Ugrás a kommentre

A The Clone Wars zenéje


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Srácok, ha minden igaz, megtaláltam a régi Clone Wars sorozat soundtrackjét! Persze nem hivatalos, most töltöm le, de nemsokára megyek suliba, így nem fogom tudni egészen estig meghallgatni, ezért a minőségéről sem tudok nyilatkozni. Egy próbát mindenesetre biztosan megér. Voltak emlékezetes dallamai annak is! :)

 

 

 

 

Szerk.: A Volume I. a vártnál hamarabb jelölt. Majdnem minden számnál lehet hallani a többi hangot is, lövések, stb... Na de sebaj.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem igazán azok a dallamok tetszettek, amik a Florrumon csendültek fel Hondo tanyáján. Tiszta bollywoodos hangulata volt. :D Töltöm Vol 1-2-t, ezek vajon rajta lesznek?

 

Azt nem tudja egyébként valaki, hogy a Season Finale Trailer alatt milyen muzsika szól (a végén, a drámai részeknél)? Amióta azt a klipet megnéztem, ezt keresem, de még a zenefelismerő se találja. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amiket én linkeltem be, azokon csak a régi rajzfilmsorozat zenéi vannak fent. De el kell, hogy keserítselek, nem fogod megtalálni. Nekem is nagyon fáj rá a fogam, mert a TCW trailer zenéi valami eszméletlenül jók, de azt kifejezetten a trailernek írták, amihez talán még nehezebb hozzájutni, mint a sorozat zenéjéhez. (Ott legalább megoldható hogy kitisztítanak egy hangsávot.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Menjetek fel a youtube -ra, és keressétek a brehemi által feltöltött részleteket! Ezek szerintem offical forrásból vannak, és elég sok van belőlük! A lényeg, hogy csak brehemi videóit keressétek! Itt van egy példaként.

 

http://www.youtube.com/watch?v=OySePCUWINY

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...
  • 1 hónappal később...
  • 3 héttel később...

Még nem 100%-os az infó, de azt rebesgetik, hogy a Bonus Content a ráadás epizódok mellett tartalmazni fogja a sorozat rég óta várt soundtrackjét is. ;)

Oh, remélem ez nem csak pletyka! Hatalmas piros pont lenne!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem 100%-os az infó, de azt rebesgetik, hogy a Bonus Content a ráadás epizódok mellett tartalmazni fogja a sorozat rég óta várt soundtrackjét is. ;)

Jaj de nagyon jó lenne! Sok remek téma vár újrahallgatásra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 5 héttel később...

Ennek a "NinjaDoctor9" nevű felhasználónak youtube-on van egy csomó clone wars zene feltöltve neki. Érdemes nézegetni, illetve hallgati. (bár nem sokat "néztem" meg belőle)

Azok a TCW mozifilm zenéi és azok már rég megjelentek, ellenben a sorozat zenéjével.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.