Ugrás a kommentre

3. évad trailer


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Jövő csütörtökön újra lesz CCXP, ahol a különböző stúdiók szoktak beszélni a közelgő/távoli projektjeiről. A Lucasfilm is ott lesz. Ha minden igaz, Mandi és Indiana Jones lesz a téma.

Megkapjuk a harmadik évad trailert? Pusmogtak róla, hogy decemberben lesz valami.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Megkapjuk a harmadik évad trailert? Pusmogtak róla, hogy decemberben lesz valami.

December 24-re ígérik, ami egy szombati nap. Ebből a szempontból kicsit fura választás.

 

Viszont a CCXP-re sokkal inkább az Indys előzetest sejtetik, hiszen valamit csak leakarnak adni majd az Avatar 2 előtt. Ebből a szempontból simán kinézem, hogy ha lesz is jövő csütörtökön Mandi előzetes, az exkluzív lesz és majd csak később kapjuk meg, karácsony körül.

 

(Bár előbb én a Bad Batch-hez várok egy új előzetest. :whistle:)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 11. 22. - 18:43, Ody Mandrell írta:

A december 24 érdekes lenne. Szent napon nem szoktunk előzeteseket kapni. :) 

 

Az USA-ban kicsit más a karácsony mint nálunk. Ők 25.-e reggelén ajándékoznak. Neki a 25.-e az ami nekünk a 24.-e.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
4 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Na, hát nem jön már az új évad trailere? Úgy volt, hogy karácsony napjain jön...

 

Én ma ledaráltam a második évadot, Temuera szülinapja alkalmából...

Semmi ilyen hivatalos hír nem volt, egy szivárogtatás volt, ami nem lett igaz. De már ott megdőlt, hogy február 22-re tette a premiert (ami március 1 lett), december 14-re meg a posztert (ami sehol nincs egyelőre)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Én ma ledaráltam a második évadot, Temuera szülinapja alkalmából...

Mind a két évadot megnéztem az ünnepek alatt. :D

 

Szerintem a trailer majd csak február elején jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 12. 26. - 19:34, IndianaAndrisSolo írta:

Na, hát nem jön már az új évad trailere? Úgy volt, hogy karácsony napjain jön...

 

Én ma ledaráltam a második évadot, Temuera szülinapja alkalmából...

Mint ahogy Yoda említette, pletyka szintjén volt megemlítve, ami végül is nem valósult meg. De mivel a premierdátum március 1, így úgy saccolom, hogy legkésőbb egy hónappal előtte, február elsején megkapjuk a fő előzetesünket. Ez a norma általában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:((( pedig amúgy frappáns lett volna, ha most adják ki a szivárogtatástól függetlenül. Talán majd szilveszterkor! :D 

 

Szerintem nem lett volna ellentmondás a The Bad Batch-csel, mivel a Mandalorian most a fő produktum, ami sokkal nagyobb érdeklődésre tart számot. A TBB elsősorban a rajongók szűkebb rétegének, esetleg gyerekeknek készült (bár ez utóbbiban már nem vagyok annyira biztos, mennyire ők a target audience).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Január 16-án (számunkra ez 17-e lesz) az MNF Super Wild Game félidejében fog jönni a Mandi 3. évadának új előzetese. :) Mivel magyar idő szerint hajnali kettőkor kezdődik a játék, az előzetes kb. 3:30-4:00 körül várható.

 

https://espnpressroom.com/us/press-releases/2023/01/espn-and-the-walt-disney-company-descend-upon-tampa-for-super-wild-card-finale-five-platforms-to-showcase-cowboys-buccaneers-portfolio-of-studio-shows-and-disney-networks-to-participate-in-coverage/

"At halftime, an exclusive new trailer will debut for season three of the Mandalorian, streaming March 1, only on Disney+."

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első jelenet szerintem új :)

 

Amúgy az eddigiekből kiindulva, nagyon keveset fog mutatni az előzetes, és gondolom megint csak az évad első feléből. De jól is van ez így :)

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Benne volt az is az első előzetesben, pont így. Gyakorlatilag semmi nincs ebben a figyelemfelkeltőben ami ne lett volna korábban. :D Remélem azért mutat majd valami érdekeset, mert ezt egy wild card meccs szünetében leadni nem olcsó mulatság. Meg hát a hype... Holnap ilyenkor már tudni fogjuk. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem kapunk egy olyan előzetest, ami többet fog mutatni, mint a legutóbbi, de közben mégsem: az előzetesben többet kapunk Dinből, Groguból, Bo-Katanból, a mandikból, szerintem egy kis Gideon szerep is lesz és kb. ennyi. Minden ismerős elem, spoilert meg minek mutassanak, hiszen pont Jon és Dave mondták, hogy ők azt szeretnék, hogy a néző pont akkor lepődjön meg a meglepin, amikor megnézi az adott epizódot. (Mondjuk a 2. évadnál a karakterek ígyis-úgyis kikerültek :P)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

56 perccel korábban, Bence1997 írta:

Szerintem kapunk egy olyan előzetest, ami többet fog mutatni, mint a legutóbbi, de közben mégsem: az előzetesben többet kapunk Dinből, Groguból, Bo-Katanból, a mandikból, szerintem egy kis Gideon szerep is lesz és kb. ennyi. Minden ismerős elem, spoilert meg minek mutassanak, hiszen pont Jon és Dave mondták, hogy ők azt szeretnék, hogy a néző pont akkor lepődjön meg a meglepin, amikor megnézi az adott epizódot. (Mondjuk a 2. évadnál a karakterek ígyis-úgyis kikerültek :P)

Meghökkentésre én sem számítok, de hangulatfokozásra, ütős képsorokra már igen. Szerintem már a trailerből is le fog jönni, hogy grandiózusabb léptéket vesz a 3. évad. 1-2 klassz nagytotál jól jönne ehhez. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.