Ugrás a kommentre

Trailer


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Először azt szúrtam ki hogy mindkét kezén kesztyű van, mondjuk az a kép is kétkesztyűs amin Obiékkal pózol. Szegény biztos mindig fázik. :clap:

Aztán azt hogy a jobb válláról lelóg egy páncéldarab.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, azt olvastam azt a képregényt, mikor Scarface lett. :clap: Amúgy ezt tartom fantasztikusnak, hogy van az epizód II. majd a III. és Aninak van egy sebhelye, de nincs megmagyarázva. De vannak az EU művek és mindenre fényt derítenek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Japp. Az SW nem csak hogy sok EU alapja, de még rá is játszik gazdagon. Pl az Ep6 idején ment a regélés hogy honnan volt Vader műkeze. Pl. Vagy a Falcon előélete.

 

 

Boba Fett becses személyét most azért nem mondom, mert egy negatív melékszereplő bizton számíthat rá, hogy az EUk előveszik.

 

A lényeg h Lucas nem zavartatta magát tőlük.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bingo! Az, hogy ez hiba-e, majd a sorozat megtekintése közben megtudjuk. :) A trailer alapján megküzd Dooku-val megint (ami elég érdekes), lehet, hogy akkor szerzi a sebet.

Ez tényleg elég érdekes.Meg is lepődtem.Az EP3-ban úgy diskurálnak egymással, hogy egyértelmű, hogy a Geonosis-i eset óta nem találkoztak.Hogy ezt, hogy fogják megmagyarázni? :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állitolag nagyon figyelnek arra, hogy minden passzoljon majd. Egyébként Anakin azt mondja Dookunak, hogy erősebb lettem mióta legutoljára találkoztunk.... végülis miért utal 'utolsó' találkára, ha csak egyszer mérköztek meg. Szerintem itt speciál ez nem zavarna be...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ezt már Lucas is megerősítette, amikor március 4-én Osokáról, a kis padawanról nyilatkozott az IESB-nek. Szóba hozta Shaak Ti faját, és azok is ezt mondták, akik látták a rajzfilmsorozat első részét.

1. A togruta (Lucas nem emlékezett a faj nevére :D ) Jedi tanítványt Asoka-nak írják, nem Osokának. Legalábbis Randy Stradley, aki egyike a sorozat íróinak, így írta.

 

Én azt nem tudom, hogy vajon a történet szerint ez a Ventress ki lesz? Sötét Jedi (EU?) Csak mert uralja a Sötét oldalt, de az ő elhelyezése szerintem egyúttal az animációs filmet is el fogja helyezni az EU egy szintjén (de erről vannak, akik nálam többet tudnak).

 

Mert láttam a Tartakovsky féle Clone Warst, de ha ez komolyabb akar lenni annál, akkor gondolom komolyabb háttértörténetekre is számíthatunk, tehát akkor nem ártana, ha a történet beleillene a SW epizódok által felvázolt világba.

...

Tudom, de gondolom az képregény szintű. Vagy akkor ez is olyan lesz? Olyan szintű, ahol ha meghal valaki, még feltámadhat (mert a képregényekben ez a módi - bár lehet, rosszul tudom)? Remélem nem...

2. Az SW képregényekben azért nem szokás visszahozni a holtakat, összesen két karakterrel játszották el ezt (a másik K'Kruhk). A két TV sorozathoz egyébként új canon szintet hoztak létre :D (T-canon), ami nagyjából a legtöbb EU fölé és a mozifilmek alá teszi őket.

 

Asajj Ventress egy képregény-szereplő... legalábbis annak indult, s a képregényesek találták ki. Érdekes lesz látni mi lesz vele. Egyenlőre egyik EU műben sem halt meg, szoval a Clone Wars betöltheti végre ezt az űrt is és végre láthatnánk, hogy patkol el. Egyébként jedi lovagként kezdte.

3. Eredetileg epsiode 2-es szereplőnek indult (Sith tanítványnak Dooku helyett), de csak concept art szintjéig jutott, aztán elvetették az ötletet, és felhasználta helyette az EU.

Az EU-ban már 3szor "halt meg", és a végső halálát biztos nem fogjuk látni a sorozatban: előszőr leesik a templomről a Yavin IV-en, aztán Anakin ledobja egy felhőkarcolóról a Coruscanton és közben áramütést kap, aztán Dooku hátbalöveti és már viszik temetni, de eltűnik és otthagyja a háborút.

