Ugrás a kommentre

Kedvenc jelenet


Ajánlott hozzászólás

  • 2 hónappal később...

Dealer:Nem veszel pár halálpálcát?

Obi-Wan Kenobi:Nem akarsz halálpálcát eladni.

Dealer:Nem akarok halálpálcát eladni.

Obi-Wan Kenobi:Mész és átgondolod az életed.

Dealer:Megyek és átgondolom az életem.

 

:lol: :lol: :lol:

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Eben a filmen nagyon sok jelenet van, ami igényt tarthatna a "legjobb" címre, de nekem nagyon tetszik az pl. amikor az egyik Jedi elővesz két lézerkardot és odadobja Anakinnak és Obi-Wannak a Geonosison. Amúgy elvesztettem a fonalat: mi lett azzal a karddal, ami Anakin kezében a droid gyárban krepált be?! Gondolom az ep3-ban már egy másikat használt.....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy elvesztettem a fonalat: mi lett azzal a karddal, ami Anakin kezében a droid gyárban krepált be?! Gondolom az ep3-ban már egy másikat használt.....

Ha jól tudom, akkor hivatalosan nem tudni mi lett azzal a karddal. Alighanem elvették tőle és már nem került érdemben senkihez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy elvesztettem a fonalat: mi lett azzal a karddal, ami Anakin kezében a droid gyárban krepált be?!

 

Az túl finom megnevezés rá, hogy bekrepált :), inkább totálkáros lett hisz ketté lett vágva, gondolom ezután már csak rosszvasnak volt jó :)

 

szerk::ennek fejében valószínű, hogy a Jawáknál van :D

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...

Nagyon sok jó jelenetben gazdag az Attack of the Clones. Szerintem az egyik legjobb egyértelműen a geonosisi csata a legvégén, az egy igazán ütős csatajelenet. Bírom még a coruscanti és a kaminói történéseket, utóbbit főleg. A Kaminón játszódó epziódból leginkább Obi és Jango harca nyerte el a tetszésem, de az is jó volt, ahogyan a magas, fehér teremtmény körbevezette a Jedit a klónok otthonaként szolgáló épületben, ezáltal betekintést nyerhettünk a katonák mindennapi életébe.

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedvenc jelenetem, amikor Padmé a légijszállítóból kizuhanva a homokban fekszik látszólag ájultan/félholtan, majd amikor jönnek a klónkatonák, felpattan ésmintha misem történt volna, elszalad velük.

 

Az egész SW univerzum legelcseszettebb momentuma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 11 hónappal később...

De, ugyanott van, csak a széles látószögű kamera miatt több látszódik belőle, így a kikötőrészhez és a WC-hez levezető út is. Az a fura küllemű fa több fényképünkön is látszódik.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

A kedvenc jelentem ebből a filmből egyértelműen az üldözés a Coruscanton. Ahogy Anakinék belevágnak a város éjszakai forgatagába az nagyon tetszik, olyan igazi nagyvárosi hangulata van, megannyi járművel, különböző fajú lakókkal, akik ide-oda igyekeznek. Tényleg érződik, hogy ez a Köztársaság és egyben a messzi-messzi galaxis központja. A kocsmajelenet az alsóbb szinteken pedig szintén nagyon hangulatos volt, nem olyan, mint a Mos Eisley kocsma, talán nem annyira dúrva, érdes, mocskos hely, de itt is vannak fura arcok és veszélyes figurák (emellett a humor is megjelenik Obi-Wan és a halálpálcás díler képében). Ahogy Dzséjt írta a pcgurus cikkében sokkal élettel telibb helynek tűnik a galaxis a prequelekben és ezek a kis apró hétköznapi szituációk nagyon jól működnek A klónok támadásában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kaminon játszódó összes jelenet nagyon erős, hangulat, látvány és az ott történtek... szeretem minden pillanatát. Boba az ajtóban, ahogy Kenobira néz. Jango és a jedi farkasszemezése. A helyiek, ők aztán nagyooon... és a klónok. SW-szerte kiemelkedő ez a helyszín és történeti szál. 5*

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.