Ugrás a kommentre

Tales of the Jedi trailer


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Várós! Hiánypótló lesz, főleg Dooku kapcsán. Az ő filmek előtti életéről alig tudunk valamit (azt is Dooku: Az elveszett Jedi regényből). Mégis csak több, mint nyolc évtizedről beszélünk. Érdekes lesz látni az átállásának menetét, és a kapcsolatát Qui-Gonnal. Egy Dooku-Windu párbaj kilátásban? 

Az Ahsokás történetek is izgalmasnak tűnnek. Jó lesz megismerni a Shilin töltött 3 évét, plusz a togruták hazáját és kultúráját. Úgy látom, új outfitet is kap a lány a TCW idején. Az Inkvizítoros fight biztos epic lesz. Én úgy látom, nem a Hatodik Fivér az, hacsak nem redizájnolták.     

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Levették a videót. :D

 

Szerencsére sikerült lementenem kétfajta verziót is. Az egyik tartalmazza az egész előzetest, de az első néhány másodpercnél a kamerás a plafont figyelte. Szóval a kettő mutatásban tkp. egy és ugyanaz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 05. 29. - 21:58, Bence1997 írta:

Levették a videót. :D

 

Szerencsére sikerült lementenem kétfajta verziót is. Az egyik tartalmazza az egész előzetest, de az első néhány másodpercnél a kamerás a plafont figyelte. Szóval a kettő mutatásban tkp. egy és ugyanaz. :D

Van rá mód, hogy valahogy láthassam őket?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Van rá mód, hogy valahogy láthassam őket?

Itt elérheted, felraktam megára. :) Illetve a többiek is megnézhetik.

 

https://mega.nz/file/sxQRGR5I#p7I_uCQnrQ_k_MXJthn7H3GYNRd0sR_SsxuP-LCKDYc

 

Itt pedig a bővített verziója, de mivel az illető az elején a plafon felé irányítja a kameráját, ugyanazt látni tkp.

 

https://mega.nz/file/Boh3zDza#uQWHFQ45pl6AQPNUm3azv3eQvpkHQKj4YIQwwUJvdjw

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Bence1997 írta:

Itt elérheted, felraktam megára. :) Illetve a többiek is megnézhetik.

 

https://mega.nz/file/sxQRGR5I#p7I_uCQnrQ_k_MXJthn7H3GYNRd0sR_SsxuP-LCKDYc

 

Itt pedig a bővített verziója, de mivel az illető az elején a plafon felé irányítja a kameráját, ugyanazt látni tkp.

 

https://mega.nz/file/Boh3zDza#uQWHFQ45pl6AQPNUm3azv3eQvpkHQKj4YIQwwUJvdjw

Fú ez nagyon királyul néz ki! :clap: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 06. 06. - 21:14, Bence1997 írta:

Itt elérheted, felraktam megára. :) Illetve a többiek is megnézhetik.

 

https://mega.nz/file/sxQRGR5I#p7I_uCQnrQ_k_MXJthn7H3GYNRd0sR_SsxuP-LCKDYc

 

Itt pedig a bővített verziója, de mivel az illető az elején a plafon felé irányítja a kameráját, ugyanazt látni tkp.

 

https://mega.nz/file/Boh3zDza#uQWHFQ45pl6AQPNUm3azv3eQvpkHQKj4YIQwwUJvdjw

 

A hosszabbat lecibáltam gyorsan, csak 4x néztem meg :D 

Jóféle anyag ez is. Már bő egy hét eltelt a Celebrations óta, miért nem lehet felrakni youtube-ra, nem értem? Ahogyan a TBB bővitett trailer-jét is. 

 

Remélem ezt egyben fogják leadni. Gondolom ezek ilyen 10 perces részek lesznek, nem? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Remélem ezt egyben fogják leadni. Gondolom ezek ilyen 10 perces részek lesznek, nem? 

Mivel 6 epizódról van szó és elvileg kb. 15 percesek lesznek, tuti, hogy egybe lesznek kiadva. Premiert még nem mondtak, de lehetséges a szeptember 8-a, mivel akkora valami SW anyagot ígértek, hiszen Disney+ nap lesz, felvezetve a D23-at, amely a hétvégére fog esni. Ha pedig nem akkor adják ki, akkor valamikor az ősszel.

