Ugrás a kommentre

A sorozat témái


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Aki pl. ki akarja nyírni Obamát azt szerinted érdekli mit csinált a fickó 9 évesen? :D A "spoilerben" pár csempész visszautazna az időben, hogy megölje Darth Vadert. Őket gondolom nem érdekli a múltja, hanem csak ki akarják nyírni.

Én úgy értelmeztem, hogy a régmúltba mennének vissza, még akkor kinyírni amikor még lenne rá esélyük. Már az EpII-idején se lett volna ez egyszerű feladat, nem hogy utána.

 

Persze ezt a szereplők fiatalkori megjelenése miatt elég necces lenne bemutatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ezt mondom, hogy azzal mit érnek ha visszamennek 5 évet az időben mikor Vader ugyan olyan erős volt mint az ő idejükben? Ezért kellene nyomozniuk a gyerek kora után mert akkor egy lövéssel kikapják C3PO mellől, így meg a fénykardforgató Sith ellen valymi kevés az esélyük.

 

 

Én úgy értelmeztem, hogy a régmúltba mennének vissza, még akkor kinyírni amikor még lenne rá esélyük. Már az EpII-idején se lett volna ez egyszerű feladat, nem hogy utána.

 

Persze ezt a szereplők fiatalkori megjelenése miatt elég necces lenne bemutatni.

 

Biztos nem fénykardpárbajban akarják megölni. :) Ebben lehet rengeteg cselszövés, viszont nem lenne izgalmas mert tudjuk, hogy Vadert nem fogják megölni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos nem fénykardpárbajban akarják megölni. :) Ebben lehet rengeteg cselszövés, viszont nem lenne izgalmas mert tudjuk, hogy Vadert nem fogják megölni.

 

Mondjuk ha olvastad a Darth Bane trilógiát akkor abban

 

Bane-t sikerült elfognia pár fejvadásznak, de így is sok ott hagyta a fogát

 

szóval elvileg lehetséges lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felteszem, ez olyan szintű spoiler, mint a CINEMA újságé volt, amikor 2000-ben lehozták egy teljes oldalas cikkben, hogy kikerült az ep.2- alaptörténete: arról fog szólni, hogy Bail Organa és Anakin is Padméra hajtanak és a szerelmi háromszög lesz a fókuszban (és én csak ezért a buta cikkért képes voltam megvenni azt a számot, mert a boritón az állt, hogy exkluziv ep.2-es anyag... lol [közben ezt az újságot meg is találtam, a vonatkozó topikba majd beteszem])

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a hír már csak azért is kamu szerintem, mert Lucas jó előre leszögezte, hogy se Vader, se a többi főszereplő nem kap szerepet a sorozatban.

Még szép, hogy nem. Ezzel a sorozat izgalmát herélnék ki egy húzással.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a hír már csak azért is kamu szerintem, mert Lucas jó előre leszögezte, hogy se Vader, se a többi főszereplő nem kap szerepet a sorozatban.

Attól még beszélni lehet ezekről a szereplőkről. Szerintem egy nagy őrültség az időutazást összehozni a SW-szal, ekkora marhaságot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtommal az EU-ban is akad időutazós sztori, de akkora baromság, hogy az SW történelmet tekintve ignorálom.

 

Nem tudom, mi az infó forrása, de nagyon úgy tűnik, hogy csak bedobtak valamit, hadd csámcsogjon a nép. Korábban többször leszögezték, hogy évekig még biztosan nem lesz semmi a tv-sorozatból, ami reálisnak is tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtommal az EU-ban is akad időutazós sztori, de akkora baromság, hogy az SW történelmet tekintve ignorálom.

 

Nem tudom, mi az infó forrása, de nagyon úgy tűnik, hogy csak bedobtak valamit, hadd csámcsogjon a nép. Korábban többször leszögezték, hogy évekig még biztosan nem lesz semmi a tv-sorozatból, ami reálisnak is tűnik.

Van, de ha jól tudom nem a klasszikus értelemben vett időutazás és nagyon nem is mentek bele az ilyesmibe, mert tény, hogy SW idegen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Főprobléma az időutazással az sw-ben. Ha létezne akkor Yoda és Ben visszaküldené Luke-ot az időben és a gyerek Skywalkert megöletnék. Kenobi pontosan tudja hol volt Anakin dátumra. A Saga vesztené ettől értelmét.

