Ugrás a kommentre

Streamingek (Disney+, Netflix, HBO Max, SkyShowtime, Amazon Prime és társaik)


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

3 órával ezelőtt, Bomarr írta:

 most akkor lesz Balu kapitány kalandjai magyar szinkronnal vagy sem? :D

Illetve, hogy  az igényes 90-es évek beli M1-es szinkronnal, vagy az igénytelen 2000-es RTL-essel, vagy az okés 2010-es Story4-essel esetleg :D :?

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Nahát nagyon kíváncsi leszek a holnapi Disney+ indulásra. Mondjuk az HBO Max meg a Netflix hazai indulása alapján az első napokban/hetekben szoktak lenni gyerekbetegségek. Valószínűleg nem lesz tökéletes, de a nagy kérdés már holnap eldőlhet: most akkor lesz Balu kapitány kalandjai magyar szinkronnal vagy sem? :D

Most nevetsz, de én azt hiszem csak a Simpson család eredeti szinkronizált epizódjaiért is előfizetnék, az meg csak a pláne, hogy minden SW is fent van az oldalon. :) És tényleg hatalmas előny, hogy nem kell a gépeden tárolni a tartalmakat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Pildi írta:

Engem az érdekelne, vajon mekkora az előzetes érdeklődés? Megfelel a Disney előzetes várakozásainak?

 

Ma két kollégám is mondta hogy elő fognak rá fizetni. Pedig nem SW-rajongók. Mondtam csak így továb. Az egész céget agitálom hetek óta hogy fizessenek elő és inkább mondják le a Netflix-et.:D

Még azt is felajánlottam hogy 14.-e után bármikor feljöhetnek hozzám ,megnézhetik milyen a szolgáltatás. 10 percre lakom a cégtől így ez simán megtehető.

Itt szerintem ez egy nagyon fontos kérdés hogy mennyien fogna rá előfizetni. A hosszú táv miatt ez nagyon fontos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Donát írta:

Most nevetsz, de én azt hiszem csak a Simpson család eredeti szinkronizált epizódjaiért is előfizetnék, az meg csak a pláne, hogy minden SW is fent van az oldalon. :) És tényleg hatalmas előny, hogy nem kell a gépeden tárolni a tartalmakat. 

A Simpson család nálam is nagy húzóerő. Nagyon kíváncsi vagyok mik lesznek még a kínálatban. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Konkrétan mikortól lehet előfizetni? Éjféltől már él, vagy csak reggel?

Amikor megkapod az emailt. Van ott egy megjegyzés, ami alapján szerintem nem mindenki egyszerre fogja megkapni, és akár 24 óra is eltelhet a visszaszámlálást követően, mire megérkezik.

 

Június 14-én kapni fogsz egy e-mailt az ajánlatra vezető linkkel (a regisztráció után
24 óra is eltelhet az e-mail megérkezéséig)*

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mese-sorozatoknál elképzelni sem tudom mi lesz. Egyik oldalról a meséknek csak szinkronosan van értelme. A gyerekek nem fognak feliratot olvasni. A másik oldalról viszont ha nem tudják megvenni a meglévő szinkronokat - nem értek hozzá nem is tudom hogy ez opció-e - akkor viszont epizódok százait kéne leszinkronizálni egy egészen pici piac kedvéért.  Ez aligha érné meg.

 

Már csak egy fél nap és kiderül mi a helyzet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

34 perccel korábban, Bomarr írta:

A mese-sorozatoknál elképzelni sem tudom mi lesz. Egyik oldalról a meséknek csak szinkronosan van értelme. A gyerekek nem fognak feliratot olvasni. A másik oldalról viszont ha nem tudják megvenni a meglévő szinkronokat - nem értek hozzá nem is tudom hogy ez opció-e - akkor viszont epizódok százait kéne leszinkronizálni egy egészen pici piac kedvéért.  Ez aligha érné meg.

 

Már csak egy fél nap és kiderül mi a helyzet.

 

Nem is tudtam hogy a szinkronoknak külön jogaik vannak. Nem semmi. Azt hittem az hozzátartozik a filmhez. De szerintem megoldották.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már éjszaka kaptál emailt? 

