Ugrás a kommentre

A sorozat témái


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Egy ilyen kis fogócska simán jöhetne :D De még akár a telepeskölkök T-16-os szárnypróbálgatásait is elnézném. Később ugye zekből lesznek a T-65-ös pilóták :D

Meglehet, hogy lesz ilyen, ha már elkezdték felújítani a Tatooine díszletét Tunéziában. Szerintem nem csak véletlen egybeesés. :( Állítólag lesz fogatverseny is. De remélem a számítógépes effektek nem lesznek olyan gagyik, mint amilyen például a Sanctuary-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Összegyűjtöttem némi infót azok közül, amit már tudni lehetett. (Hátha van köztük újdonság) :)

 

- Az 1. évad forgatókönyve már elkészült.

- Lucas közölte, hogy 2011 előtt semmiképp nem lesz látható a sorozat.

- Nehéz volt kitalálni, milyen irányba haladjon a sztori. Az EP3 és EP4 között fog játszódni és főként az eddigi filmek, regények mellékszereplői kerülnek előtérbe.

- Ilyen lesz többek között Quinlan Vos karaktere, aki életben lesz, megcáfolva ezzel számos képregényt. Lucas eredetileg már az EP3-ba is bele akarta tenni őt, később azonban mégsem úgy alakult. Valamint fejvadászok is szerepet kapnak majd.

- A sorozat nem Vader-ről, Palpatine-ról vagy az életben maradt Jedikről fog szólni. Szó lesz róluk, de megjelenni nemigen fognak, legfeljebb epizódszerepekben. Ellenben rohamosztagosok annál inkább láthatóak lesznek majd.

- Egy epizód hozzávetőleg 60 perces lesz.

- 400 rész van tervbe véve, ebből 100 rész biztosan adásba kerül, a reakciók alapján pedig eldöntik, hogy szükségesek-e további részek.

- Eddig ismert írók: Louise Fox, Tony McNamara, Fiona Seres.

- A sorozat stílusa hasonló lesz, mint az ifjú Indiana Jones TV-sorozatnak.

- Lucas egy kérdésre felelve elmondta, hogy az is ki fog derülni a sorozatból, hogy Leia hogyan emlékezhetett az igazi anyjára, amikor Padmé közvetlenül a gyerekei születése után meghalt.

- Láthatunk fogatversenyt és persze politikai csatározásokat is, valamint szó lesz az épülő Halálcsillagról.

- Állítólag szerepet kap a fiatal Boba Fett (Daniel Logan) és Typho kapitány is.

- Sam Witwer -akiről a The Force Unleashed c. játékban a főszereplőt mintázták- érdeklődött a sorozatban való megjelenése iránt, így esetleg feltűnhet, mint Vader titkos tanítványa, Galen Marek.

- Továbbá Ian McDiarmid (Palpatine) és Peter Mayhew (Chewbacca) is fontolóra vette, hogy esetleg szerepelne 1-1 epizódban.

- Lucas-ék válogatott íróstábbal előre megírják és leforgatják a széria első szezonját, hogy azután vevőt próbáljanak rá találni, így a nézők biztosak lehetnek benne, hogy minden rész leadásra fog kerülni, a forgatást nem függesztik fel gyenge nézettség miatt, a történet nem marad csonka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez honnan van? Szerintem több infó ebből már nem aktuális. Pl. az írók személye.

 

A wookiepédiáról, úgyhogy egyáltalán nem hivatalos. De a rajongók sem találnak ki maguktól ilyeneket, egyébként meg számos infót innen-onnan is hallani lehetett, ami egyezik a lentebbi felsorolással. 2012-ig nem valószínű, hogy sokkal többet fogunk tudni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A wookiepédiáról, úgyhogy egyáltalán nem hivatalos. De a rajongók sem találnak ki maguktól ilyeneket, egyébként meg számos infót innen-onnan is hallani lehetett, ami egyezik a lentebbi felsorolással. 2012-ig nem valószínű, hogy sokkal többet fogunk tudni...
Biztos frissítik, de én ausztrál dráma írokról is tudok csak a nevüket nem találom sehol.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Összegyűjtöttem némi infót azok közül, amit már tudni lehetett. (Hátha van köztük újdonság) :rock:

 

 

- Ilyen lesz többek között Quinlan Vos karaktere, aki életben lesz, megcáfolva ezzel számos képregényt. Lucas eredetileg már az EP3-ba is bele akarta tenni őt, később azonban mégsem úgy alakult. Valamint fejvadászok is szerepet kapnak majd.