 

még az is lehet, hogy teljesen újrairják Tartakovksy-t... az EU-knál sosem lehet tudni icon1.gif
A lényeg h Lucas nem zavartatta magát tőlük.

 

4. Mostanság sokat változott az, ahogy az EU-t kezelik, és egy ilyen újraírás teljesen elképzelhetetlen lenne. Direkt kihangsúlyozták, hogy a sorozat összhangban lesz az eddigi EU-val, főleg a képregényekkel. A rendező bevallottan EU rajongó, és direkt el fogja kerülni az ilyeneket. :)

 

Viszont lényeges lehet a szempontból, hogy a jelenet kb. melyik időben játszódik icon4.gif

5. A sorozat valamikor 20 BBY-ben fog játszódni (kb 2 évvel az AOTC után, és 1-el a ROTS előtt.

Egy gyorsan összerakott idővonal:

 

3 évvel a ROTS előtt: AOTC

2 évvel és 8 hónappal a ROTS előtt: CW 1 széria

1 évvel és 6 hónappal a ROTS előtt: ez az utolsó időpont, amikor Anakin-t még rövid hajjal mutatják. az ezután következő 1 évben egy regényben/képregényben sem szerepel... Ekkor váltanak dizájn a klónkatonák.

 

6 hónappal a ROTS előtt: Anakin Jedi lovag lesz (CW 3. széria 1. rész) és Assajjal vívott párbaj közben szerzi a sebet. (Republic 71) (A trailerben még hiányzik a sebhelye)

5 hónappal a ROTS előtt: Obi-Wan Eta-2es Jedi vadászt kap (a trailerben még a régi van neki)

1 hónappal a ROTS előtt: Anakin és Obi-Wan a Cato Neimoidiaán harcolnak (Labirynth of Evil)

közvetlenül a ROTS előtt: Anakinék a Nelvaanon (CW 3. széria 2-5. rész)

ROTS

 

És igen, a készítők figyelnek arra, hogy a sorozat illeszkedjen a többi EU-s történethez.

 

6. Én hiányolom a beígért manga stílust. A szereplők arcán szerintem abszolút nem az tükröződik. A gépek és a környezet viszont gyönyörűek, kíváncsian várom a felhők közt vívott csatát.

Szerkesztve: - Modi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3. Eredetileg epsiode 2-es szereplőnek indult, de csak concept art szintjéig jutott, aztán elvetették az ötletet, és felhasználta helyette az EU.

 

Egyáltalán nem indult ep.2-es szereplőnek :). Az ep.2 szereplőit Lucas találta ki. Az más tészta, hogy egy látványtervező elkalandozott és lerajzolta de sosem merült fel, hogy sith boszorkány szerepeljen a filmben. Magát a karaktert pedig (név, története stb.) a képregényesek találták ki, szal ő egy képregényes karakter.

 

Az EU-ban pedig sosem halt meg látható módon és pont erre irtam, hogy "Mindig úgy lett megölve, hogy aztán vissza tudjon térni ".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3. Eredetileg epsiode 2-es szereplőnek indult, de csak concept art szintjéig jutott, aztán elvetették az ötletet, és felhasználta helyette az EU.

 

Egyáltalán nem indult ep.2-es szereplőnek :). Az ep.2 szereplőit Lucas találta ki. Az más tészta, hogy egy látványtervező elkalandozott és lerajzolta de sosem merült fel, hogy sith boszorkány szerepeljen a filmben. Magát a karaktert pedig (név, története stb.) a képregényesek találták ki, szal ő egy képregényes karakter.

 

Az EU-ban pedig sosem halt meg látható módon és pont erre irtam, hogy "Mindig úgy lett megölve, hogy aztán vissza tudjon térni ".

Igazad van, rosszul fogalmaztam. Akkor legyen Az episode 2 készítése közben rajzolt concept arton alapuló karakter. :D

 

Direkt idézőjelek közé tettem, hogy "halt meg". Értem, hogy mire gondoltál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazad van, rosszul fogalmaztam. Akkor legyen Az episode 2 készítése közben rajzolt concept arton alapuló karakter. :)

 

Direkt idézőjelek közé tettem, hogy "halt meg". Értem, hogy mire gondoltál.

Oké csak ugy vette ki magát, hogy kiakarod javitani a félreirásaimat és azért "védekeztem", de már látom hogy csak kiegészitésnek szántad :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.