Ugrás a kommentre

Star Wars Celebration Europe - London 2023


Bence1997

Részt veszel a londoni celebration-on?  

16 felhasználó szavazott

  1. 1. Részt veszel a londoni celebration-on?



Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Sold out, mivel sorra kerültem már én is. Gusztustalan. Hirtelen az egész sz*r a kétszeresére ugrott árban. megvettem a 4 napijegyet, de b..sszák meg...

B@ssza meg. Én biztos nem veszek 4 napijegyet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Pildi írta:

Pontosabb ez van a FAQ-ban:

 

Will Call is where you will go to pick up tickets if you ordered them after the ticket mailing deadline. Will Call location and pick up times will be available closer to the show!

Hát én a Will Call-ra nyomtan a fentiek nyomán. Most akkor ez gond lesz vagy sem? :para:

Amúgy megvan péntek-szombat-vasárnapra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Donát írta:

Beszéltem Zolival. Napijegy várhatóan lesz még később is, így egyelőre elnapoltam a vásárlást. Sajnálatos, hogy bérlet már nem volt, mire rám került a sor. :angry: :( 

Mondjuk ezt nem értem. Sajnálatos, hogy elfogytak a 4 napos jegyek, de ha akarsz jönni, akkor mi értelme várni? Biztos nem csütörtökön lesz a legnagyobb durranás...

 

1 perccel korábban, Dzséjt írta:

Hát én a Will Call-ra nyomtan a fentiek nyomán. Most akkor ez gond lesz vagy sem? :para:

Amúgy megvan péntek-szombat-vasárnapra.

Én is így tettem, szóval ha gond, akkor együtt leszünk benne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Pildi írta:

Ez most komoly? Ha nem kezdesz el variálni, most lenne jegyed....

Négy nappal érte volna meg igazán, ha már ennyi pénzt rászánok, plusz utazás stb. Rengeteg pénzről van szó, @Pildi, nekem valahol a bérletnél és a 4 napos élménynél volt a határ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez izgis volt. :) Kicsit több lett, mint számoltam, de nem égbekiáltóan több, az a mínusz egy nap meg most nem érdekel. A három nap is pontosan három nappal több, mint amennyit legutóbb eltöltöttem SW Celebrationön vagy Londonban, márpedig mindkettő bakancslistán van. Anno kihagytam, máig bánom, szóval még egy napnak is örültem volna. Pont ezért bosszantott volna, ha most azért maradtam volna le, mert elfogytak a jegyek. Ki tudja, hogy lenne-e még harmadik alkalmam. Úgyhogy én most happy panda vagyok. :yeah:

A repjegy meg a többi talán már nem lesz ilyen hajtépő. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Dzséjt írta:

Hát ez izgis volt. :) Kicsit több lett, mint számoltam, de nem égbekiáltóan több, az a mínusz egy nap meg most nem érdekel. A három nap is pontosan három nappal több, mint amennyit legutóbb eltöltöttem SW Celebrationön vagy Londonban, márpedig mindkettő bakancslistán van. Anno kihagytam, máig bánom, szóval még egy napnak is örültem volna. Pont ezért bosszantott volna, ha most azért maradtam volna le, mert elfogytak a jegyek. Ki tudja, hogy lenne-e még harmadik alkalmam. Úgyhogy én most happy panda vagyok. :yeah:

A repjegy meg a többi talán már nem lesz ilyen hajtépő. :D 

Biztos jó buli lesz. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben nekem kétszer kellett nekifutnom, és végül nekem sem jutott szombati jegy, de a péntek és vasárnap is teljesen jó lesz. :) 

 

Dzséjt, szerencsére mennek innen mások is, nem leszel egyedül szombaton sem. :) 

 

Szerk: a szombat kivételével a többi napra még vannak jegyek, szóval hajrá, akit még érdekel. :) 

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó nagy sz*vás volt a jegyvásárlás, ahogy olvasom. Sajnos nekem dolgom volt, nem tudtam a kezdetkor itt lenni, szóval még a lehetőségéről is lemaradtam a 4 naposnak. Ellenben nekem sikerül a péntek-szombat-vasárnap kb. 2 perccel ezelőtt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, MissKarrde írta:

Jó nagy sz*vás volt a jegyvásárlás, ahogy olvasom. Sajnos nekem dolgom volt, nem tudtam a kezdetkor itt lenni, szóval még a lehetőségéről is lemaradtam a 4 naposnak. Ellenben nekem sikerül a péntek-szombat-vasárnap kb. 2 perccel ezelőtt. 

Mert újra van szombati jegy :yeah: Nekem is sikerült most venni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.