 

Szerintem augusztusban kapunk előzetest - ha szeptember 8 a premier -, vagy legkésőbb 3 hónap múlva, a D23 rendezvényen, ha később. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a sorozat érdekel a legjobban az újonnan beharangozott anyagok közül. A kedvenc korszakomat hozzák vissza és közben annyi új aspektusát is felvillanthatják a már ismert karaktereknek is, hogy egy igazi aranybánya lehet ez a sorozat a lore tekintetében. Az pedig külön jöt fog neki tenni, hogy ennyi mindenbe belekóstolhatunk ebben a 6 epizódban, már csak amit itt felvillantottak ebben az előzetesben azt jelezi, hogy nagyon sokszínű, eltérő kalandokra számíthatunk. Leginkább persze az Ahsokás szekvenciára leszek kiváncsi, ő a kedvenc karakterem, akit (mondjuk Dookuval) ellentétben már elég jól kitárgyaltak a különböző művekben és több korszakban is megismerhettük, de itt vele kapcsolatosan is egy olyan nézőpontot kapunk, amit korábban egyáltalán nem ismerhettünk, de a karakter háttere szempontjából kifejezetten érdekes lehet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • Bence1997 megváltoztatta a címet erre: Offical Trailer

Várós sorozat! Tényleg jó látni, hogy bizonyos formában a TCW még 2022-ben is életben van. :) Azt se bánnám, ha ezekhez hasonló elmondatlan történetekkel egészülnének ki további, a TCW-ben fontos szerepet játszó karakterek. Remélem, kellő figyelmet kap ez a 6 részes szösszenet az Andor sorozat árnyékában. Azt nem értem, miért tették ugyanarra a napra a premiert, amikor az Andor 8. része is kijön. Legalább a hét egy másik napjára időzíthették volna. 

 

Egyébként ha jól látom, Ahsoka is részt vett Padmé temetésén. :o Az is kemény, hogy Anakin úgy edzi a tanítványát, hogy újra és újra eszméletlenre sokkoltatja. Lesznek itt érdekességek, úgy érzem.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Az is kemény, hogy Anakin úgy edzi a tanítványát, hogy újra és újra eszméletlenre sokkoltatja.

 

 

Ha azt nézzük bejött a dolog, hisz Ahsoka olyan ellenfelek ellen is bírta padawan létére akik amúgy lovagokat és mestereket is kifektettek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

 

Ha azt nézzük bejött a dolog, hisz Ahsoka olyan ellenfelek ellen is bírta padawan létére akik amúgy lovagokat és mestereket is kifektettek.

Ez valahol passzol is Anakin nem éppen minta Jedi módszereihez. 

 

Itt van szinkronosan is az előzetes:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

49 perccel korábban, Darth Sky írta:

Itt van szinkronosan is az előzetes:

 

 

Hihetetlen, hogy Moser Károly negyven felett is könnyedén hozza a huszonéves Anakint. Semmit sem öregedett a hangja. Dooku megint új hangot kapott. Ugye Szilágyi Tibor már régóta nem vállalja, a későbbi hangja Vass Gábor pedig meghalt. Berzsenyi Zoltán mellőzése továbbra is érthetetlen és bosszantó számomra.
Természetesen csak szinkronnal nézem majd meg, mióta vannak a sorozatokhoz szinkronok azóta eszembe sem jutna máshogy nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Várós sorozat! Tényleg jó látni, hogy bizonyos formában a TCW még 2022-ben is életben van. :) Azt se bánnám, ha ezekhez hasonló elmondatlan történetekkel egészülnének ki további, a TCW-ben fontos szerepet játszó karakterek.

Egyébként ha jól látom, Ahsoka is részt vett Padmé temetésén. :o

 

Nekem is feltűnt a temetés. Nagyon jó és logikus ötlet. Biztos megható lesz egy ilyen szemszögből. És megint láthatunk teljesen leanimált átemelt filmes képkockákat, ami külön kuriózum.

Innen már nem nagy merészség reménykedni egy Dark Desciple-ben, vagy egy Son of Dathomirban. Én vevő lennék rájuk! Ventress is megérdemelné a mozgóképes lezárást, hisz nagyon nagy ívet járt be a karaktere a TCW-ban!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.