Ugrás a kommentre

A sorozat témái


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Valóban, Cad Bane kifejezetten illene abba a vonalba, amit eddig kiszabtak. Szerintem igazán élvezné a birodalmi az érát.

Elméletileg túléli a Klón Háborút, úgyhogy akár szerepelhetne is, bár szerintem hiba lenne a prequel karaktereket belekeverni a klasszikusok idejében játszódó sorozatba. Másrészt meg ki lenne annyira cool, hogy visszaadja Bane keménységét? Hacsak nem csinálnak egy nagyon profi CGI Bane-t, de az nagyon sokba kerülne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

...szerintem hiba lenne a prequel karaktereket belekeverni a klasszikusok idejében játszódó sorozatba...

Épp ez az, ez nem is a prequel és nem is a klasszikus idején játszódna. Ez lenne benne a legjobb, hogy itt elvarrhatnák a prequel karakterek sorsát és elindíthatnák a klasszikusokat EGY sorozatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp ez az, ez nem is a prequel és nem is a klasszikus idején játszódna. Ez lenne benne a legjobb, hogy itt elvarrhatnák a prequel karakterek sorsát és elindíthatnák a klasszikusokat EGY sorozatban.

Amolyan átmenetre gondolsz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Eddig lehet tudni bármit, ami biztosan benne lesz a sorozatban? Színészekről tudunk-e, mikor játszódik, stb.? Én semmit nem tudok a sorozatzól :cry:

Elvileg a galaxis alvilágában fog játszódni a történet, és az EPIII-IV közötti időszakot öleli fel. Ennyi biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is elhangzott korábban, hogy filmes főszereplőkre ne számítsunk, inkább a fejvadászokon és bűnözőkön lesz a hangsúly, ami az "alvilág" kapcsán nem meglepő.

Talán ez a Star Wars: 1313 valamilyen szinten "megágyaz" a sorozatnak. Egy ilyen témájú és hangulatú sorozatot, mint a játék, szívesen fogadnék, még az állítólagos Underworld cím is passzol hozzá. Mondjuk én a Boba Fett filmnek se mondtam volna nemet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hírek a sorozatról, de nem biztos hogy újak. Ma volt az origon ez a cikk.

 

http://www.origo.hu/teve/20120621-tovabb-csuszik-az-eloszereplos-star-warssorozat-a-producer-rick-mccallum.html

Igen, sajtos még mindig ugyanazok a hírek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 5 héttel később...

Most, hogy közeledünk a TCW-s Maul részekhez eszembe jutott valami.

Ugyebár Mace Windunak csak a kezét vágták le, és kapott egy jó adag Erő-villámot, valamint láttuk, hogy kizuhan az ablakon. Luke az EP5-ben is elég nagyot zuhant, míg elkapott dolgokat, és leállította a zuhanását.

Maul esete alapján akkor Windu simán túlélhette azt az egészet és szerepelhetne az Underworld-ben, mint szereplő.

Ki, mit szólna ahhoz, ha Mace Windu szerepelne a sorozatban?

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondták, hogy a filmes szereplőket hanyagolni fogják a sorozatban. Szerintem Windura nincs esély, ráadásul ő egy letűnt korszakot képvisel. A sorozat meg épp az új rendszerről szól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról nem is beszélve hogy Sami bácsit jól meg is kellene fizetni, ami kb a költségvetés felét tenné ki.

 

Amúgy is szerintem erre az évtizedre már bőven elég "tutibiztos hogy meghalt, de hoppá mégsem... és hogy miért nem, arról majd összesz*runk egy magyarázatot" karaktert hoztak vissza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Az egyik író elárult egy részletet az élőszereplős sorozat egyik sztorijáról. Eszerint láthattuk volna Han és Chewie találkozásának történetét, és azt is, Lando hogyan vesztette el a Falcont. Az író konkrétan dolgozott egy jeleneten, amiben a a jet pack -es Boba akciózik...

 

Miért van olyan érzésem, hogy ezeket egy spin-off -ban viszont látjuk majd?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az MCU-t elnézve, ahol az Agents of S.H.I.E.L.D. mellé már készül két másik sorozat (Agent Carter és Daredevil) és további négy előkészületben van (Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist, The Defenders), én egyáltalán nem vetnék még keresztet erre a sorozatra. Pláne, ha tényleg kész forgatókönyvek vannak, ezzel akkor már legalább nem kell foglalkozniuk. Sőt, egyes sztorik a Rebelsben is visszaköszönhetnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 évvel később...

Szerintem az új trilógia előtt nem rugaszkodnak el komolyabban az eddigi korszaktól (Ep1-Ep9). Ha így lesz, akkor két lehetőségre tippelek: vagy egy alvilággal foglalkozó sorozatot kapunk valamikor a Birodalom idejében (volt pár meghiúsult próbálkozás, pl. a tervezett Underworld élőszereplős sorozat és a Visceral játék), vagy az Ep6-7 közötti űrt töltik ki, ahol viszonylag nagy a mozgástér, és lenne miről mesélni. A kérdés, hogy az animációs sorozatot hova akarják tenni. Az élőszereplős jöhetne az egyik, az animációs a másik érába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.