Ugrás a kommentre

A Young Jedi Adventures animációs sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Az első animációs sorozat a High Republic időszakából. A történet fiatalok jedi kalandjait mutatja majd be, akik jedi lovagokká akarnak válni, miközben olyan leckéket tanulnak meg, mint pl. az önfegyelem, csapatmunka, türelem, stb.

 

2023 tavaszán érkezik a Disney+-ra és a Disney Juniorra. CG animációs lesz, de 2d-s hatással, továbbá teljes hosszúságú epizódokkal. (tehát a tipikus 20 perces epizódok lesznek)

 

Egy-két infó még:

- Yoda fel fog tűnni. Micsoda meglepetés. :P

- "Talán" feltűnnek olyan karakterek, akik most szerepelnek a könyvekben/képregényekben.

 

Image

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Sírva kérem a jó Istent, hogy ne Resistance szint legyen :clap2:

Nekem is ez jutott eszembe. Nagyon jó hír, csak A klónok háborúját, a Lázadókat és  a Rossz osztagot tekintsék már mintának. Gáz lenne, ha egy Ellenállás szintű sorozattal jönnének, az jelentősen rombolná a Köztársaság Fénykora renoméját. Ezt nem engedhetik meg, ez lesz az első mozgóképes alkotás ebből a korból, még az Akolitus előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 hour ago, NorbiLordi said:

Sírva kérem a jó Istent, hogy ne Resistance szint legyen :clap2:

Szerintem tanultak a Resistance-es hibáikból, és komolyabb lesz. Még az Adventures széria, ami alapvetően gyerekes, is komoly dolgokat feszeget a HR-ben önmagához képest. Én bízok abban, hogy jó lesz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, kdani20 írta:

De király! Szuper hír! 

Az írói csapatnak van hozzá bármi köze?

Egyelőre nem tudni, hogy mennyire vannak bevonva. Ha egyáltalán be vannak e vonva.

 

2 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Sírva kérem a jó Istent, hogy ne Resistance szint legyen :clap2:

Ezt elsősorban pre-schoolba járóknak fogják készíteni, nem meglepő a Disney Junior megemlítése etekintetben. De a szülők is élvezhetik majd a sorozatot.

 

Látványban megemlítették az Aladdint, de stílusban hasonlóra kell gondolni, mint a Tangled vagy a The Lion Guard.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: A Young Jedi Adventures animációs sorozat
16 perccel korábban, csoli1138 írta:

Ez milyen típusú animációs megjelenítést kap? 

2d rajzos, de ugyanakkor CG lesz. Példaként a Tangled vagy a Lion Guardot említették, amik nagyjából így néznek ki. Nagyjából ehhez hasonlóakat fogunk kapni.

 

CLIP: Season 2 Finale of 'Rapunzel's Tangled Adventure' Airs April 14 |  Animation World Network

 

The Lion Guard (TV Series 2015–2022) - IMDb

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Reménykedtem nem lesz kánon, hogy a teljesség igénye miatt ne kelljen megnéznem. Na mindegy, majd ivós sorozatnak jó lesz :D Resistance alá nehéz lesz menni

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát feltételezem nem a Névtelenek fogják benne kővé változtatni a Jediket és rendez Marchion Ro mészárlást minden héten más világon. 

 

Mondjuk azt adnám, ha az aranyosnak tűnő sorozat egyszercsak irányt venne a horrorba, lenne meglepődés :D 

 

squiggles-wreck-it-ralph.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel csak újabb fegyvert adnak azoknak a derék megmondó Youtube-reknek a kezébe, akik az eleje óta a THR ellen úszítanak úgy, hogy egy betűt nem olvastak el ténylegesen a regényekből. Már látom is, hogy "pont olyan sz@r az összes egyéb tartalom is, mint ez a sorozat" és társai hozzászólásokat.

Szerintem a High Republic ennél sokkal, de sokkal komolyabb, epikusabb első mozgóképes megjelenést érdemelne. 

 

A másik THR sorozat meg egyetlen célt lengetett be eddig: sikerüljön összerakni a legkisebbségibb castot. Először egy fekete csaj (aki nem csaj, mert még ezt se tudja magáról eldönteni), utána egy másik fekete színésznő, most egy vietnámi fickó.... egyre offosabb az Acolyte is...

 

Nem tudom mi van a Lucasfilmmel, de kezd elegem lenni a baromságaikból. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 minutes ago, kdani20 said:

másik THR sorozat meg egyetlen célt lengetett be eddig: sikerüljön összerakni a legkisebbségibb castot. Először egy fekete csaj (aki nem csaj, mert még ezt se tudja magáról eldönteni), utána egy másik fekete színésznő, most egy vietnámi fickó.... egyre offosabb az Acolyte is...