Pont Luke-ot? Paradoxon. Nem ölheti meg, mert ha sikerrel jár, akkor elméletileg nincs senki, akit visszaküldhetnének, ha Anakin nem él, Luke sem él, tehát az egész saga története értelmetlen lenne. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Óriási ökörség lenne az időutazást a SW-be keverni. Tényleg haza vágná az egészet. Ha létezne Palpi kb elsőnek tudna róla és nem évtizedekig ármánykodna, hanem időutazással ragadná meg a hatalmat.

Én alapvetően szeretem az időutazással foglalkozó filmeket/sorozatokat, de SW-ben egy ilyen húzás... :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi ez az ökörség, hogy az időutazók meg akarják ölni Vader-t? Csak azt akarják megakadályozni, hogy Vader létezzen :nana: Azt pedig nagyon könnyű, pl csak meg kell mondani a Jediknek, még a háború elején vagy még inkább előtte, hogy Palpatine Sith. Ha nincs Palpatine, nincs háború, Anakin nem jön össze Padméval, és nem fogják a rémálmai a Sötét Oldalra terelni, tehát nincs Vader sem. Csak sajnos így nincs Luke és Leia sem :(

Ami magát az időutazást illeti... ha az Erőn keresztül képesek "látni" a múltat, jövőt, távoli világokat, tovatűnt barátokat (bocs, bocs, nem tudtam megállni :lol:), akkor miért ne lenne lehetséges utazni is az időn keresztül? Az Erő arról szól, hogy mindent összeköt, minden mással, és a Jedik látomásai bizonyítják, hogy nem csak térben, de időben is hat. Ezek alapján egyáltalán nem elképzelhetetlen, hogy az Erő képes visszaforgatni is az időt, vagy más időbe repíteni valakit.

A "banditák" kifejezés is relatív. Pl A Birodalom szemszögéből szerintetek mégis mi lenne egy csapat Jedi túlélő? ;)

 

Ne értsetek félre, nekem sem tetszik az ötlet, csak arra próbálok rávilágítani, hogy túl sok elhamarkodott következtetést vontatok le, túl kevés infóból. Egyébként nekem is fake-nek tűnik ez az egész :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, elméletileg lehetséges az időutazás a Star Wars berkein belül (akár egy fekete lyuk révén), csupán teljesen idegen az eddigiektől és semmi értelme ezáltal megkavarni az eseményeket. Egy ekkora galaxisban számtalan más, kreatívabb ötlettel elő lehet állni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, elméletileg lehetséges az időutazás a Star Wars berkein belül (akár egy fekete lyuk révén), csupán teljesen idegen az eddigiektől és semmi értelme ezáltal megkavarni az eseményeket. Egy ekkora galaxisban számtalan más, kreatívabb ötlettel elő lehet állni. :)

Ezzel egyetértek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Nem rossz ötlet. :) Fejvadászként még illene is a képbe, mint főbb szereplő.

Elméletileg az EU szerint túlélte a háborút, bár ez továbbra is a TCW alkotóin áll, vagy bukik, hogy így marad-e. Ha igen, én állok elébe... Vajon ki játszaná el? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Húha, annyi minden fölmerült már az Underworlddel kapcsolatban, Leia hercegnő, Boba Fett, Quinlan Vos, Galen Marek, időutazás... Mondjuk én annak örülnék nagyon, ha a TCW-vel össze lenne kötve, pl felbukkanhatnának ugyanazok a karakterek, nem kéne elvarrni mindnek a szálait a TCW-ben, jöhetne Cad Bane, Savage Opress, Hondo Ohnaka, de a legjobb az lenne, ha Ahsoka története itt érne véget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húha, annyi minden fölmerült már az Underworlddel kapcsolatban, Leia hercegnő, Boba Fett, Quinlan Vos, Galen Marek, időutazás... Mondjuk én annak örülnék nagyon, ha a TCW-vel össze lenne kötve, pl felbukkanhatnának ugyanazok a karakterek, nem kéne elvarrni mindnek a szálait a TCW-ben, jöhetne Cad Bane, Savage Opress, Hondo Ohnaka, de a legjobb az lenne, ha Ahsoka története itt érne véget.

Nem rossz ötlet. Én mondjuk el nem tudom képzelni a TCW-ben debütált figurákat élőszereplősben. Nálam mindig az animált forma marad az "igazi".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.