Ugrás a kommentre

Ethan Sacks: A galaxis peremén


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Ethan Sacks 5 füzetes minije, melynek jelenbéli eseményei Az utolsó Jedik és a Skywalker kora között játszódnak.

A galaxis peremény képregény.jpg

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ethan Sacks A galaxis peremén

 

 

Sokkal jobb lett, mint vártam. Nem is értem, hogy a molyon miért kapott ilyen gyenge értékeléseket. Kellemes csalódás volt. Az első, Han Solo-s számmal voltam a legkevésbe megelégedve, de ezt leszámítva minden tetszett benne. A két kedvencem a 4. és 5. számok – Aphra történetei. Igen, végre visszatértünk a Korribanra. És külön öröm volt a magyar kiadásban Korribant olvasni.

 

 

Olyan új, hétköznapi, nem Erő-használó szereplőket is fel tudtak vonultatni, akikről akár még élőszereplős sorozatot is szívesen néznék. Ez pedig Kendoh csapata volt. Kendoh Voss, Remex Io és Wooro. A múltban elmesélt történetek mindegyike nagyon tetszett, az első volt csak egy kicsit gyengébb. Az ereklyevadászos történetek amúgy is mindig tetszettek. Főleg, ha van egy kis misztikus körítés is hozzá. Khashyun kardját, remélem még viszontlátjuk. Négy és fél. A két utolsó szám bekerült a kedvenceim közé.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.