Ugrás a kommentre

Könyvkvíz


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

"A yonville-i asszonyok bámulták, milyen takarékos, a betegek, hogy milyen udvarias, s a szegények, hogy milyen könyörületes. Holott tele volt dühös vággyal és keserű gyűlölettel."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:) Honnan tudtad?  :)

1szercsak meghallottam a fejemben Qui-Gont amint azt mondta hogy "Érezz, ne töprengj! Hallgass az ösztöneidre!" és hirtelen beugrott. :):?

 

Amúgy meg tippelhettél volna ha annyira hiányzott egy feladvány.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 8 évvel később...

Na jó, írok én. Angolt, nehezítésnek :)

“If a hiker gets lost in the mountains, people will coordinate a search. If a train crashes, people will line up to give blood. If an earthquake levels a city, people all over the world will send emergency supplies. This is so fundamentally human that it's found in every culture without exception. Yes, there are assholes who just don't care, but they're massively outnumbered by the people who do.”

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha erre vonatkozik a kérdés: a tabletem (Android létére!!) nem hajlandó .epubot megnyitni, majd vadászok valamit hozzá. De ez az idézet több példányban fönt van a neten és a könyvből készült film trailerében is elhangzik. Amúgy jó a tipp, teheted a köv. idézetet :)

(De azért írd be a megfejtést!)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Addig itt egy másik idézet, ugyane könyvből. A nevet kivettem mert túl nagy segítség annak ellenére hogy az illető nem szerepel a sztoriban.

 

“Tomorrow night, I'll sink to an all new low! Lemme rephrase that... Tomorrow night, I'll be at rock bottom! No, that doesn't sound good either... Tomorrow night, I'll be in xy's favorite hole!”

 

 

Aki nem akarja lelőni a játékot a többieknek, elég ha megírja kinek a kedvenc lyukáról van szó. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.