Ugrás a kommentre

Zééé műhelye


Zééé

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...

Felkerült a kéz is. Bonyolult geometriája van, de okosan is lett megtervezve. Egyértelműen az új trilógia legötletesebb droidja a B1 és ezzel együtt a kedvencem is. Nem egy terminátor, de az nem is illene egy ilyen fantasy világhoz.

DSC07176.JPG

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Palpatineból miért pont a majom nőt csináltad meg? :)

 

Azért, mert ezerszer jobban játszik, mint Ian McDiarmid..... :lol:

 

Viccet félretéve, azért az eredeti verziót készítettem el, mert ez különleges, mert a net tele van az ismert császárról mintázott szobrokkal, de az eredeti figurának senki nem állított még mementót.

Tudom, te nem vagy oda ezért a változatért, de van benne valami megfoghatatlan misztikum, amit muszáj volt szoborba öntenem. ;)

 

Na és a B1 battle droid? Az lesz az egyik főművem! :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem mindig is tetszett, hogy az arc legnagyobb része a csuklya miatt nem vehető ki pontosan, ezt a fajta misztikusságot az új változat kissé lerombolta. Nekem sincs bajom ezzel a verzióval, bár ez nyilván egy olyan pont volt az eredeti trilógiában, amit Lucasnak kötelező volt kijavítania.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...

Kedves érdeklődők! Megnyitottam a műhelyem FB oldalát, ahol minden művészetre nyitott embert nagy szeretettel várok. Akit érdekel a téma, az kérem támogassa egy megtekintés - lájk kombóval a felületet. Szobrászati és egyéb technikai kérdéseket is szívesen fogadok (privát üzenet formájában), természetesen Star Wars témától függetlenül is. Minden kérdésre szívesen válaszolok. Tehát ha valaki most szeretné elkezdeni a szobrászatot/makettezést, nyugodtan keressen meg kérdésével.

 

https://www.facebook.com/Varga-Műhely-282162405178685/timeline/?pnref=story

 

Yoda mester képében pedig legújabb szobrom is elkészült. Az öntvényeket jövő héten kapom, de az árat még nem tudom megmondani, csak ha lehozták az első sorozatot.

DSC00514.jpg

DSC00515.jpg

Yoda_new_topps1.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lett! Luke és Palpi is bele van építve? :hmm:

 

Vader/Emperor - Ben/Luke.

 

Valamivel ellensúlyozni akartam Yoda alakját és a gyökerek között lévő rések erre tökéletes helyet biztosítottak. Ráadásul Vader/Palpatine sötétben megbúvó alakja egyszersmind Luke barlangi megtapasztalását is jelképezi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.