Ennyi miatt még nem írom le. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, kdani20 írta:

A másik THR sorozat meg egyetlen célt lengetett be eddig: sikerüljön összerakni a legkisebbségibb castot. Először egy fekete csaj (aki nem csaj, mert még ezt se tudja magáról eldönteni), utána egy másik fekete színésznő, most egy vietnámi fickó.... egyre offosabb az Acolyte is...

És ezzel az a probléma hogy.... mi is? Egy messzi messzi galaxisban mindenféle fura lények elférnek, de szinesbőrüek nem lehetnek főszereplők? Nem mintha hanyagolva lennének a "kaukázusi" főhősök. Nagyrészt velük vannak tele a sorozatok. Az Acolyte-ról kikerült egy sztori vázlat amit azóta levettek és az speciel baromi jó volt. Teljesen jó sztorinak néz ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól néz ki ez a Jedi gumi-maci. Ő lesz az új kedvencem.

Én a dolgok jó oldalát nézem. Majd barátnőm jelenleg másfél éves unokaöccsének ezt fogom először mutatni. Biztos imádni fogja. Ha esetleg vigyáznom kéne rá, akkor ezt fogjuk nézni közösen.:D

Komolyra fordítva: én is jobban örültem volna egy komolyabb, A klónok háborúja, Lázadók szintű sorozatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most elgondolkodtam azon, hogy ez Köztársaság Fénykora olyan lenne mint a Gumimacik. Yoda lehetne Zami, a varázsló maci. Marchion Ro lenne Igthorn, Tódi szerepére pedig Doktor Uttersondot ajánlom.:D:lol:

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozom, én is egy picit komolyabb sorozatot tudnék elképzelni, ha már a High Republicról van szó. Mindenképpen úgy hiszem, hogy készül majd egy ilyen is, a kérdés csak az, hogy mikor fog jönni.

 

Egy részt szerintem én is adok ennek, aztán majd meglátjuk. Lehet végül a legjobb SW sorozat lesz. :P:lol::hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem, mint akig a High Republic még nem érintett meg, és valószínűleg csak egy mozgóképes alkotás fog bevonzani, nem ütött meg, hogy ilyen komolytalan animációs sorozattal debütál mozgóképen az éra. Eleve már régóta úgy éreztem, hogy az Acolyte lesz az én szériám, ami majd beránt ebbe, az is érdekel a legjobban (bár ehhez az is hozzájárul, hogy a PT előzménye lesz). Hogy milyen fegyvert kapnak ezzel a Young Jedi Adventuresszel a kezükbe azok, akik eleve az éra ellen uszítanak (komolyan vannak ilyen agyhalott gnómok?), nem hat meg. Nem is foglalkoztatnak az ilyenek. Nem azért nem érdekelt eddig a High Republic, mert az interneten magát valakinek képzelő Névtelen Senki szidja. Nem nézek ilyet, mert az olyan emberek, akik csak uszítani tudnak, nem méltóak a figyelmemre.

De a Disney-re sem haragszom, mert ilyen sorozattal indít - ha visszagondolok, anno az ep2-3 közötti érát is egy olyan animációs sorozattal indították el, amitől "hidegrázást kap a nyuszis mamuszom". Számomra az a lényeg, hogy előbb-utóbb kapjak egy nekem való sorozatot. Az Acolyte érzésem szerint ilyen lesz. Addig meg élvezem az Andort. a MandaLóri következő évadját, meg ami még jön. Ebbe meg majd belekukkantok, mert hát ki tudja. Lehet, olyan cukorbomba lesz, ami tök jó aláfestés lehet durcásabb napokra. A Gumimacik is jól szólnak meló mellett, akkor ez is beleférhet. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 hours ago, Darth Revan9 said:

Most elgondolkodtam azon, hogy ez Köztársaság Fénykora olyan lenne mint a Gumimacik. Yoda lehetne Zami, a varázsló maci. Marchion Ro lenne Igthorn, Tódi szerepére pedig Doktor Uttersondot ajánlom.:D:lol:

Marchiont nem tudom, hogy hogyan lehetne átültetni egy gyereksorozatba. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg ez teljesen másról fog szólni, mint a fősodor. Kalandoznak majd abban az érában, max. feltűnik egy-két ismertebb Jedi, mint Avar, Stellan vagy Elzar. De persze még lehetne sorolni hosszan a neveket. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.