Ugrás a kommentre

Zééé műhelye


Zééé

Ajánlott hozzászólás

Azokat még most is lehet kapni csak kevés helyen árulják őket. A csehek gyártják, de hogy ki forgalmazza, azt sajnos nem tudom.

 

A cseh Yan Rükr honlapján rengeteg saját maga által készített ilyen modell található sci-fi és főleg Alien témában. Csak le kell tölteni, kinyomtatni kemény műszaki rajzlapra és hajrá.

 

Yan Rükr honlapja

 

Én meg máris finomítottam a Malevolence oldalsó hengertestén, hogy még pontosabban illeszkedjen...ez még most nagyon az eleje, de hátha valaki velem párhuzamosan elkezdi elkészíteni és akkor össze lehet majd mérni a végén a kész műveket.

 

Jelszó: Mindenki csináljon saját Malevolence-t!

 

1

2

3

4

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kis iskolás koromban több ilyen kivágható makettet összedobtam, amiről lentebb szó volt, inkább egyszerűeket. Szerettem csinálni, de ma már nem hiszem, hogy túl sok időt tudnék ilyesmire szakítani :D Meg aztán sok más is érdekel (ne).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Hogy áll a Malevolence???

 

 

 

Az oldaladon miért nem lehet rámenni az Infora? Megjelenik mellette, a -Rólam -Hogyan dolgozom -Köszönet, de ha rá akarok menni, eltűnik...

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oda nincs adat feltöltve, elkezdtem megszerkeszteni, de teljesen feleslegesnek tartottam mert a személyem igazából lényegtelen, a lényeg amit csinálok.

 

Jelenleg nem tudok makettezni, mert a munkám két műszakos és nagyon kifáraszt...bankbiztonsági informatikai rendszerekkel foglalkozom és a munka bonyolultsága lefáraszt. Pedig annyira szeretnék makettezni és amint lesz erőm és időm, fogok is készíteni valamit vagy folytatni a Malevolence hajót.

 

Persze ha valaki elkezdte velem párhuzamosan elkészíteni (hogy ne csak én dolgozzak) nyugodtan rakja ide a topikomba a képeit, majd megtárgyaljuk mit s hogyan tovább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
Ugyan már! :? Londonban a DS I volt. Zééé most a DS II-t készíti, hasonló méretarányban. :?

Lehet, hogy ő már tud valamit... :?

 

Volt egy Halálcsillag Londonban?

 

 

Zééé: Most az ünnepek közti kis pihenőben volt időd haladni valamivel?

Szerkesztve: - Tierce
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 8 hónappal később...

De rég írtam ide.....

 

Terminator EndoArm 1:1 Replica by Zééé

 

Nem apróztam el, egyből kettőt készítettem belőle. Egyet magamnak, egyet pedig a Terminator fanatic barátomnak. Ezt kapta tőlem születésnapjára...illetve kapja holnap. Nagy project volt megtervezni és elkészíteni, de megérte.

 

 

http://kepfeltoltes.hu/090912/Dsc04383_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/090912/Dsc04384_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/090912/Dsc04385_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/090912/Dsc04386_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/090912/Dsc04387_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/090912/Dsc04390_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/090912/Dsc04391_www...ltoltes.hu_.jpg

 

Lesz még rajta egy névere szóló előlap, aminek egyelőre csak a helye látható, de az is kész lesz.........valamikor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Régóta szerettem volna egy terminátor kart és most végre nem csak én hanem a legjobb barátom is örülhet. Kisiskolás kurunk óta vagyunk beleőrülve a Terminátor világába. A legjobb posztapokaliptikus időutazós sci-fi a világon. Kár hogy a Terminátor Salvation nem lett valami jó. Bár én rendezhettem volna....:)

 

Aprólékosan van elkészítve, minden ujj külön mozgatható és az egész modell teljesen megegyezik a filmébéli másával.

 

http://kepfeltoltes.hu/090912/Dsc04364_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/090912/Dsc04365_www...ltoltes.hu_.jpg

 

Most egy Terminátor fejet szeretnék készíteni. Ahogy magamat ismerem 1,5 év múlva kész is lenne ha azonnal nekiállnék. :D

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm a dicséretet,

 

Hamarosan felkerül az oldalamra a teljes képsorozat, a kezdetektől egészen a majdnem befejezésig. "Hátra van még a cégér tábla, elfogyott a festékem." Lehet, hogy csak a hét végén lesz időm feltölteni a képeket, de érdemes várni rá, mert sok szép képet csináltam miközben dolgoztam a modellen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 5 hónappal később...

Zééé, mi lesz az oldaladdal az Extrán? Átmész máshova, előfizetsz dotroll.comra, vagy beszünteted? Ha átmész valahova, szólj nekem, és add meg az új címedet, hogy az oldalamon javíthassam a hozzád mutató linket. Norbi

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

egyelőre nem gondoskodott...

Zééé, sajnos így el kellett távolítanom a feléd mutató linket a Customstarwars bannerei közül, közel 2 hónapig mutatott a semmibe a link, (márc. 31.ével szűnt meg az Extra, ezért én már februárban átköltöztem), kérdésemre sem reagáltál, úgyhogy leszedtem. Ha majd lesz oldalad szólj kérlek, és akkor ismét örömmel ajánlom majd a munkáidat

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

egyelőre nem gondoskodott...

