Ugrás a kommentre

Streamingek (Disney+, Netflix, HBO Max, SkyShowtime, Amazon Prime és társaik)


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Május 26-án lekerülnek a Disney+-ról az alábbi tartalmak:

- Willow

- The World According To Jeff Goldblum

- The Mysterious Benedict Society

- Big Shot

- Earth to Ned

- Magic Camp

- Timmy Failure

- The One and Only Ivan

- Y: The Last Man

és még sok más tartalom. (ugyanez a leszedés történik majd meg a Hulunál is)

A teljes(?) listát alább tekinthetitek meg:

https://www.hollywoodreporter.com/tv/tv-news/y-the-last-man-willow-among-nearly-30-shows-yanked-from-disney-hulu-1235495857/

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
12 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem az. Épp ez a baj.

Erről amúgy valahol az oldalon lehet screenshotot készíteni? Hogy melyik film milyen verzióban van fent?

Próbáltam, de nem látok "minőség" vagy "verzió" értéket:

image.png

image.png

Vagy csak úgy mutatható meg a dolog, hogy elindítod a tévében és látod, hogy nem 4K-s?

 

Ez alapján amúgy nem csak az EpIX hiányzik? Vagy az Ultra HD and HDR az nem egyenlő 4K? Akkor minek van külön kategóriája? :D 

 

image.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Így van! Ezek a filmek indulás óta sima HD-ben érhető el.

Beszéltem velük. Sajnos nem tudtam megoldani, de nyitnak egy jegyet a belső rendszerben (megint). Az biztos, hogy minél többen kérik, annál valószínűbb, hogy megoldják. Hogy ez hány embert jelent azt sajnos nem tudom. A "Give Feedback" ezen oldal alján szintén elég lehet hogy sokasodjanak a requestek: https://help.disneyplus.com/csp

 

Jeleztem nekik a 4K hiányát is a 4 epizódra és a IX. rész fura kezdését is. Sajnos mást nem tudunk tenni, csak minél több requestet benyújtani, hogy javítsák. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Donát írta:

A "Give Feedback" ezen oldal alján szintén elég lehet hogy sokasodjanak a requestek: https://help.disneyplus.com/csp

Khm... khm... khm... Mintha valaki már ezt így ebben a formában reklámozta volna novemberben, aztán arra jött egy komment:

 

2022. 11. 25. - 13:57, Donát írta:

Oda lehet persze, de annyit ér, mint halottnak a csók.

 

liam neeson i love when a plan comes together GIF

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Khm... khm... khm... Mintha valaki már ezt így ebben a formában reklámozta volna novemberben, aztán arra jött egy komment:

 

Igen, csak ha én nem hívom fel őket, akkor annyit se tudnánk mint most. ;) 

Szóval ha felhívod őket egy minimálissal több infóra teszel szert, mintha csak írsz nekik. Mert az írásra annyit se böfögnek vissza, hogy köszi megkaptuk / nyitottam egy jegyet stb. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ezzel a tudással meddig is jutottunk? A végeredmény ugyanaz: semmi. Az ep9-nek még mindig nincs eleje, négy film még mindig nincs fent 4K-ban. A Disney+ magyarországi indulása óta, és tudom, hogy nem te hívtad őket először ez ügyben, és nem én vagyok az egyetlen, aki többször is írt már nekik ez ügyben. Szóval, ahogy írtam, tök mindegy, mit csinálsz, az egyik nem ér többet a másiknál ez ügyben. Ja, tudunk valamit, amit igazából eddig is tudtunk, és ami eddig sem osztott vagy szorzott. Juhéééé, bontom a pezsgőt! :) 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

És ezzel a tudással meddig is jutottunk? A végeredmény ugyanaz: semmi. Az ep9-nek még mindig nincs eleje, négy film még mindig nincs fent 4K-ban. A Disney+ magyarországi indulása óta, és tudom, hogy nem te hívtad őket először ez ügyben, és nem én vagyok az egyetlen, aki többször is írt már nekik ez ügyben. Szóval, ahogy írtam, tök mindegy, mit csinálsz, az egyik nem ér többet a másiknál ez ügyben. Ja, tudunk valamit, amit igazából eddig is tudtunk, és ami eddig sem osztott vagy szorzott. Juhéééé, bontom a pezsgőt! :) 

