Ugrás a kommentre

A Star Wars Tales animációs sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Így van. Bár gondolom idővel lesz 2. évada is, rengeteg karakterrel tudnak még dolgozni.

 

A szereplőgárda:

Ashley Eckstein - Ahsoka Tano

Corey Burton - Count Dooku

Janina Gavankar - Ahsoka’s mother, Pav-ti;

Micheal Richardson - young Qui-Gon Jinn;

TC Carson - Mace Windu;

Ian McDiarmid - Darth Sidious;

Liam Neeson - Qui-Gon Jinn;

Phil Lamarr - Bail Organa;

Clancy Brown - Inquisitor;

Matt Lanter - Anakin Skywalker;

James Arnold Taylor - Obi-Wan Kenobi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perccel korábban, Bence1997 írta:

Clancy Brown - Inquisitor

Savage Opress, Ryder Azadi, Burg és a nem nevesített karakterek (két rohamosztagos, birodalmi tiszt, gyári munkás, lázadó pilóta, fejvadász és éjfivér) után újabb Star Wars karaktert húz be? Nem aprózza el. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem bizony! De jó, hogy csokorba szedted! Nagyon csípem az öreget! Burgként mégiscsak a stáblistában esett le nekem!

Nagy odaadással szinkronizál, de karakterszínészként is sokszor volt remek. Igazából én gyenge karaktert nem láttam tőle a mi galaxisunkban sem!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Így van. Bár gondolom idővel lesz 2. évada is, rengeteg karakterrel tudnak még dolgozni.

 

A szereplőgárda:

Ashley Eckstein - Ahsoka Tano

Corey Burton - Count Dooku

Janina Gavankar - Ahsoka’s mother, Pav-ti;

Micheal Richardson - young Qui-Gon Jinn;

TC Carson - Mace Windu;

Ian McDiarmid - Darth Sidious;

Liam Neeson - Qui-Gon Jinn;

Phil Lamarr - Bail Organa;

Clancy Brown - Inquisitor;

Matt Lanter - Anakin Skywalker;

James Arnold Taylor - Obi-Wan Kenobi.

 

Akkor Sifo Dyas nem lesz benne, a Dooku-s részeknél!? Érdekesebb lehetett volna ha őt is behozzák pás sor erejéig. :)

A klón hadsereg megrendelésének időpontjában, és akkor Jango Fett se maradjon ki. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Erről már volt szó a TCW-ben. Szinte mindent megtudtunk erről a témáról, így kár lett volna elvesztegetni erre egy részt. 

Félreértettél. Nem egy teljes részre gondoltam, hanem 1-2 percre csak, valamelyik részben. Pontositottam. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk arra azért kíváncsi vagyok, hogy ezek a számok stáblistával vagy anélkül vannak feltüntetve. Remélem nélküle, mert azért az a 10 perc stáblistával együtt kvázi egy 6-7 perces epizód lenne. :hmm:

 

Szerk.: amit a Celebration-ön adtak le, 15 perces volt (Life and Death).

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Mondjuk arra azért kíváncsi vagyok, hogy ezek a számok stáblistával vagy anélkül vannak feltüntetve. Remélem nélküle, mert azért az a 10 perc stáblistával együtt kvázi egy 6-7 perces epizód lenne. :hmm:

 

Szerk.: amit a Celebration-ön adtak le, 15 perces volt (Life and Death).

Mivel 20 perc +os epizód hossz nincs feltüntetve, ezért sanszos, hogy ezek a nettó tartalom hosszok. Mondjuk a 10 perces epizód az tényleg nyúlfarknyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

45 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

igen, a héten megkapjuk az elmúlt évek talán legnagyobb SW-kontentjét!!! Kb. 2 óra 15 perces, mozifilm mennyiségű SW-tartalom, az új Andor-rész plusz a teljes TotJ.

 

Egyben felrakják az egészet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez is eljött akkor! Jómagam nagyon vártam! A TCW a sagahoz hasonlóan egyre inkább halhatatlan, Filoniéknak köszönhetően saga a Saga-n belül, ha van ennek így értelme.

Mélyítsék, kalandozzunk, informálódjunk, biztos, hogy szuper lesz. Remélem ez utat tör hasonló törekvésekre, és talán a Son of Dathomir és/Vagy a Dark Disciple is zöld lámpát kaphat.

Nekem mindig is mozgóképes volt a Saga elsődlegesen, biztos, hogy ez is a legjobb megjelenési formája, ha sérül is néha egy könyv, max titeket kell kicsit sajnálnom, de ezzel együtt végtelenül örülök, hogy ez elkészült és hangsúlyoznom kell, hogy egészen hihetetlen, hogy 14 évvel a TCW születése után még mindig jön tartalom a stílusában, és bár a "grafika" már sokkal érettebb, azért valahol még látszik rajta, hogy hová is tartozik! Rottától visszakanyarodunk most az ifjú Dooku és Qui-Gon világába. Sőt, válaszok érkeznek a TCW éra meghatározó ikonjáról, akinek a létjogosultságágát is vitattuk 14 éve, és manapság lassan az sw saga egyik meghatározó ikonja válik belőle és akit úgy hívnak, hogy: "Szájas"...:death: bocsánat! 

Szóval remek lesz, már dörzsölöm a tenyerem!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Yaddle karakterét nem más, mint Bryce Dallas Howard fogja szinkronizálni. :)

Érdekes!  Kíváncsi vagyok hogy szólal meg, töri-e a közöst például?

 

szer.: Ja és most már biztos, Bryce Dallas Howard a legszexibb vörös kocka a világon! :love:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.