Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem a Solonál azért kapta meg, hülyén nézett volna ki alcímnek csak a Solo. A zsiványnál viszont nincs ilyen gond, ráadásul csak Rogue One a topik cím és nem Rogue One: A Star Wars Story. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy lehet egy hozzászólásra többször válaszolni egy hozzászólásban? Részleteiben van a nekem szánt válasz, rányomok a válaszra de az egész választ egybe rakja be nekem. Namost ebből az egészből én úgy akarok válaszolni hogy mondjuk 5 mondatra külön, 6-ra külön, de egy hozzászólásban. Látom múködik mert nekem így válaszolt pb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, Frenkie írta:

Hogy lehet egy hozzászólásra többször válaszolni egy hozzászólásban? Részleteiben van a nekem szánt válasz, rányomok a válaszra de az egész választ egybe rakja be nekem.

 

Erre gondoltál?

Idézet

 

Namost ebből az egészből én úgy akarok válaszolni hogy mondjuk 5 mondatra külön, 6-ra külön, de egy hozzászólásban. Látom múködik mert nekem így válaszolt pb.

Ha igen nyomj pár entert az idézetben és akkor tördeli :)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

A Marvel topickal kapcsolatban:

Arra gondoltam, hogy ha már a Marvel kapott külön topicot, akkor DC is megérdemelne egyet, elvégre a Marvel mellett a legnagyobb, szuperhősökkel foglalkozó univerzum. Külön topicot nem kívánok nyitni neki, jobb ötletem van: ha már van úgyis a marveles topic, átnevezhetnénk Marvel & DC-re, ha van erre mód, illetve Ti is beleegyeznétek.

(Onnan jött az ötlet, hogy a Filmkatalóguson van egy ugyanilyen topic, ahol a marveles és DC-s dolgokról egyaránt lehet csevegni.)

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Arra gondoltam, hogy ha már a Marvel kapott külön topicot, akkor DC is megérdemelne egyet, elvégre a Marvel mellett a legnagyobb, szuperhősökkel foglalkozó univerzum.

Én is gondoltam rá egyból amikor megnyitottam a Marvel topicot, csak az után nem akartam húzkodni az oroszlán bajszát (Ody) :D

2 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Külön topicot nem kívánok nyitni neki, jobb ötletem van: ha már van úgyis a marveles topic, átnevezhetnénk Marvel & DC-re, ha van erre mód, illetve Ti is beleegyeznétek.

Szerintem meg inkább legyen külön topic, így is rengeteg anyag jön már csak Marvel oldalon is, ha még a DC cuccok is bekerülnek már nehezebben lesz követhető a topic és bár én nem tartozom közéjük, de van akit tényleg nem érdekel csak az egyik kiadó művei, nekik ne kelljen átpörgetni a számukra felesleges részeket, elvégre a Marvel topic létrejötte mellett is az volt az egyik érv, hogy a Filmes topicban ne kelljen átlapozgatni a Marveles híreket azoknak akiket nem érdekel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Cupsy írta:

Szerintem meg inkább legyen külön topic, így is rengeteg anyag jön már csak Marvel oldalon is, ha még a DC cuccok is bekerülnek már nehezebben lesz követhető a topic és bár én nem tartozom közéjük, de van akit tényleg nem érdekel csak az egyik kiadó művei, nekik ne kelljen átpörgetni a számukra felesleges részeket, elvégre a Marvel topic létrejötte mellett is az volt az egyik érv, hogy a Filmes topicban ne kelljen átlapozgatni a Marveles híreket azoknak akiket nem érdekel.

Én úgy vettem észre, hogy a többség a fórumon vevő mindkét kiadó műveire (Vagy nem? :hmm:), köztük jómagam is. Szóval szerintem működhet egyben a kettő, és akkor egy helyen beszélhetnénk ki a szuperhősös dolgokat. De ez csak az én véleményem. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A DC-ről nagyon ritkán és alig esik szó a fórumon. Ráadásul ha külön topikot kap akkor gyengiti az eleve nem túl pörgős Képregény topikot. Részemről mehet, de egyelőre nem úgy tűnik mintha ez egy olyan téma lenne ami sok beszélgetést indukál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Dzséjt írta:

Kivettem a DC címet a Marvel topikból, amíg nincs konszenzus. Megjegyzem, szerintem sincs túl sok szükség DC topikra, de mint már korábban mondtam/mondtuk: senki sincs eltiltva topiknyitástól.

Úgy tűnik nincs nagy igény rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Úgy tűnik nincs nagy igény rá.

Én se nyitnék neki, mert - ahogy Dzséjt is írta - nem lenne rá szükség, mivel szvsz nem lenne túl aktív, ezért dobtam fel ötletként, hogy mossuk össze a Marvellel. :D De én nem erőltetem, ha a többség nem tartja jó ötletnek. Nekem megfelel így is. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha a mezei képregény topikból csinálnánk egy olyat, hogy DC és egyéb képregények? Eleve kicsit fölöslegesnek tartom abban a formában azt a topikot, mert annyit nem beszélünk képergényekről, abban a topikban is eddig csak DC képregényekről esett szó.

Akkor a DC-s képregényeket ott továbbra is meg lehetne tárgyalni, meg lenne helye más képregényeknek is (amikről szerintem nem fog sok poszt születni), a DC-s filmek és sorozatok meg mehetnek a sorozatos és filmes topikokban, mert azok meg nálunk annyira nem nagy témák. A DC-nél amúgy is kisebb a koherencia TV, sorozat és képregény között, míg az MCU-nak eleve van mozis, tévés és képregényes ága, így azon a vonalon eleve komplexebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.