hanem C-canon.

 

(A sorrend G-T-C-S-N)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.