Ugrás a kommentre

A sorozat témái


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én igen :roll: . 100 rész egyikébe csak be tudják tenni valahogy. Nem nagy költség.

Nem a költségek miatt, hanem mert az volt a mondás, hogy a sorozat nem a főbb szereplőkről szól. Csubi vastagon annak számít. ;) Bár lehet, hogy majd az egyik epizódban látjuk messziről egy mp-re. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a költségek miatt, hanem mert az volt a mondás, hogy a sorozat nem a főbb szereplőkről szól. Csubi vastagon annak számít. :roll: Bár lehet, hogy majd az egyik epizódban látjuk messziről egy mp-re. ;)

 

Ez igaz. Én is mondjuk mellákszereplőként gondoltam rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2011-ig várni kell? Egészen idáig abban a hitben ringattam magam, hogy 2010-ben már elindul. Szomorú vagyok. :)

Egyébként szerintetek ennek a szériának is lesz bevezető epizódja, amit a mozikban bemutatnak majd, mint a Klónok háborúja esetében?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2011-ig várni kell? Egészen idáig abban a hitben ringattam magam, hogy 2010-ben már elindul. Szomorú vagyok. :)

Egyébként szerintetek ennek a szériának is lesz bevezető epizódja, amit a mozikban bemutatnak majd, mint a Klónok háborúja esetében?

Kizárt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért én ezt nem jelenteném ki ilyen magabiztosan. Messze van az még, és két évvel ezelőtt még a TCW-nél is ilyen biztosak lettünk volna.

Egyetértek Dzséjttel. Ha a TCW bevezetőjét bemutatták a mozikban, akkor komoly esély van egy újabb mozis bevezetőre 2011-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek Dzséjttel. Ha a TCW bevezetőjét bemutatták a mozikban, akkor komoly esély van egy újabb mozis bevezetőre 2011-ben.

Azért ezt sem jelenteném ki magabiztosan :) A Lucasfilmmel kapcsolatban semmi sem biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy élőszereplős sorozat első epizódját moziba vinni, amiben egy ismert szereplő se szerepel, az maga az öngyilkosság.

 

Talán csak a bevezetőben lehetnének főszereplők. Mellette felvezetnék a sorozat szereplőit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Lucas meghelna lehet, hogy Holywood megcsinálná a klasszikus trilógia remake-jét.

Na eme döntéshez ő is elég lenne. Elvégre már a 3D-s átalakítás is a fejében van....és még nem látta az Avatart. :) :) Na utána lesz még érdekes a dolog. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na eme döntéshez ő is elég lenne. Elvégre már a 3D-s átalakítás is a fejében van....és még nem látta az Avatart. :) :) Na utána lesz még érdekes a dolog. :)

 

De azért biztos megvárják, hogy a régi rajongók többsége "kihaljon", vagy eléggé megöregedjen, hogy ne tudjanak elmenni tiltakozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért biztos megvárják, hogy a régi rajongók többsége "kihaljon", vagy eléggé megöregedjen, hogy ne tudjanak elmenni tiltakozni.

A régi rajongók is kb. húsz évvel fiatalabbak nála, előbb fog ő elpatkolni. :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Nos, lehet, hogy teljesen ismeretlen szereplőkről fog szólni a történet, de valamiféle laza kapcsolat biztosan lesz a filmekkel. Egy már biztos, hogy Boba Fett szerepelni fog, az viszont kérdéses, hogy Daniel Logan fogja játszani-e, vagy sem. Boba Fett megjelenése több szempontból is jót tehet a sorozatnak, és a filmeknek. Például indulhatna úgy a sorozat, hogy Boba Fett vadászik a néhány főbb szereplőre (Akik valószínűleg teljesen új karakterek lesznek). Ezáltal felvezethetnék az új karaktereket, és persze ott van egy remek lehetőség arra, hogy egy Fett-centrikus résszel elmélyíthessék a nagy fejvadász karakterét. Mert sok kérdés merült fel bennem Fettel kapcsolatban. Például az egyik, hogy egyáltalán miért készült el? (Ugyan ez biztos nem fog ebben a sorozatban kiderülni, de azért engem a mai napig érdekel a válasz.) Vagy pedig miért van az, hogy amikor még Jangoé volt a Mandaloriai páncél, akkor szép fényes volt, és tiszta, míg Boba esetén már szinte rozsdásodik... Meg Fett mindössze négyszer szólalt meg a klasszikus trilógiában.

