Ugrás a kommentre

Utalások más művekben


lokatelli

Találkoztál már Star Wars utalással más filmben?  

71 felhasználó szavazott

  1. 1. Találkoztál már Star Wars utalással más filmben?

    • Igen, de csak többszöri nézésnél veszem észre.
      6
    • Igen, mindig kiszúrom els?re.
      45
    • Csak akkor szoktam észrevenni, ha más mondja, merre van.
      0
    • Csak akkor szoktam észrevenni, ha más megmutatja pontosan hol van.
      0
    • Változó. Van, hogy észreveszem, van, hogy nem.
      18
    • Nem szoktam észrevenni. Túl leköt a film, nem figyelek eléggé.
      1


Ajánlott hozzászólás

Bomarr! Nézed a Firefly-t? Látom a cselekmény kevésbé kötött le. :)

Ezt most észre sem vettem :)

Különben is, örülnél, hogy ebben is van SW-s utalás (és észre sem vettem, mert annyira lekötött a cselekmény) :)

 

Nem film, hanem könyv. Tegnap az egyik haverom SMS-be szólt, hogy olvassa a Harry Potter 6-ot, és abban Voldemort egy ilyet mond Dumbledornak:

"A nagyság irigységet vet, az irigység gyűlöletet teremt, a gyűlölet hazugságot szül"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg ezt olvastam Leslie L.Lawrence Naraszinha oszlopa című könyvében:

"-Dehogy öltem! Annak idején esküt tettem, hogy mindig az Erő jó oldalán állok, ahogy a Csillagok háborújában mondanák."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem film, hanem könyv. Tegnap az egyik haverom SMS-be szólt, hogy olvassa a Harry Potter 6-ot, és abban Voldemort egy ilyet mond Dumbledornak:

"A nagyság irigységet vet, az irigység gyűlöletet teremt, a gyűlölet hazugságot szül"

Kedves írónő, jól lenyúlta pl. az SW alapsztoriát is, aztán most azt nyújtja mint a rétes tésztát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

A 'Date movie' simán az idei év legidiotább és egyben leggusztustalanabb filmje. Bár kész kinszenvedés végignézni, de ebben van az első olyan SW-utalás, ami egyértelmüen az ep.3-nak szól... amikor a kövér csajt jó nővé akarják operálni véletlenül Darth Vader-t csinálnak belőle:

 

date01_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Aztán persze az a poén, hogy az asztal tovább gördül és Vader nagyúr orra bukik:

 

date02_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van is róla belinkelve egy kép vhol.

Az jó lenne.Mert érdekel,hogy milyen is biztos vicces.Mint az ep1-es paródoájuk.

 

A Date Movie-ból is szívesen megnézném azt a jelenetet.Érdekes.Nincs valahol egy filmfájl ezel kapcsolatban?

 

Bomarr: Honnan szetted ezeket a képeket?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 'Date movie' simán az idei év legidiotább és egyben leggusztustalanabb filmje. Bár kész kinszenvedés végignézni, de ebben van az első olyan SW-utalás, ami egyértelmüen az ep.3-nak szól... amikor a kövér csajt jó nővé akarják operálni véletlenül Darth Vader-t csinálnak belőle.

 

Aztán persze az a poén, hogy az asztal tovább gördül és Vader nagyúr orra bukik.

És a mini figura meg úgy nézett ki, mint Yoda, csak szakállal :P

Amúgy valóban gusztustalan film :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Gozu című, rettentően beteg Takashi Miike film végén van egy utalás szeretett császárunk halálára... Inkább nem részletezem, hogy pontosan mi játszódik le a jelenetben, de én szakadtam rajta :)

Pedig ezzel most jól felcsigáztál! :P Én kiváncsi lennék rá, miről is van szó :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.