Ugrás a kommentre

Trailer 2.


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Na ez már igen! Kifejtettem, hogy nekem nem a látvány számít, hanem a történet. Azt hiszem minden ellenérzés ellenére komoly történet, valóban olyan, amihez Lucas hozzáadhatja a nevét, az arcát, és a cégét. Nagyon furcsa a WB logó az elején, de minden más, a párbeszéd vezetés, a történet alakulása... és nem utolsó sorban pedig persze a látvány, fenomenális!

 

Alig várom!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túl sok újat nem ad az előzőhöz, látványos meg minden, de ezek a fejszecsapott figurák hááááát..... :lol:

 

A múltkor néztem meg az Appleseed-et. Hát jópár foknyival tetszetősebb a kidolgozás. ;)

OFF

Meik Appleseedet? A legújabbat?

Mert tényleg nem rossz, de teljesen más kategória. :)

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jajj ne! Leszedték? Pedig egyszer láttam csak, mert most nem nagyon érek rá. Ha valaki tud új linket, akkor megoszthatja velünk. Véleményt se nagyon tudok írni, mert az az egy megtekintés kevés volt. Mindenesetre nagyon tetszetős és látványos, szerintem remek lesz!

 

EDIT: Innen szedhető. http://www.megaupload.com/?d=TGRAT8AU

 

EDIT 2: Újabb linkek, ahonnan letölthető! Siessetek! :lol:

 

http://www.sendspace.com/file/yia4e0

http://files.filefront.com/millenniumfalco...;/fileinfo.html

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Meik Appleseedet? A legújabbat?

Mert tényleg nem rossz, de teljesen más kategória. :lol:

ON

Az első részt. ;)

 

Persze, hogy más kategória, de technikailag magasan vezet az Appleseed. :)

 

Az Clone Warsban nekem a járművek jönnek be igazán, de az nagyon. :D A sztori meg majd kiderül, hogy milyen lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az Appleseed olyan volt mintha nem tudták volna eldönteni, hogy kettő vagy három dimenziós grafikát akarnak és végül két szék között a pad alá estek volna. Nekem speciel nem tetszett.

 

Hogy ezaz új trailer hogy tetszik azt még nem tudom, mert mindenhonnan leszedték :lol:

 

EDIT: ÁÁÁ!!! Most néztem meg azon a linken amit később Ody beszúrt. Ez nagyon büntet emberek! Ebben a pillanatban szét is foszlott minden aggályom a sorozattal kapcsolatban.

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

EDIT: ÁÁÁ!!! Most néztem meg azon a linken amit később Ody beszúrt. Ez nagyon büntet emberek! Ebben a pillanatban szét is foszlott minden aggályom a sorozattal kapcsolatban.

Miért, voltak aggályaid? ;):lol:

 

OFF

Amúgy csak azért kérdeztem mert az első Appleseedet 1988ban adták ki... :)

Az még kicsit másképp nézett ki.

De a második, ami nemrég jelent meg szinkronnal, és a harmadik tényleg nagyon igényes. Nekem is tetszik. Az elsőt sajna nem láttam. Majd egyszer.

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért, voltak aggályaid? :):lol:

 

OFF

Amúgy csak azért kérdeztem mert az első Appleseedet 1988ban adták ki... :D

Az még kicsit másképp nézett ki.

De a második, ami nemrég jelent meg szinkronnal, és a harmadik tényleg nagyon igényes. Nekem is tetszik. Az elsőt sajna nem láttam. Majd egyszer.

ON

Igazad van. Én az újkori Appleseedről beszéltem. ;) De ez gondolom leszűrhető volt. :D

Az első az még mezei rajzfilm volt ha jól tudom. A kövi az az Ex machina alcímet viseli, amit még csak részletekben láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Észveszejtő ez a trailer! Rohadt jól fog kinézni az biztos! Mit szóltatok a Warner logóhoz az elején? Nagyon furcsa volt. :D De egyébként nagyon egyben van az egész. El se hiszem....oltári nagy feelingje van, sokkal frankóbb mint amit a teaser alapján képzeltem. Monumentális csatajelenetek lesznek, iszonyat látványosan. Már csak az kell, hogy nálunk is vetítsék a moziban. :rock:

És azért az is szívmelengető, hogy ebből a színvonalú munkából legalább 100 rész fog készülni! Ilyenkor örülök a Blu-Ray -nek, mert egy lemezre ráfér majd az egész. :D

Kedvenc jelentek vannak? :) Nekem az bejön, ahogy Yoda két mondatban kiosztja a küldetést Obiéknek. :D

 

Ja és majd kifelejtettem, hogy Sam Jackson adta a hangját Windunak. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit szóltatok a Warner logóhoz az elején?