 

A másik dolog, ami biztos, az pedig C-3PO szereplése. Anthony Daniels szokás szerint igent mondott a felkérésre. És ha már lesz C-3PO, akkor lesz R2-D2 is, és mivel ők ott tengődtek az Alderaanon, akkor talán Bail Organa is feltűnik majd, továbbá a kicsi Leia. És mivel Jimmy Smits a The Force Unleashedhez is adta a hangját, valószínűleg viszont látjuk majd egy kis vendégszereplésre.

 

Ian McDiarmid és Peter Mayhew is érdeklődnek a sorozat iránt. Talán egyszer-kétszer láthatjuk az öreg Palpatine-t pár jelenetben. Peter Mayhew pedig Chewbacca szereplésére ad némi esélyt. Az pedig, ha Darth Vadert kihagynák a sorozatból, az óriási hiba lenne. Mindenképp szerepelnie kell, még ha csak a hatás kedvéért is. Dan Wasson, a projekt vezetője elmondta, hogy valószínűleg át fognak emelni néhány elemet a The Force Unleashedből. Ez szerintem leginkább szereplőkben nyilvánulhat meg. Sam Witwer azt mondta, hogy szívesen eljátszaná Galen "Starkiller" Mareket, hogyha szerepelni fog benne, és mivel a The Force Unleashed majdnem összes főbb karakterét valós emberekről modellezték le, ezért nem kizárt Rahm Kota vagy esetleg még Juno Eclipse feltűnése is. Itt egy példa...

 

Galen "Starkiller" Marek: http://starwars.wikia.com/wiki/Galen_Marek

Sam Witwer: http://starwars.wikia.com/wiki/Sam_Witwer

 

George Lucas maga kérte meg a Republic képregény íróit, hogy ne öljék meg Quinlan Vos karakterét. Aki lehet, hogy feltűnik majd a sorozatban, mint egy menekülő Jedi, mert nyilván ilyet is terveznek a sorozatban, és elvileg sokan kíváncsiak is rá, hogy miként bújdosik egy Jedi. És ha Quinlan Vos feltűnne még a The Clone Warsban, akkor az remek felvezetőként szolgálhatna a karakteréhez.

 

Gondolom a sorozat nyüzsögni fog a rohamosztagosoktól, és a birodalmi tisztektől. Be lehetne mutatni például, hogy miként terrorizálják a népet, és hogy milyen is az igazi birodalmi "diplomácia". Egy remek évadzáróként elmesélhetnék a The Force Unleashedet is, mert elvégre ez a történet meséli el, hogy miként született meg a lázadás. A játék cselekménye pedig kulcsfontosságú ebből a szempontból. Jah, és nem tartom kizártnak hogy a fiatal Mon Mothma is szerepelni fog.

 

További karakterek még, amik szinte biztos, hogy feltűnnek majd a sorozatban: Oola, Jabba Twi'lek táncoslánya; Bib Fortuna, szintén Jabba talpnyalója. Nem tartom kizártnak, hogyha ők feltűnnek, akkor lehet, hogy Jabba is előkerül majd. Szereplni fog továbbá Thall Joben, aki egy népszerű speeder versenyző, korábban a "Star Wars: Droids" című rajzfilmsorozatban szerepelt. Fogalmam sincs, miféle szerepet kaphat ebben a sorozatban. Feltűnik majd egy Durron nevű lázadó tábornok (Róla természetesen az első gondolatom Kyp Durron volt. Valószínűleg valamilyen rokona lehet.), és egy húsz év körüli lázadó, akinek a vezetékneve Naberre. (Nekem hirtelen a Naberrie család ugrott be róla, de nem hiszem, hogy köze lenne hozzájuk) Továbbá, szereplni fog egy Mandaloriai harcos, akiről egyenlőre semmit sem tudni, és Papanoida tábornok, aki egy Wroonian, és maga George Lucas játszotta a Sithek Bosszújában.

