Ugrás a kommentre

A sorozat témái


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Remélem h nem CW-s lesz. Inkább a régebbi időket kéne feleleveníteni, mondjuk nem annyival, mint a Kotor, hanem az I. Rész előtt 20-50 évvel.

 

A sorozat az EPIII és IV közötti időzsakot öleli fel, és a főszereplők közül senki nem lesz benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozat az EPIII és IV közötti időzsakot öleli fel, és a főszereplők közül senki nem lesz benne.

Nah akkor le vagyok maradva.:P

Viszont az egy kicsit gáz, hogy ismeretlen szerepelők lesznek. Bár nyilván pár rész után már oan ismertek lesznek, mint Anakin vagy Obi-Wan. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah akkor le vagyok maradva.:P

Viszont az egy kicsit gáz, hogy ismeretlen szerepelők lesznek. Bár nyilván pár rész után már oan ismertek lesznek, mint Anakin vagy Obi-Wan. :D

 

A sorozat leginkább a galaxis jelentéktelenebb figuráival foglalkozik majd. :P Bár... Boba Fett benne lesz. Elképzelhető egy fejvadász vonal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozat leginkább a galaxis jelentéktelenebb figuráival foglalkozik majd. :D Bár... Boba Fett benne lesz. Elképzelhető egy fejvadász vonal.

Boba Fettnek örülök, remélem ugyanaz fogja játszani, aki gyerekként EP II-be játszotta. Korban most nagyjából pont ideális lenne rá:P Habár nem tudom, hogy a gyerek most h nézhet ki. Szóval attól függ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az erő legyen veletek!

 

Bocs hogy közbevágok, de van itt egykét dolog ami az élőszereplős sorozattal kapcsolatban baromira aggaszt.

Előszöris.

Ha nem lesz benne Vader, valamint az hogy hogyan igázta le a birodalom a galaxist, hát...

Másodszor.

Hogy új szereplők? Ok! De remélhetőleg ezek azok a még megmaradt jedik, akik kikerülték a 66-os parancsot, és jópár rész arról szól majd hogy Vader, hogyan vadássza le őket.

Mindez megspékelve, némi csempész és fejvadász sztorival, és máris kész a siker sorozat.

Amennyiben, nem ez lesz az alap, vagy kimarad belőle a rohamosztagos, Vader, Palpatine...

Ebben az esetben nem tartom méltónak a részemről a megnézésre.

Az embert, amióta megvan mind a hat film, ezek a kérdések izgatják: hogyan lett Vader az a Vader, aki az újremény elején feltűnik.

Elvégre eltelt 20 év, azalatt csak változott, csak csinált valamit...

hogyan lett a klónokból az 501-es légió...

Hogyan lett a venátorokból Birodalmi I. osztályú romboló.

És még sorolhatnám...

Ha ezeket mellőzve, lelkizős idegen karakterekre támaszkodó nyavajgás lesz...

Hát...!

Lucas egyszer már hibázott, három filmet áldozott arra hogyan született meg Vader, és a végén egy nyavajgó köjköt látunk, és nincs igazán megmagyarázva, hogy miért áll át a sötét oldalra.

Az hogy a születendő gyermekeit, és Padmét akarja ezzel megmenteni, kevés indoknak. Erre számtalan más megldás is lett volna. Nincs úgy igazán megmutatva, mi a valós ok.

És van mégegy hiba amit elkövetett, az pedig a 3D sorozat kinézete!

Rettenetes!

Szégyen!

Borzalom!

Részemről tuti nem nézem meg.

De ezt egy másik fórumon.

Egyszó mint száz... Csak reménykedem, hogy az élőszereplős sorozatot, nem fogják elbarmolni, és követik a nagyfilmek hagyományait.

Reménykedjünk.

Szerkesztve: - DARTH BAT
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem lesz benne Vader, valamint az hogy hogyan igázta le a birodalom a galaxist, hát...

A Birodalomnak nem kell leigáznia a Galaxist. Ott az ep3 egyik jelenetében, mikor Palpatine-t Uralkodóvá avanzsálták, kvázi az egész Galaxis a térdei elé borult. Önként, danolászva. Vader pedig... a fene tudja, mit hoznak majd az évadok. Egyelőre azt tervezik, hogy nem lesznek fontos filmbéli karakterek. Aztán majd, elválik. Lehet csak emlegetik, lehet "special guest" lesz. De az eddig biztosnak látszik, hogy nem róla fog szólni a film.

 

Hogy új szereplők? Ok! De remélhetőleg ezek azok a még megmaradt jedik, akik kikerülték a 66-os parancsot, és jópár rész arról szól majd hogy Vader, hogyan vadássza le őket.

