Ugrás a kommentre

Star Wars Celebration Europe - London 2023


Bence1997

Részt veszel a londoni celebration-on?  

16 felhasználó szavazott

  1. 1. Részt veszel a londoni celebration-on?



Ajánlott hozzászólás

22 órával ezelőtt, Frenkie írta:

@Pildi, nagyon szépen köszönöm a kimerítő választ. Csak te vagy ebben a profi.

 

Az elmúlt 1 évben négyszer utaztam, és lett volna egy londoni utam is, szóval nem véletlenül írtam azt, amit írtam ;) 

 

Pildi, úgy emlékszem, hogy az Excel a 6. zónában van. Van már bárkinek kicsit konkrétabb terve? Pl. a programon kívül ki hány napot szeretne még Londonban eltölteni, mi érdekli, stb. Biztosan eltöltök még plusz 3 napot. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, MissKarrde írta:

Pildi, úgy emlékszem, hogy az Excel a 6. zónában van. Van már bárkinek kicsit konkrétabb terve? Pl. a programon kívül ki hány napot szeretne még Londonban eltölteni, mi érdekli, stb. Biztosan eltöltök még plusz 3 napot. 

Ennek most nem néztem utána, csak fejből írtam, de az biztos, hogy nem a belső kerületekben van.

 

Az ott tartózkodás megtervezése majd most jön, Én is szívesen maradok vagy 3 napot még. :) 

 

1 perccel korábban, Donát írta:

Vettem végül péntek-szombat-vasárnap. @RacerX azt próbáld meg, hogy amikor bent vagy, nyomsz egy ctrl+f5 vagy ctrl+r-t. Addig nyomogattam, míg azt nem mutatta, hogy elérhető a szombat is.

Szuper! :) 

 

Ugye, @Frenkie, neked is megvan? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Donát írta:

Vettem végül péntek-szombat-vasárnap. @RacerX azt próbáld meg, hogy amikor bent vagy, nyomsz egy ctrl+f5 vagy ctrl+r-t. Addig nyomogattam, míg azt nem mutatta, hogy elérhető a szombat is.

Sajnos jelenleg mobilról vagyok, de folyamatosan frissítem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is sikerült 3 napra megvenni(péntek-szombat-vasárnap). Srácok nehogy feladjátok. Dzséjt nagyon köszi hogy szóltál, a Pennyben voltam épp, még akartam menni a Sparba is de rohantam haza.

A franc gondolta hogy ennyire fogynak. Aztán olvastam hogy szombatra elfogyott a jegy. 

Felmentem gyorsan(ez kb 20 perce volt) mondom péntek és vasárnap mint Ildi. De be lehetett kattintani a szombatot is.. Ja és egy perc alatt bejött a vásárlási oldal.

Nagyjából mintha a Media Merktból vásároltam volna. Be is kattintottam hogy Adult a péntekre ,szombatra és vasárnapra. És sikerült.

Max 5 perc volt a vásárlás. 

Ildi neked is nagyon szépen köszönöm hogy segítettél a telefonban.

Forintban a 3 nap 113 000 ft ha valakit érdeleé.

Hát most nagyon boldog vagyok. Esküszöm fel sem fogom még.:D

 

Donát, nehogy feladd. Nyomkodd folyamatosan, lesz neked is a 3 napra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Pildi írta:

Az ott tartózkodás megtervezése majd most jön, Én is szívesen maradok vagy 3 napot még. :) 

 

Szuper!! Nekem van egy kb. 3/4 tervem, mert a kútba esett színházi programból átmentem a városnézős részt :D 

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Donát nagyszerű! Lehet, hogy egy nappal kevesebb és (sajnos) drágább, de a közösségi élmény miatt szerintem így is életreszóló élmény lesz. :)

 

@Frenkie Hurrá! Londonban egy pubban egy (pár) korsó angol sör mellett megbeszélni a második világháborús angliai csatát? Na? :D 

 

@RacerX Szorítok, hogy neked is meglegyen még a szombat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17:30-tól kezdve frissítettem az oldalt. 17:55-től lehetett rákattintani a jegyekre, azonnal rányomtam. Kb. 18:30-kor kerültem sorra. Ekkor még volt 4 napos bérlet, de mire rákattintottam a vásárlásra, már nem volt. Felháborító.

Két dolog egyidejű jelenléte kellett ehhez:

- az üzérek gusztustalan módon 8-asával vásárolták a jegyeket

- a Celebration jóóval kevesebb bérletet adott ki, mint napijegyet. Holott teljesen evidens, hogy ez egy olyan event, hogy aki megy rá, az inkább több napra megy.

 

Szégyen. Nagyon gyorsan elvette a kedvem, pedig nagyon lelkes voltam. A testvéreméknek fejenkénti plusz 50 ezer forinttal azonnal 100 ezerrel nőtt a költsége, úgy, hogy egy család, és még se szállás, se repjegy se semmi nincs nekik.

Értem, hogy a dolgok drágulnak, de ez így köszönő viszonyban sincs azzal, távolról sem, hogy 2016-ban mennyibe került ez a rendezvény.

 

Ezek után kíváncsi leszek, hogy mennyiért fogják vesztegetni az autogramokat. Érdemes összevetni a London Film and Comic Con nevű gigarendezvénnyel, ami ugyanúgy fontban számol, ugyanúgy nagyon exkluzívan, nagyon jó vendégeket hív, és sokkal-sokkal barátibbak az árai.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

az üzérek gusztustalan módon 8-asával vásárolták a jegyeket

Mondjuk én főleg ezekkel az emberekkel játszanék olyat, ahogy ez a szösszenet folytatódik:

mania rambo GIF

 

@RacerX Nagyon f*sza! :yeah:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

58 perccel korábban, Pildi írta:

@Donát, most tudnál venni három napra! Gyere velünk! :)

@Dzséjt, @Pildi köszi, hogy nem hagytátok annyiban, a 4 napos elfogyás után kicsit elkedvetlenedettem, de jó, hogy nem maradtam ki a dologból végül. :) 

 

20 perccel korábban, RacerX írta:

El se hiszem bassza meg! (Bocsi a vulgaritásért, de most kell) Tudtam venni 2 jegyet szombatra is!

 

Nekem ez a 2 nap is életre szóló élmény lesz. :) 

:clap: 

 

  • Nagyon tetszik 3
  • Vicces 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy azt most egy életre megtanultam, hogy nem szabad egy másodpercre sem nézegetni, hogy milyen T-shirt meg tökömtudjami van. 

 

Még egy kis szemléltetés:

2019-ben a Covid első hullám kitörése előtt voltam London Comic Con Springen, 19 font volt a napijegy, és 71 font volt Ian McDiarmid közös fotó, az idei Celebrationön 155 dollár volt a közös fotó Ian-nel.

 

Kíváncsi leszek, ha lesz Hamill vagy McGregor, akkor az mennyi lesz...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom őszintén, engem az autogrammok nem hoznak lázba, leginkább a hangulatért megyek. :)

 

14 perccel korábban, Donát írta:
1 órával korábban, Pildi írta:

 

@Dzséjt, @Pildi köszi, hogy nem hagytátok annyiban, a 4 napos elfogyás után kicsit elkedvetlenedettem, de jó, hogy nem maradtam ki a dologból végül. :) 

Örülök, hogy sikerült rábeszélni! :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

@Frenkie Hurrá! Londonban egy pubban egy (pár) korsó angol sör mellett megbeszélni a második világháborús angliai csatát? Na? :D 

 

 Ha már lúd legyen kövér. Játsszuk inkább újra. Csak most F-35-ösökkel.:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.