 

Az ifjú Leia feltűnése azért is valószínű, mert A.C. Crispin akart írni egy regényt, ami elmesélte volna, hogy milyen volt Leia fiatalkora, és milyen volt az élete az Alderaanon, és a sorozat miatt Lucas nem engedélyezte, hogy megjelenjen.

 

És persze a sorozat alkotói úgy tervezik, hogy John Williams írja majd a sorozat zenei aláfestését, bár erre szerintem kevés az esély.

 

Nah, ennyi információt tudtam nektek összegyűjteni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi KisKósa, de ezekből rengeteg csak pletyka. azt már az őskorban leszögezte Lucas, hogy a sorozatban semelyik főszereplő nem fog főbb szerepet játszani. Kár számítani Palpatinera, Vaderra, vagy akár Leiára. Nem lesznek benne. És hogy Fett miért készült el? Nézd meg az EPII -őt. Abból választ kaphatsz a kérdésedre. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

egy Fett-centrikus résszel elmélyíthessék a nagy fejvadász karakterét. Mert sok kérdés merült fel bennem Fettel kapcsolatban. Például az egyik, hogy egyáltalán miért készült el? (Ugyan ez biztos nem fog ebben a sorozatban kiderülni, de azért engem a mai napig érdekel a válasz.) Vagy pedig miért van az, hogy amikor még Jangoé volt a Mandaloriai páncél, akkor szép fényes volt, és tiszta, míg Boba esetén már szinte rozsdásodik... Meg Fett mindössze négyszer szólalt meg a klasszikus trilógiában.

Boba azért készült, mert Jango szeretett volna magának egy gyereket, ez magától értetődő. A páncéljuk valószínűleg nem ugyanaz, vagy Boba trehányabb (az ő keze alatt a Slave I is kissé kopottabb már). És valószínűleg nem túl beszédes. Jango sem dumált sokat.

 

A többi infót kössz, de azért itt igen sok a saját feltételezés, meg a ha. Ja, és a Force Unleashedet biztos nem fogják beleilleszteni a sorozatba. A Star Wars még mindig nem feldolgozásokkal operál, ennél azért kreatívabbak az emberek a Lucasfilmnél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

azt már az őskorban leszögezte Lucas, hogy a sorozatban semelyik főszereplő nem fog főbb szerepet játszani. Kár számítani Palpatinera, Vaderra, vagy akár Leiára. Nem lesznek benne.

A "nem fog főbb szerepet játszani" nem azt jelenti, hogy "nem fog egyáltalán feltűnni". Én is számítok cameokra és vendégszereplésekre (többre nem), pláne, hogy az SW-ben a legtöbb színész nem egy sokba kerülő sztár, viszont jelenlétükkel lazán emelhetik a nézettséget. Szóval már csak ebből a szempontból is megérné szerepeltetni őket egyszer-kétszer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "nem fog főbb szerepet játszani" nem azt jelenti, hogy "nem fog egyáltalán feltűnni". Én is számítok cameokra és vendégszereplésekre (többre nem), pláne, hogy az SW-ben a legtöbb színész nem egy sokba kerülő sztár, viszont jelenlétükkel lazán emelhetik a nézettséget. Szóval már csak ebből a szempontból is megérné szerepeltetni őket egyszer-kétszer.

Olyan biztos lesz, hogy majd hallani Vader légzését öt másodpercig, valami holo adásban. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, lehet, hogy teljesen ismeretlen szereplőkről fog szólni a történet, de valamiféle laza kapcsolat biztosan lesz a filmekkel....

Ezek nagyon, nagyon jó hírek! :oops: Már repesve várom a sorozatot.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.