Pár dolgot javítottak, amit jeleztem fél éve, ezt korábban is írtam. Én legalább teszek valmit az ügyért, nemcsak kárörvendek a másikon, mint te. Lelked rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is tettem, minden hónapban küldöm nekik (is) a hibalistát (meg a SkyShowtime-nak és az HBO Maxnak). Olyat is javítottak már, amit tartalmaztak a leveleim valamelyike (bár nem hiszem, hogy csak én vagyok az oka ennek, de talán hozzájárultam). Szóval én 11 levéllel jeleztem nekik, hogy nincs 4K (az e havit még nem írtam meg). Vagyis 11-szer tettem már meg azt, amire te azt írtad, hogy "fabatkát sem ér", majd most előálltál ugyanazzal az ötlettel. Szóval nem csak kárörvendek. 11 hónapja teszem azt, amit fent javasoltál. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Dzséjt írta:

Én is tettem, minden hónapban küldöm nekik (is) a hibalistát (meg a SkyShowtime-nak és az HBO Maxnak). Olyat is javítottak már, amit tartalmaztak a leveleim valamelyike (bár nem hiszem, hogy csak én vagyok az oka ennek, de talán hozzájárultam). Szóval én 11 levéllel jeleztem nekik, hogy nincs 4K (az e havit még nem írtam meg). Vagyis 11-szer tettem már meg azt, amire te azt írtad, hogy "fabatkát sem ér", majd most előálltál ugyanazzal az ötlettel. Szóval nem csak kárörvendek. 11 hónapja teszem azt, amit fent javasoltál. ;) 

Gratulálok, ügyes vagy. :clap: 

Azért remélem józan paraszti ésszel fel tudod fogni, hogy egy real time beszélgetésben megszerzett információ többet ér, mintha egy olyan email címre átdobsz egy üzit, amiről semmilyen visszaigazolást nem kapsz, így lövésed sincs, hogy nyílik-e belőle egyáltalán ticket, vagy pont lesz@rják.

Az meg külön nevetséges, hogy az általam hozott információra mutogatva közlöd, hogy semmivel sem tudtunk meg többet. :lol: A megerősítés is információ. Önmagában nem oldódik meg tőle a probléma, de mégis csak jobban kiismerjük általa a rendszert a kezelővel való beszélgetés után, ergo sokkal transzparensebb, mintha csak egy zsákutcába küldözgeti be valaki az emailjeit.

De igen, nyugodtan b@szogassál csak azok után, hogy az időmet nem spórolva másoknak próbálok segíteni (én nem nézek 4K-ban semmit, tehát elsősorban most nem magam miatt telefonáltam).

Ha erre izgulsz rá, felőlem csináljad, csak engem hagyj békén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Donát Én nem hszem, hogy a mailek zsákutcák, mert a rendszernek azt is fel kell dolgoznia (ennyi erővel én is állíthatom, hogy neked is csak mondta az operátor, hogy nyitott egy ticketet, közben meg a farkát verte és mást nem csinált - egyikre sincs kézzel fogható bizonyíték). De hiszem, hogy nagyobb jelentősséget tulajdonítasz az általad megszerzett infóknak, mint amekkora valós értékük van. És azt is hiszem, hogy nincs valós különbség, mivel semelyik sem hozott még eredményt. Majd ha a közeljövőben ott lesz 4K-ban, megkövetlek és el fogom ismerni, hogy igazad volt. De, ha fél év múlva még mindig ugyanitt stagnálunk, hát bocs, nem fogok gratulálni.