Lehet lesz ilyen is. De az szinte biztos, hogy nem csak róluk fog szólni. Mert ha csak erről szólna, egy baromi unalmas sorozat lenne a végére (88. Jedi vs Vader, kérem tegyék meg tétjeiket, vajon ki győz).

 

Mindez megspékelve, némi csempész és fejvadász sztorival, és máris kész a siker sorozat.

Eddig úgy áll a helyzet, hogy erről fog inkább szólni a sorozat.

 

Amennyiben, nem ez lesz az alap, vagy kimarad belőle a rohamosztagos, Vader, Palpatine...

Ebben az esetben nem tartom méltónak a részemről a megnézésre.

Ebbe azt hiszem senki sem fog belehalni :D

Rohamosztagosok azért valószínűleg lesznek.

 

Az embert, amióta megvan mind a hat film, ezek a kérdések izgatják: hogyan lett Vader az a Vader, aki az újremény elején feltűnik.

Részemről választ kaptam az ep1-2-3-ból. A fennmaradt húsz évben már csak degradálódott, élőlényből géppé. Az ok az ep3 végén: elvesztett mindent, és már csak egy rabszolga.

 

hogyan lett a klónokból az 501-es légió...

Khm... az 501-es légiót klónok alkotják, és már az ep3-ban is benne vannak. Azok a kékmintás páncélosok azok, akik Vader mögött tepernek a Jedi Templom felé.

 

Hogyan lett a venátorokból Birodalmi I. osztályú romboló.

Ahogy az Acclamatorból Venator, a Torrentekből ARC-k, a V-Wingekből TIE vadászok, a TIE/In-ekből Interceptorok, a Birodalmi osztáyból szuper osztályú csillagromboló. A Kuat Yard Drives új megrendelést kaphatott (vagy elnyert egy pályázatot), hogy építsen már a Birodalomnak egy nagyobb, szebb és újabb hadihajót, mint a kivénhett Venatorok. Nem hiszem, hogy túl sok értékkel bírna egy sorozatban, ha a hadsereg ellátása körül zajlana, de érdekes adalékanyagnak, mondjuk háttérben zajló eseménynek még el is tudom képzelni.

 

Lucas egyszer már hibázott, három filmet áldozott arra hogyan született meg Vader, és a végén egy nyavajgó köjköt látunk, és nincs igazán megmagyarázva, hogy miért áll át a sötét oldalra.

Az hogy a születendő gyermekeit, és Padmét akarja ezzel megmenteni, kevés indoknak. Erre számtalan más megldás is lett volna. Nincs úgy igazán megmutatva, mi a valós ok.

Hát ezzel erősen nem értek egyet, de nem vág témába, így inkább (itt) nem firtatom :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves Darth Bat! Félni lehet, ám a legtöbb megállapításoddal akár csak Dzséjt én se értek egyet (főleg ami a filmeket illeti). Lucas is azt mondta, hogy tudja, másképp is meg lehetett volna csinálni az előzményeket, de ő így akarta. Ha tetszik nézed, ha nem, akkor meg nem nézed.

 

Egyébként az igényeidet látva már most az az érzésem, hogy hatalmasat fogsz csalódni a sorozatban.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a sorozat nem egy trilogy remake lesz 100 részen át végighúzva...

 

El kéne már fogadni, hogy a galaxis, amit Lucas megteremtett, nemcsak egy Sagának ad helyet. Ez olyan, mintha a Harry Potter univerzumában csak a kócos kis villámheges srác története lenne izgalmas.

 

A galaxis adott, és Lucas most egy másik történetet próbál belehelyezni, abban a holtidőben, amikor épp a főszál ellaposodik (hiszen abban a húsz évben nem véletlenül nem játszódik egy film sem - nem nagyon történik semmi izgalmas). Szerintem az ötlet kitűnő, kíváncsi leszek a megvalósításra!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...

Én csak annyit tudok, hogy minden epizód másról fog szólni, más szereplőkkel. A népszerűbb szereplők önálló sorozatot is kaphatnak. Szóval korentsem biztos, hogy az élőszereplős TV sorozat az egyetlen élőszereplős sorozat lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak annyit tudok, hogy minden epizód másról fog szólni, más szereplőkkel. A népszerűbb szereplők önálló sorozatot is kaphatnak. Szóval korentsem biztos, hogy az élőszereplős TV sorozat az egyetlen élőszereplős sorozat lesz.

Ez máris több információ, mint amiről eddig én tudtam. Ez biztos?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.