Szerintem inkább megerősíti, mint megcáfolja, mert Quinlan Vos életben maradt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Dióhéjban azt, hogy míg a Birodalom lassan felépül, az alvilági urak is építik hatalmukat, vagyis a sorozat a Keresztapához hasonló. Semmi új.

 

Nekem valahogy nem tetszik ez a vonal. Ok, biztos darkos lesz, de ebben az alvilági sztori vonalban nem látok sok potenciált. Ejj ha elolvashatnám az egyik forgatókönyvet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem valahogy nem tetszik ez a vonal. Ok, biztos darkos lesz, de ebben az alvilági sztori vonalban nem látok sok potenciált. Ejj ha elolvashatnám az egyik forgatókönyvet. :)

 

Miért nem? Ez még eddig nem lett kiaknázva. És sok mindent köré lehet írni. Csempészek, fejvadászok, huttok, stb sok izgalmas dolgot lehet belőle kihozni. Azt meg, h a Keresztapához hasonlítják, a The Clone Wars-t pedig annak idején az Elit alakulathoz hasonlították :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért nem? Ez még eddig nem lett kiaknázva. És sok mindent köré lehet írni. Csempészek, fejvadászok, huttok, stb sok izgalmas dolgot lehet belőle kihozni. Azt meg, h a Keresztapához hasonlítják, a The Clone Wars-t pedig annak idején az Elit alakulathoz hasonlították :D

Ok, de az se lenne jó, ha túl komoly lenne.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, de az se lenne jó, ha túl komoly lenne.

 

Biztos vagyok benne, h nem is lesz túl komoly. Ha maga a hangulat az is lenne, az élét el fogja venni, 1-2 aranyköpésekkel megáldott karakter. Nem hinném, h tényleg kábítószer és prostituáltak lesznek benne. Habár ezekre egy leheletnyi utalás azért a filmekben is volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

Kicsit elgondolkodtam azon hogy olyan sorozat kell-e nekünk ami a két trilógia között játszódik? Ebben az időszakban nincs túl sok lehetőség, igaz ott vannak a fejvadászok esetleg pár menekülő Jedi, DE egy idő után unalmassá válna mivel az egész sorozat be van határolva nem lehetne nagy csavarokat belevinni a történetbe, így meg sok lenne a 100 rész. Biztosan lenne pár ellentmondás a filmekkel. Ezért arra gondoltam, hogy az Ősi időkben kellene egy sorozatot csinálni a lehetőségek száma végtelen nincs behatárolva. Sok csavar lehetne a történetben több Jedi és Sith szerepelhetne, kevesebb lenne az esély rá, hogy ellentmond a filmekkel. Lehetnének fénykard párbajok, ami az ep3-4 között szinte lehetetlen mivel Vader nem szerepel majd benne

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokkal több lehetőség lenne a két trilógia közt, mint pl a TCW-ben. ;) És ha nem fénykardoznak akkor mi van? Nekem nem hiányozna. Végre a háttérszereplőkre is jutna idő. Pilóták, csempészek ésatöbbi.

AZért legyen fénykard is, de egyet értek. Jó lenne tudni kicsit (akár 100 részben :D ) hogy mi történik a háttérben.

És szerintem a TCWból is kicsit már sok. Ugyanebben a stílben lehetne inkább folytatni sorozat formájában a 6. rész után. Szerintem sokkal többen lennének rá kíváncsiak, még akár animáció formájában is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az élőszereplős sorozatban főként teljesen új karakterek fognak feltűnni, ezért nem lesz uncsi. Bárki meghalhat majd. :) A filmekben megismert történet iszál hanyagolva lesz, max. utalnak majd rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit elgondolkodtam azon hogy olyan sorozat kell-e nekünk ami a két trilógia között játszódik? Ebben az időszakban nincs túl sok lehetőség, igaz ott vannak a fejvadászok esetleg pár menekülő Jedi, DE egy idő után unalmassá válna mivel az egész sorozat be van határolva nem lehetne nagy csavarokat belevinni a történetbe, így meg sok lenne a 100 rész. Biztosan lenne pár ellentmondás a filmekkel. Ezért arra gondoltam, hogy az Ősi időkben kellene egy sorozatot csinálni a lehetőségek száma végtelen nincs behatárolva. Sok csavar lehetne a történetben több Jedi és Sith szerepelhetne, kevesebb lenne az esély rá, hogy ellentmond a filmekkel. Lehetnének fénykard párbajok, ami az ep3-4 között szinte lehetetlen mivel Vader nem szerepel majd benne