Azt meg már egyszer megköszöntem, hogy igyekszel tenni ez ügyben. Még a lelkesedés is elkapott, elhittem, hogy na, tényleg ér valamit a telefon. Csúnya csalódás lett a vége. Szóval a lelkesedésnek még egyszer nem engedek, és szerintem elég egy dolgot egyszer megköszönni. Max kétszer, de a másodikat a pozitív eredményre tartogatom. Ettől függetlenül mindig is értékeltem a jó szándékodat, emiatt (is) sokra tartalak. Ugyanakkor nem nyelem le, se tőled, se mástól, hogy leolt valamiért, aztán X idő múlva ugyanoda lyukad ki. Ha akkor nem úgy kezded, hogy "annyit ér mint halottnak a csók", hanem mondjuk úgy, hogy "ez is egy lehetőség, de e mellé még a telefont is be lehetne vetni, mert mint élő beszélgetés, talán előbb eredményre vezet", akkor most egy k*rva szót nem szólok. És hidd el, kib*szottúl örülnék, ha leírhatnám, hogy én tévedtem és neked volt igazad. Na, részemről ez a téma ennyi volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Az elmúlt hetekben sok sorozat vált teljessé a D+-on, legnagyobb örömömre a M*A*S*H című sorozat is, ami most először lett Magyarországon teljes egészében elérhető legálisan, pedig anno még a TV3 adta, és azóta sehol senki, csak DVD-n jelent meg az első két évad, de ott sem jutott tovább. Sajnos a TV3 által az első 4 évadhoz készült szinkron nincs fent, de ennyi baj legyen, teljesen élvezhető angolul is. Én már ennek is nagyon örülök, így 23 év várakozás után végignézhetem. Mert a TV3 pont a soron következő M*A*S*H epizód előtt szűnt meg. A családdal leültünk, hogy mindjárt kezdődik, erre bejelentették, hogy nincs többé TV3, aztán switch off. Ez volt életem második legnagyobb tévés traumája azután, hogy Antall József halála miatt megszakították a Kacsameséket.

Szóval, rohadt, mocskos, állat, sátánista, és a többi Disney, köszönöm, hogy vagy! :D 

 

Itt jegyezném meg, hogy a SkyShowtime is kezdi összekapni magát. Végre felkerült a Jurassic World: Fallen Kingdom, a Back to the Future II és a Star Trek V: The Final Frontier, így ezen filmszériák sem lyukasak már, sőt a Star Trek: Prodigy is elérhető az elejétől a végéig (szinkronnal!). Szóval a Discovery kivételével minden Trek elérhető magyar honból is, most már csak azt kéne elérni, hogy minden egy helyen legyen, mint az SW esetében. Mert momentán a Deep Space Nine, a Voyager, az Enterprise, az eredeti sorozat és az animációs széria a Netflixen van, a Picard és a Lower Decks a Prime Videón, a többi meg a SkyShotime-on. A Discovery meg sehol. Pedig papíron a Paramount azért csinált magának is streaming szolgáltatást, hogy a Treket egy kalap alá gyűjthesse... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Felkerült a D+-ra az x-akták minden évada. Az első elején nincs szinkron ennyit csekkoltam lelombozva, szóval ez így csak egy félik teljesült kívánság. 

Ez alapvetően örömteli! De Veled egyetértve örömöm inkább csak félöröm. Az első 9 évad nem kapta meg a szinkront.... csak a 10. és 11. évadok. Persze vessek magamra, mert egyáltalán megfordult a fejemben a gondolat, hogy magyarul nézek bármit is :D viszont ennek pont az lenne az előnye, hogy ott van több hangsáv is és kiválasztod, ami tetszik és azzal nézed. A sorozathoz jóideje létezik szinkron, de úgy tűnik ugyan az a helyzet, mint a másik általam nagyon várt sorozat ... a 24 esetében. A sorozat kezdettől fogva fent volt a platformon annak magyarországi indulása óta, DE!!! szinkron nélkül. Úgy voltam vele, hogy sebaj, idővel majd csak felkerül a magyar hangsáv is..... ám ez mai napig NEM történt meg! Ez alapján úgy sejtem az X-Akták első 9 évada esetében is így lesz! 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.