Nekem egy pillanatra tök Batman feelingem támadt :)

Mondjuk az egész logóváltásnak egy hátránya lesz, nem fognak felcsendülni a Fox fanfárok, ami szvsz már igencsak része az SW-nek (ez a moziban lesz fura leginkább... már ha lesz moziban nálunk ;) ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk az egész logóváltásnak egy hátránya lesz, nem fognak felcsendülni a Fox fanfárok, ami szvsz már igencsak része az SW-nek (ez a moziban lesz fura leginkább... már ha lesz moziban nálunk ;) ).

Számomra eleve érthetetlen, miképpen jöhetett a Warner a képbe.

Szerkesztve: - Odumin
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra eleve érthetetlen, miképpen jöhetett a Warner a képbe.

Ezt homály fedi! Szerintem pénzbeli problémák adódhattak. Lucas a múltkor azt mondta, hogy a filmek a Fox -nál vannak, de az animációt a Warner-hez viszi. Nagyon kíváncsi vgayok mennyit fog hozni a mozikban ez a film. Ha szerencséjük van visszajön a gyártási költség. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk az egész logóváltásnak egy hátránya lesz, nem fognak felcsendülni a Fox fanfárok, ami szvsz már igencsak része az SW-nek (ez a moziban lesz fura leginkább... már ha lesz moziban nálunk ;) ).

Jaj, az nekem is nagyon fog hiányozni. :) A 80-as években elég sokáig tartott levetköznöm azt a szokást, hogy ha meghallottam otthon a másik szobából felhangzani a fanfárokat, akkor ne rohanjak át megszállottan a TV elé, hogy most biztos egy Star Wars film kezdődik. :D

Ez tényleg egy új korszak kezdete, már ez is ezt jelöli.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, az nekem is nagyon fog hiányozni. ;) A 80-as években elég sokáig tartott levetköznöm azt a szokást, hogy ha meghallottam otthon a másik szobából felhangzani a fanfárokat, akkor ne rohanjak át megszállottan a TV elé, hogy most biztos egy Star Wars film kezdődik. :)

Ez tényleg egy új korszak kezdete, már ez is ezt jelöli.

Érdekes én is így voltam vele.Ha meghallottam rohanás.Egyszerűen nem tudtam elképzelni, hogy más film is kezdődhet ezzel.Aztán még dühös is voltam, hogy átvertek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem még csak most sikerült megnéznem, de hát azt már 2 hónapja is tudtam, hogy moziban nézős lesz. ;)

 

Szokatlan a WB az elején, már-már Harry Potter seprü-flesselést vártam. De a Lucasarts visszarántott a valóságba. Sam Jackson az egyedüli eredeti szinkron?

Engem a trailer akkor ragadott magával, mikor Jabba palotáját mutatták kivülről egy nem megszokott szögből. Remélem adják az itthoni mozik! :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 80-as években elég sokáig tartott levetköznöm azt a szokást, hogy ha meghallottam otthon a másik szobából felhangzani a fanfárokat, akkor ne rohanjak át megszállottan a TV elé, hogy most biztos egy Star Wars film kezdődik. ;)

Jaja! :) Amikor kijött a CW első évad összes része, akkor leszedtem az elejükről a ronda és stílustalan introt, csináltam egy Fox fanfárosat (CN logóval), + a szokásos SW nyitányt a gördülő szöveggel, stb. A végén már átszíneztem a stáblistát hagyományos SW kékre, meg beleraktam George Lucast, nekem nélküle nagyon fura egy SW stáblista, még ha a kisujját se mozgatta. :D A részek közti átmenetek is szebbek lettek szerintem, mint a dvd kiadásban, ott egyszerűen levágták a részek végét + lehalkították, azt' már jött is a következő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.