Ugrás a kommentre

A sorozat témái


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem meg inkább legyen kalandos, mint sötét :P Kellene már valami lazább hangulatú sorozat is, nem csak ilyen komorabb, mint pl. a TCW. Úgysem lesznek Jedik, a két Sithünk max. csak mellékes szereplő lesz, innentől a hangulat tuti nem a prequelekre vagy a TCW-re fog hasonlítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legyen sötét, de ne letargiás.

Szerintem se legyen nagyon depizős , vagy túl sötét! Legyen inkább ilyen "hogy is győzzük le birodalmat " hangulat :lol: ! Toborozzanak ellenállást , Organa szenátor kezdjen neki a szenátusban keresni az Uralkodó ellenségeit , ilyenek. Én arra is kíváncsi lennék hogy jutott Lando-hoz a Sólyom és hogy Han hogy nyerte el tőle:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez lesz. ;)

Ha kellően szerethetőek lesznek az új szereplők, és nem ilyen sótlan figurák egytől egyig, akkor nem is igazán fognak hiányozni a főbb, filmes szereplők. De azért néha-néha, egy évad vége felé beugorhatna néhány ismertebb arc, akiknek már a megjelenése is önmagában nagyon hatásos. Én például úgy konferálnám fel az új szereplőket az évad elején, hogy menekülniük kell, mert Boba Fett (Special guest star: Temuera Morrison) van a nyomukban, hogy kinyírja őket. Akár egyik társukat rögtön az elején ki is nyírhatná, amolyan jó kegyetlen stílusban, mondjuk apró cafatokra robbantja őt szét, vagy ilyesmi, amolyan utalást arra, hogy mit ért azon Vader az EPV.-ben, hogy "élve akarom őket, nem darabokban." Az évad eleje legyen ilyen pörgős, és addig nem ártana pár régi szereplő, amíg nem nőnek a szívünkhöz az újak. Továbbá az EPIII.-tól való eltávolodás megnyilvánulhatna az egyre kevésbé megjelenő régi szereplőkben. Aztán, az évad ütőssége után érvényesülhetne a drámai része a sorozatnak, amit ígérgetnek. Persze ne ŰrBarátok Közt legyen belőle, legyen benne kellemes, felfedezős kalandozás, mint amiről MissKarrde beszél. És ne játszódjon a fél évad egyetlen bolygón. Az évad végefelé, hogy fokozódjanak az izgalmak akár Vader is megjelenhetne egy cameo erejéig. Bár, szerintem még így is túl sokat kérek a régi szereplőkből. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kevés cameo nem árt belőlük, annyi még belefér, vagy csak emlegessék őket. Egyébként szerintem nem pont Boba Fettre gondol Vader, mikor élve kéri Solot, Fett fejvadász, nem gyilkos ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként szerintem nem pont Boba Fettre gondol Vader, mikor élve kéri Solot, Fett fejvadász, nem gyilkos :)

Én sem akarok kötözködni, de amikor megáll vele szemben, felemeli a kezét, és a szemébe mondja, (Már amennyire a szemébe lehet nézni valakinek, akinek egy mandaloriai sisak van a fején :)) hogy nem darabokban kéri Solo-t, szerintem ez elég egyértelműen neki szólt. Még válaszolt is rá a jó öreg, szótlan Fett. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a fejvadász naná, hogy gyilkos! A fejvadászokat (leszámítva a gazdasági szférában :)) gyilkolásra szerződtetik - általában. Vader ezért is hangsúlyozza, hogy most nem holtan akarja Solot. Azt viszont kétlem, hogy a fejek leszállítása lenne az első számú tevékenysége. Csak a legpervezebb megrendelők kérnek ilyet, az átlag inkább csak likvidálni akarja a célpontot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem akarok kötözködni,
Messze vagy te a Miss Karrde féle kötözködéstől :)

 

 

Azt viszont kétlem, hogy a fejek leszállítása lenne az első számú tevékenysége. Csak a legpervezebb megrendelők kérnek ilyet, az átlag inkább csak likvidálni akarja a célpontot.
A fej leszállításával igazolják, hogy teljesítve a megbízás :) Ez elég érdekes volt ugye a TCW mozifilm szempontjából ahol éppen a fejvadászok fejét küldték vissza Jabbának. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Remélem azért látni fogunk egy pár jó kis űrcsatát a lázadó és birodalmi flotta között!
Elvileg nem, mert a sorozat mással foglalkozik majd. Ez egy nagy rizikó, mert az emberek majd azt várják ami a filmben is volt, de ez sorozat lesz, és teljesen más mint a filmek. Nem lesz benne se Jedi se pedig Vader. Új karakterek jönnek, és pár már ismert mellékszereplő.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.