Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A "Külvilág" alfórumon belül a "DC és egyéb képregények" topicot illetően lenne egy javaslatom.

Mivel nem igazán pörög az a topic, mellesleg szinte alig néhányan írunk csak oda, szerintem össze lehetne vonni a "Könyvek" topickal. És akkor lenne egy "Könyvek és képregények" topic. Mit szóltok? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem, értelme sincs, úgy is fogalmazhatok, hogy abszolút kizárt. A könyv topic jól megy, ha abba belesúvasztjuk a képregényest (aminek köze sincs hozzá, ezért nincs értelme), örökre elveszik, mert még annyian sem fognak hozzászólni. El van az ott magában. Ha eltűnik a süllyesztőben, hát eltűnik.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 07. 01. - 20:42, pb69 írta:

Bár emojiknak tényleg tök jók lehetnek ezek, de a véleményezésre alkalmatlannak tűnnek. Egyelőre pont az eddig még hellyel-közzel működőképesnek tűnő jelek lettek lecserélve olyanokra, amik nagyban tényleg jól passzolnak a jelentéshez, viszont kicsiben én még gépen se látok belőlük szinte semmit.

A legelején hasonlóan vélekedtem, de így, pár hét/nap elteltével megváltozott a véleményem. Valóban nem kivehető számítógépről, hogy Han vagy Padmé milyen fejet vág, viszont egy idő után megszokod, és az agyad automatikusan hozzákapcsolja Han fejéhez, hogy az a zavaros, vagy Padmé fejéhez, hogy az a szomorú, stb. Feltételes reflex, vagy minek is nevezik. ;) :) 

Egyébként egyáltalán nem rosszak, sokkal jobban passzolnak szerintem a fórumhoz, mint a szmájlik. 

 

Amúgy meg a porgért pacsi jár! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hátterek kicsit problematikásak, mert hat képet lehet feltenni. Ami kevés. Jó lenne minden filmből egy, és a két animációs sorozatból is (meg másból, a jövőbeli produkciókból), de sajnos ennyiből kell gazdálkodnunk. :( A váltás persze közkívánatra lehetséges, ugyanakkor észben kell tartani, hogy ha sokan akarnak újat, lehet sokak kedvencét kell kivennünk.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már felvetettem én is korábban ezt. Nem hiszem hogy az eszköz hangja lenne, minden eszközömről ugyanaz a hang. :)

Nem az asztali értesítés hangjára gondolok, azt az se tudom milyen, mert nincs beállítva. 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.