Ahogy már írták előttem, az Ep2-3 közti korszakban sem volt sokkal több lehetőség, sőt... aztán nézd meg, mi lett belőle (felteszem, ismered valamennyire a TCW-t). Abban sincsenek kimagyarázhatatlan ellentmondások. :)

Én már lassan úgy vagyok vele, hogy nem is érdekel, melyik érában játszódik a tv-sorozat, csak készüljön el, a lehető legszínvonalasabban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Feltéve ha lesz rá elég pénz. Mert jelenleg nincs, hiába van 50 epizód forgatókönyve kész.

Szegény Lucas már csak Amerika 107. leggazdagabb embere, érthető hogy összébb kellett húzni a nadrágszíjat. Remélem azért kijön valahogy a pénzéből.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény Lucas már csak Amerika 107. leggazdagabb embere, érthető hogy összébb kellett húzni a nadrágszíjat. Remélem azért kijön valahogy a pénzéből.

Az egy dolog, de a csatornának meg is kell vennie a sorozatot, méghozzá annyiért, amennyit ér és amilyen nagyszabású és nagy költségvetésű projektről van szó, ez nem csoda. A sorozatnak meg azért valamilyen szinten meg kell térülnie. 107. leggazdagabb embere ide vagy oda, nem hiszem hogy jótékonykodna a rajongóknak egy sorozattal...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egy dolog, de a csatornának meg is kell vennie a sorozatot, méghozzá annyiért, amennyit ér és amilyen nagyszabású és nagy költségvetésű projektről van szó, ez nem csoda. A sorozatnak meg azért valamilyen szinten meg kell térülnie. 107. leggazdagabb embere ide vagy oda, nem hiszem hogy jótékonykodna a rajongóknak egy sorozattal...

Végig lett ez a téma zongorázva párszor, de én még mindig tartom ha akkora rajongóknak élő mesemondó lenne ez a George, a nagy lázadó, megoldaná a helyzetet. De tudod hogy miért nem fogja? Mert megy a rajzfilmsorozat, addig meg dől a lé, semmi kockázat nincs. Szóval remélem nem fog sokáig elhúzódni, és láthatunk végre rendes élőszereplős sorozatot is.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény Lucas már csak Amerika 107. leggazdagabb embere, érthető hogy összébb kellett húzni a nadrágszíjat. Remélem azért kijön valahogy a pénzéből.

Lucas sose szórta a pénzt feleslegesen. Majd ha annyiból kihozza amennyiből szeretné, akkor lesz. Sose az volt a baj, hogy nincs elég pénze. Azért van neki sok, mert így forgatja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért van neki sok, mert így forgatja.

Pontosan.

Másrészt, minek csinálná meg a jelenlegi magas költségvetéssel, ha teszem azt, 5 év múlva, akár fele annyiból is ki tudná hozni? Színtiszta biznisz az egész. Addig itt a TCW, nézzük, élvezzük. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucas sose szórta a pénzt feleslegesen. Majd ha annyiból kihozza amennyiből szeretné, akkor lesz. Sose az volt a baj, hogy nincs elég pénze. Azért van neki sok, mert így forgatja.

Ez igaz, de kb. 5-6 évvel ezelőttre tervezték a sorozatot, és azóta csak azt mondják hogy hamarosan, hamarosan.

 

Remélem amúgy hogy Lucas jobban közre fog működni a tévésorozatnál, mint a rajzfilmnél. Írhatna pár epizódot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igaz, de kb. 5-6 évvel ezelőttre tervezték a sorozatot, és azóta csak azt mondják hogy hamarosan, hamarosan.

 

Remélem amúgy hogy Lucas jobban közre fog működni a tévésorozatnál, mint a rajzfilmnél. Írhatna pár epizódot.

Biztos nincs kedve vele foglalkozni. A "rajzfilmnél" jobban nehéz lenne belefolynia, mert abban nyakig benne van. :) Szerintem itt is kb. ez lesz a felállás. Ráadásul nem fiatal már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos nincs kedve vele foglalkozni. A "rajzfilmnél" jobban nehéz lenne belefolynia, mert abban nyakig benne van. :) Szerintem itt is kb. ez lesz a felállás. Ráadásul nem fiatal már.

Hát legyen neki. :D

 

Miért mit csinál a TCW-nél, azon kívül hogy felügyeli?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.