Jump to content

Recommended Posts

A kedvenceim:

- Yoda, Anakin, Obi-wan Vs. Dooku

- Geonosis-i csata

- a fejvadász üldőzése a film elején Coruscant-on.

Dealer:Nem veszel pár halálpálcát?

Obi-Wan Kenobi:Nem akarsz halálpálcát eladni.

Dealer:Nem akarok halálpálcát eladni.

Obi-Wan Kenobi:Mész és átgondolod az életed.

Dealer:Megyek és átgondolom az életem.

:lol: :lol: :lol:

Edited by Darth Cupsy

@Cupsy:

Valóban laza jelenet (pláne az Ep.4-es Cantina-Obi mellett), de a topik kicsit mellément. :)

@Cupsy:

Valóban laza jelenet (pláne az Ep.4-es Cantina-Obi mellett), de a topik kicsit mellément. :)

Ja nem figyeltem, hogy csak a III. játszik :)

Eben a filmen nagyon sok jelenet van, ami igényt tarthatna a "legjobb" címre, de nekem nagyon tetszik az pl. amikor az egyik Jedi elővesz két lézerkardot és odadobja Anakinnak és Obi-Wannak a Geonosison. Amúgy elvesztettem a fonalat: mi lett azzal a karddal, ami Anakin kezében a droid gyárban krepált be?! Gondolom az ep3-ban már egy másikat használt.....

Amúgy elvesztettem a fonalat: mi lett azzal a karddal, ami Anakin kezében a droid gyárban krepált be?! Gondolom az ep3-ban már egy másikat használt.....

Ha jól tudom, akkor hivatalosan nem tudni mi lett azzal a karddal. Alighanem elvették tőle és már nem került érdemben senkihez.

Amúgy elvesztettem a fonalat: mi lett azzal a karddal, ami Anakin kezében a droid gyárban krepált be?!

Az túl finom megnevezés rá, hogy bekrepált :), inkább totálkáros lett hisz ketté lett vágva, gondolom ezután már csak rosszvasnak volt jó :)

szerk::ennek fejében valószínű, hogy a Jawáknál van :D

Edited by Darth Cupsy

Jaja, az ketté lett vágva, ráadásul az egyik fele egy fémlap alatt maradt. Még emléknek sem lenne értelme megtartani.

Az ep3-ban meg persze, hogy másikat használ, hiszen azt kapja meg Luke.

Azért a "We're still flying half a ship" sablonra itt is lehetett volna megtartani egy fél fénykardot :D Pláne hogy feleannyi idő és energia elkészíteni egy másik felet, mint egy teljesen újat.

Szerintem még azt a fél fénykardot is lenyúlták tőle, amikor elfogták. Biztos, ami biztos alapon. :)

Nagyon sok jó jelenetben gazdag az Attack of the Clones. Szerintem az egyik legjobb egyértelműen a geonosisi csata a legvégén, az egy igazán ütős csatajelenet. Bírom még a coruscanti és a kaminói történéseket, utóbbit főleg. A Kaminón játszódó epziódból leginkább Obi és Jango harca nyerte el a tetszésem, de az is jó volt, ahogyan a magas, fehér teremtmény körbevezette a Jedit a klónok otthonaként szolgáló épületben, ezáltal betekintést nyerhettünk a katonák mindennapi életébe.

Edited by caseyjones

Jango. Django az a westernhős. Bár a D-t nem ejtik, és neki is két pisztolya van. És ő is megpörgeti a tokba tevés előtt. :)

Kedvenc jelenetem, amikor Padmé a légijszállítóból kizuhanva a homokban fekszik látszólag ájultan/félholtan, majd amikor jönnek a klónkatonák, felpattan ésmintha misem történt volna, elszalad velük.

Az egész SW univerzum legelcseszettebb momentuma.

Tarzankám, ez nem a "Kedvenc" jelenet topik, hanem a Kedvenc jelenet topik... :roll:

De fura most látni ezt a jelenetet, azután, hogy három nappal ezelőtt ott jártunk. Ezt sem fogom már ugyanolyan szemmel nézni. :) 

Edited by Dzséjt

De, ugyanott van, csak a széles látószögű kamera miatt több látszódik belőle, így a kikötőrészhez és a WC-hez levezető út is. Az a fura küllemű fa több fényképünkön is látszódik.

Edited by Dzséjt

A kedvenc jelentem ebből a filmből egyértelműen az üldözés a Coruscanton. Ahogy Anakinék belevágnak a város éjszakai forgatagába az nagyon tetszik, olyan igazi nagyvárosi hangulata van, megannyi járművel, különböző fajú lakókkal, akik ide-oda igyekeznek. Tényleg érződik, hogy ez a Köztársaság és egyben a messzi-messzi galaxis központja. A kocsmajelenet az alsóbb szinteken pedig szintén nagyon hangulatos volt, nem olyan, mint a Mos Eisley kocsma, talán nem annyira dúrva, érdes, mocskos hely, de itt is vannak fura arcok és veszélyes figurák (emellett a humor is megjelenik Obi-Wan és a halálpálcás díler képében). Ahogy Dzséjt írta a pcgurus cikkében sokkal élettel telibb helynek tűnik a galaxis a prequelekben és ezek a kis apró hétköznapi szituációk nagyon jól működnek A klónok támadásában.

A Kaminon játszódó összes jelenet nagyon erős, hangulat, látvány és az ott történtek... szeretem minden pillanatát. Boba az ajtóban, ahogy Kenobira néz. Jango és a jedi farkasszemezése. A helyiek, ők aztán nagyooon... és a klónok. SW-szerte kiemelkedő ez a helyszín és történeti szál. 5*

Edited by Darth Porg

Nem hiába volt régebben Kamino az avatarom. A prequel és az egész SW egyik legjobb helyszíne. Imádom minden másodpercét. 

Jango vs Obi-Wan. (mindkettő)

-Az aréna.

-Kamino. 

-No meg ez a csodálatos jelenet. :D

star wars christmas GIF  Talán, a mémek miatt tetszik, talán.  (Ez még VHS)