 

Amúgy igaza volt @Bomarr-nak, máris látható az app a TV-n! :yeah:Már csak a kedvezményes linknek kell megjönnie.

 

disney+.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Már éjszaka kaptál emailt? 

Nem. Csak úgy próbaképpen megnéztem a D+ oldalát és már lehetett regisztrálni havi, valamint évi szinten. Mondjuk ha várok, akkor lehet megjelent volna a kedvezményre szólító email, de mivel este volt és nem volt türelmem, rámentem az évi fizetésre. :D

 

Amúgy zökkenőmentes a dolog. Egy email cím és egy jelszó megadása után jön az utalás, ami után már bent is vagy a rendszerben. És lehet élvezni a sok-sok finomságot.

 

Eddig egy apró észrevételem van: a Kenobi 4. epizódjához még nincs szinkron. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rebels sorozat szinkronosan is fent van. A négyes évad is szinkronos. Ez új?

 

Még a "Harc az Endor" bolygón is fent van a kínálatban :D A Resistence-ből viszont csak az első évad van fent! Lehet pont azért mert a második évadhoz nincs még szinkron?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elképesztő a kínálat. Egy csomó kvázi klasszikus sorozat is fent van, mint a Lost vagy a 24. De az egyik kedvencem a Futurama is bent van a kínálatban. Szemben a Netflix-el itt tényleg vannak normális mozifilmek, amiket szeret az ember újranézni: az összes Alien, Predator, Karib-tenger kalózai meg Die Hard film is fent van. Vannak jóféle drámák, például a tavalyi Utolsó párbaj. Vagy a Fekete hattyú, Rettenthetetlen. Jóféle tesztoszteron filmek is akadnak: Conan a barbár, Kommandó! Utóbbiba bele is hallgattam és hát nem gondoltam, hogy az egyik első amit a Disney+-on hallani fogok ahogy Gáti Oszkár jó öblösen azt mondja: "a jó k*rva anyátokat!"

Akad pár sci-fi klasszikus is: Kedves ellenségem, Majmok bolygója széria (nem csak az új filmek), a 70-es évekbeli Fekete Lyuk film stb. Ja és a Csillagközi Invázió!

A nagyon régi 50-es, 60-as évekbeli Disney kalandfilmek is fent vannak: Kincses sziget, Némo kapitány, Koldus és királyfi, Robinson család, Menekülés a Boszorkány-hegyre stb.

 

Igazából a filmes kínálata toronymagasan veri nálam a Netflixet meg az HBO Max-ot.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

54 perccel korábban, Bomarr írta:

 Ráadásul ez nekem a régi szinkronnak tűnik! Marha jó :D

OFF

 

Sajnos nem. Igazából ez a Story4-es (ami a DVD kiadás) ami utoljára készült. Hasonlít az eredetire, mert igyekeztek minél több több eredeti hangot megtartani az eredeti M1-es szinkrongárdából (Balu azt hiszem pont nem tért vissza), de a szövegkönyvön egyértelműen látszik, hogy ez nem az eredeti, mert az eredetiben Vaskacsa volt a gép neve, itt meg a későbbi szinkronokra jellemző Kétéltűnek hívják a masinát.

 

De amin kellemesen meglepődtem, hogy a rég nagy kedvenc Szünet című sorozat (Recess) összes része fent van az eredeti szonkronnal, ami korábban nem volt elérhető sehol, még illegálisan sem

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micsoda terülj-terülj asztalkám! Azta mindenit!

Azért sírva fakadok, ha a 24 nem kapja meg a szinkront (mindegyik évadhoz létezik szinkron, de itt nincs!) illetve Ody szerint a SW SAGA filmek 4K-s felbontásának hiánya (azt még nem csekkoltam, de Ody minden szava szent!) is fájó pont, de egye fene... nem panaszkodom.... k*rva jó a Disney+ :D

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Helyesbítek, csak a 8-9 nem 4k, a többi igen, még a RO is!

 

1 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

 

Azt hol látod, hogy milyen felbontásban nézed az adott tartalmat?

Amikor rámész a film adatlapjára, ott írja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.