Ugrás a kommentre

Bomarr szerzetesek


Ajánlott hozzászólás

Ezeket a könyveket lehet még kapni?

1. Történetek Jabba palotájából.

2. Történetek a fejvadászokról.

 

Magyarul jelentek meg?Most, hogy írjátok mi van bennük, kedvet kaptam én is elolvasni őket, bár nagyon nem vagyok az EU híve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezeket a könyveket lehet még kapni?

1. Történetek Jabba palotájából.

2. Történetek a fejvadászokról.

 

Magyarul jelentek meg?Most, hogy írjátok mi van bennük, kedvet kaptam én is elolvasni őket, bár nagyon nem vagyok az EU híve.

 

Antikváriumokban keresd őket, itt-ott szerinem még kaphatók. Itthon 1999-ben jöttek ki. Amúgy van még egy harmadik magyarul is olvasható novelláskötet, a Mos Eisley Mesék, ami a Cantina Bár vendégeit mutatja be. (Ez azt hiszem 95ben jelent meg)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: Esetleg ha már sehol sem találsz rá, akkor itt megprobálhatsz licitálni rájuk:

 

Mos Eisley mesék

 

Történetek a fejvadászokról

 

Történetek Jabba palotájából

 

Meglehet nézni a liciteket is és ahogy nézem egyelőre 1000 Ft/db alatt megtudod úszni a vételüket, bár az ilyesmihez annyira nem értek :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: Esetleg ha már sehol sem találsz rá, akkor itt megprobálhatsz licitálni rájuk:

 

Mos Eisley mesék

 

Történetek a fejvadászokról

 

Történetek Jabba palotájából

 

Meglehet nézni a liciteket is és ahogy nézem egyelőre 1000 Ft/db alatt megtudod úszni a vételüket, bár az ilyesmihez annyira nem értek  :)

 

Köszönöm szépen a választ.A Mos Eisley meséket olvastam.Eszméletlen jó volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...
Szerintem az egész egy nagy fejvadász gyalázása, amit a Sarlaccból való kimászás után történik vele. Szénné ég, rákot kap, az egész karakterből emberi roncsot csináltak... inkább maradt volna halott (számomra az is maradt).

 

Szimplán nem akarták a karaktert veszni hagyni... most őszintén: az jobb, ha valaki a génállománya ellenére nem ajtófélfát fejel le hanem egy egész bárkát??? Ráadásul bele is hal?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szimplán nem akarták a karaktert veszni hagyni... most őszintén: az jobb, ha valaki a génállománya ellenére nem ajtófélfát fejel le hanem egy egész bárkát??? Ráadásul bele is hal?

Kitalálhattak volna valami jobbat is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...
  • 10 évvel később...

A bomarr szerzetesek egy kiváló példa arra, hogy miért szeretem annyira a Star Warst. 

Ezeknek a teremtményeknek ugyanis alapvetően nem sok jelentőségük van a filmekben, mégis van egy frankó háttérsztorijuk, melyet ugye Bomarr a topic elején leírt. Ezt mindig is kedveltem az SW-ben, hogy még a legapróbb, legjelentéktelenebb dolgoknak is van háttérsztorijuk, ebből is látszik, mennyire ki  van dolgozva ez az univerzum.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 évvel később...

Megválaszolva a cikk kérdését, hogy a kánonban más lesz-e a Bomarr-ok sztorija: olyan nagyon más nem lehet, mert a kánon már kvázi átvette a koncepciót, hisz a TCW-ben lévő Teth-en is van a szerzeteseknek egy kolostorja (ott van Jabba gyereke). Tehát már biztos szerzetesek, meg biztos, hogy több kolostorjuk van a galaxisban. Az üvegben lévő agy az adott igy nagyon eltérni már nem tudnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Megválaszolva a cikk kérdését, hogy a kánonban más lesz-e a Bomarr-ok sztorija: olyan nagyon más nem lehet, mert a kánon már kvázi átvette a koncepciót, hisz a TCW-ben lévő Teth-en is van a szerzeteseknek egy kolostorja (ott van Jabba gyereke). Tehát már biztos szerzetesek, meg biztos, hogy több kolostorjuk van a galaxisban. Az üvegben lévő agy az adott igy nagyon eltérni már nem tudnak.

+ ha jól emlékszem valamelyik Vader Castle képregényben is esik róluk szó és abban is minden összecseng a Legendses dolgokkal. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul a "Történetek Jabba palotájából" című kötetből már eddig is vettek át egy az egyben ötleteket, mint amilyen a krayt sárkányokban lévő gyöngyök. A Bomarroknak pedig tényleg remek alapsztorijuk van. Kiváncsi vagyok Boba mit kezd velük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.