Ugrás a kommentre

The Clone Wars mozifilm


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jar-Jar már épp elég felhördülést okozott szerintem a rajongók körében. Talán nem kéne ezt megismételni Rottával...ámbáááár ugye a rajzfilm 5-8 éves korosztály számára készül. Ők meg ugye a mai Cartoon Network-ön más se látnak csak büfi-pukis-hányós karaktereket. Sajnálnám ha a Clove Wars animáció lesüllyedne idáig, hiába nagy mese az egész SW.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jabba fia legyen undorító, pont olyan mint az apja. :) Meglátjuk milyen lesz. szerintem kár előre leírni. Ahsokát is mennyire lenéztük az elején, de azóta amiket láttam tőle az egyik legjobb karakternek ígérkezik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nincs ezzel baj, ha jó helyen és jó időben van elhelyezve a poén. Ha Jar Jar -t sikerült elviselni az első részben akkor a kis Rottával se lehet gond. :)

Nem rémlik, hogy Jar Jar fingot, hányt, taknyot prüszkölt vagy böfögött volna valaha is (ellenben az eopi fingot egyett, és utálom is azt a jelenetet, akárcsak az ep6 kamerába a szájpadlás pillanatát). Ettől a fajta humortól személy szerint undorodom, humornak sem igazán nevezném (pedig sajnos az amcsi szutykok ezzel vannak tele). Ennyire még Jabba sem volt undorító. Böffenésből egy belefér, de a többiből köszönöm, nem kérek. HA lesüllyedne idáig a TCW, akkor ez sem kap tőlem több jó pontot, mint a CW. Persze, mindez csak előzetes félelem, nem előre lehúzás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem reagálod túl? Egyelőre egy büfögésről van szó. Nem hiszem, hogy Rotta végig sz*rja a filmet. :)

Nem. Mint írtam, ez csak előzetes félelem. Ha igazolódik, pechem van, ha nem, happy leszek. Ez az egy böfi belefér, de egyrészt Lucas szereti az ilyesmit, másrészt amcsik készítik, akik szintén szeretik az ilyesmit, szóval valahol jogos és reális a félelmem. Ha mértékkel és kultúráltan adják elő, akkor semmi gondom nem lesz (elvégre se az ep1-et, se az ep6-ot nem írtam le az említett jelenetek miatt. Na az lenne a túlreagálás).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyre nagyobb a kísértés, hogy belenézzek az előzetesekbe, de még egyelőre sikerült ellenállni, mert becsben tartom a meglepetés erejét. :P:) Talán így is szembejön velem a lehetőség valamelyik másik film előtt a moziban, mint Oldie-nál, de egye fene, ott azért nem fogom becsukni a szememet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.