Ugrás a kommentre

Daniel José Older: Star Wars: The High Republic Adventures (2022)


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

  • 3 hónappal később...
  • 5 hónappal később...

Érdekeset húzott a Dark Horse:

 

A mai nap megjelent volna az 5. füzet, de a kiadó eltolta a megjelenést egészen május utolsó napjáig (május 31, szerda). Szóval a mai napból végül semmi se lett...

 

Továbbá bejelentették, hogy az utolsó 3 füzetet (6-8 számok) egynapon, június 28-án fogják kiadni. (már előre látom, hogy legalább 1 júliusra fog tolódni...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fura, hogy ilyen gyorsan lezárják ezt a sorozatot is, azt hittem elmegy legalább tíz számig mint a Marveles THR. Amúgy eddig eléggé side story a történet - még csak az első három számot olvastam - és még annyi csatlakozást sem érzek a fő sztorihoz mint az első fázisos Adventuresben. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Megérkezett a 2. fázis THR Adventures sorozat magyar változatának 1. száma, amit elérhettek az swfantranslations oldalon.

A sztori főszereplője az első szériából megismert Jedi, Sav Malagán - aki ekkor még csak egy takodanai padawan, aki nem rajong túlzottan a Jedi Rendért...

 

Jó szórakozást!

 

PWlCRHX.jpg 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ez az idővonalon hol helyezkedik el?

Még komolyabban nem ástam bele magam a 2. fázisba (konkrétan nekem ez az első tartalom belőle), így erről talán @Bence1997 tud pontos felvilágosítást adni... :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 07. 30. - 10:08, Ody Mandrell írta:

Ez az idővonalon hol helyezkedik el?

A 2. fázis történeteit bárhogyan ellehet olvasni, szóval ha valakinek ez az első 2. fázisos története, nem marad le semmiről.

 

Én ezt a képregényszériát nem fejeztem be, de tervezem. Az infókat hallva - illetve 1-2 spoiler elémkerült - ez a történet belevezet minket a Jedhai csatába, szóval az első 3-4 szám még az előtt játszódik, a többi meg azt mutatja be Sav szemszögén keresztül.

A Jedhai csata pedig az idővonal szerint a Convergence/Path of Deceit után veszi fel a fonalat, előbbi közvetlen folytatásaként. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.