Zééé, sajnos így el kellett távolítanom a feléd mutató linket a Customstarwars bannerei közül, közel 2 hónapig mutatott a semmibe a link, (márc. 31.ével szűnt meg az Extra, ezért én már februárban átköltöztem), kérdésemre sem reagáltál, úgyhogy leszedtem. Ha majd lesz oldalad szólj kérlek, és akkor ismét örömmel ajánlom majd a munkáidat

Miért nem írsz neki egy privát üzenetet itt? Biztosabb módszer.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok,

 

Elnézést, elsiklottam a bejegyzések olvasása felett. Igen, az oldalam megszűnt, pontosabban az extra.hu fizetős lett. Megjegyzendő tény, hogy nem is foglalkoztam az oldalam frissítésével, melynek az oka igen prózai...lusta voltam, illetve vagyok. ;)

 

Lesz új oldalam, de nem olyan mint a régi. Na ezzel most nagyot mondtam. Mi is a tervem?

A tervem, hogy létrehozzak egy webshopot. Ezen őrlődök már egy ideje. Hogy az alkotásaim ne silányuljanak öncélú magamutogatássá.

 

A cél, hogy modelleket hozzak létre és értékesítsek olcsón. Eladásra szeretnék gyártani, tömegtermelésre ráállni, de nem ám csóri zacskós megoldással, hanem színvonalas, dobozos, saját logóval és emblémával ellátott, nyomtatott brosúrákkal és egyéb szükséges kiegészítőkkel megspékelt termékpalettát szeretnék összeállítani. Hogy hol tartok most? Sehol....egyúttal meglehetősen közel is a célhoz. Anyagi eszközt fektetek be, hogy működjön a dolog. Ha nem jön össze amit szeretnék, nem is lesz új oldal.

 

Az elmúlt hónapokban nagyon sokat dolgoztam és próbáltam kialakítani egy új szemléletmódot. Partnereket kerestem, akikkel lehet és érdemes együtt dolgozni. Végül nem találtam senkit (illetve találtam, de csak nekem van vér a pucámban). Társra lett volna szükségem, akivel együtt megvásárolom az anyagokat, műgyantát, gumit és egyéb eszközöket, akivel kifizetem a vákuumformázás díját.....nem jártam sok sikerrel. (Nem is gondolnátok, mennyi szabadúszó van az országban.)

 

Így a saját pénzemből, saját erőből fogom megvalósítani a tervemet. Az időm nagy részét persze a saját kötelező napi 8 órás munkám emészti fel, de csak azon jár az eszem, hogyan tudnék elstartolni a "nyomoromból" (lelki és nem anyagi). Persze nem panaszkodom, semmi baj nincs a munkámmal, Istennek hála, hogy van és nem is rossz munka. De ha már adatott képesség, akkor használni szeretném. Most konkretizálom a dolgot, a napokban fogom megnézni, hogy mennyi is az annyi és majd meglátom mi lesz. Hát ez így még nem sok konkrétum, de nem kevés energiát tettem bele és még fogok is ha az élettől megkapom a szükséges támogatást.

 

Reméljük, lesz webshop, ha nem jön össze, akkor már nem is lesz honlap többet.....mert minek.

 

ui.: Hála egy angol úriembernek, meg is kaptam az áhított terveket az első tömegtermelésre szánt modellemhez:

(aki kitalálja mi ez, annak vág az esze mint a beretva :) )

 

Zoli_3.jpg

 

Ez meg itt a Gandalf szobrom, most ezen dolgozom gőzerővel:

 

user_8070676_1272834823594.jpg user_8070676_1272835243338.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom Ody SW-ra jár az eszed :) Nem, nem a geonozisi hintó az.....sajnos még csak közelében sem kapirgálsz. De kedves a támogató szavad, nem feledem. Amit tudsz adni nekem, azt már megtetted. Ez az oldal ami tartja bennem az erőt és ez a kis topik, az utolsó hely ahol még élek, ahol jelt tudok adni. Termőtalaj, ahonnan kinőhet bármi....nekem már ez is hatalmas segítség. Meglátjuk mit hoz a jövő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom Ody SW-ra jár az eszed :) Nem, nem a geonozisi hintó az.....sajnos még csak közelében sem kapirgálsz. De kedves a támogató szavad, nem feledem. Amit tudsz adni nekem, azt már megtetted. Ez az oldal ami tartja bennem az erőt és ez a kis topik, az utolsó hely ahol még élek, ahol jelt tudok adni. Termőtalaj, ahonnan kinőhet bármi....nekem már ez is hatalmas segítség. Meglátjuk mit hoz a jövő.
Ok, de lehet másfelé is keresgélni. Látod itt balra az order66.hu webshop lapját....évek óta csinálja a srác, márpedig biztos megéri neki!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy vállakozás lesz Zééé, ezt tapasztalatból mondom, de ha sikerül, és élvezni fogod, akkor annál nagyobb öröm kevés érhet (szintén tapasztalat :D). És ha lesz ilyen, én minden pénzt hajlandó leszek megfizetni egy eredeti Zééé által készített M41A-ért :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hey Dzséjt....te nem találod ki mi is látható az izometrikus képen (wireframe model)?? ....neked tudnod kell, mert ma melóhelyen pont az erre vonatkozó csodálatos kritikádat olvastam. (milye durva wazeee....melóhelyen egymás cuccait nézegetjük itt a fórumon...aranyszemű ufógyerekek könyve 4 hónap alatt :D:D:D:D:D:D kedvetkaptam.) :)

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.