Ugrás a kommentre
Milandra

Harry Potter

Ajánlott hozzászólás

Gyerekkoromban nagyon szerettem a HP-t, és még most is szívesen újraolvasom őket. Ez az előzetes meg felcsigázott. Most tudtam meg hogy 5 részt akarnak ebből csinálni. Még a végén elviszik Voldemortig. :D

• Imádom 1
  • Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előző rész szerintem kifejezetten gyenge volt, de a trailer alapján a folytatás érdekelni fog.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Az első rész nekem sem lett a kedvencem. De ennek a hangulata - lehet a Roxfort miatt - nagyon megfogott.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Úgy tűnik, az első rész csupán bevezető volt, a körítés, mert az igazi történet most fog elkezdődni. Engem is megfogott ez az előzetes. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Szerintem viszont nagyon jól sikerült az első rész, úgyhogy kíváncsian várom a folytatást. Jude Law jó kis Dumbledore lesz. :) 

• Tetszik 2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Egyetlen komolyabb bajom volt az első résszel. Az, hogy számomra egyáltalán nem tűnt HP filmnek, szinte semmiben nem tudta hozni azt a hangulatot, világot. Kíváncsian várom, hogy ebben lesz-e előrelépés a következő részben, nagyon remélem, hogy igen. A visszatérő ismerős elemek ebben sokat segíthetnek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Az biztos, hogy most kapcsolódva az eredeti sztorihoz jóval több embert fog megfogni, mint az első film. Az nekem is tetszett, de valóban hiányzott belőle valami, amitől igazán emlékezetes lehetett volna. De majd most.... :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Visszatér Dumbledore, lesz kis Roxfort, illetve még pár egyéb kikacsintás az eredeti szériára. Ezek mindenképp jót fognak tenni, mert az előző rész nagyon lógott a levegőben, olyan "gyökértelen" volt. Ami egyelőre kissé aggaszt, az a CGI minősége. Változhat még a végleges verzióra, de a trailer alapján olyan, mintha 15 évet visszaugrottunk volna az időben. És azért ilyen téren az előző epizód sem volt sallangmentes.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