Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Lassulás nálam sem volt, de azt a hsz-t nekem sem hozza be, gondolom valamiért azért nem tetszik neki, mert nagyon hosszú, talán ha esetleg éránként külön-külön spoilerekre lenne bontva... sőt ebben az esetben még könnyeben navigálni is lehetne benne, ha valaki pl. csak a Birodalom idején akarna valamit kikeresni, akkor nem kellene letekernie annyit, a spoiler kapcsolók fölé oda lenne írva, hogy melyik éra és csak arra kellene ráböknie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, szerintem ez attól is függ, hogy kinek milyen erős gépe (processzora) van.

Nekem közepesen erős, de még én is tapasztalok lassulást Chrome alatt, igaz bőven tűrhető mértékben, ezért nem is valtottam.

Akinek nem gamer masinája van, lehet hogy kevésbé tolerálja a fórum motorja és a Chrome közötti összeférhetetlenséget. 

Pl. az én telefonom messze nem csúcs kategória, és ott már erősen gondolkozom néha, hogy nem e lenne jobb a natív böngészőt használni a fórumhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

Frenkie, szerintem ez attól is függ, hogy kinek milyen erős gépe (processzora) van.

Nekem közepesen erős, de még én is tapasztalok lassulást Chrome alatt, igaz bőven tűrhető mértékben, ezért nem is valtottam.

Akinek nem gamer masinája van, lehet hogy kevésbé tolerálja a fórum motorja és a Chrome közötti összeférhetetlenséget. 

Pl. az én telefonom messze nem csúcs kategória, és ott már erősen gondolkozom néha, hogy nem e lenne jobb a natív böngészőt használni a fórumhoz.

Decemberben lesz 7 éves a pc-m.  Akkoriban tényleg jó volt, de már azért némely játék akad. Nekem semmi lassulás nincs a Chrome-ban. Amit el tudok képzelni, hogy akinek lassú annak kevés a RAM a gépében.Nekem 8 GB van benne.

Mobilon se akad, mondjuk az meg felsőkategóriás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassulás nekem sincs, de az én gépem bár öreg, mivel fejlesztve volt, így még elmegy egy középkategóriás játékgépnek. Viszont az extrém hosszú és képekkel teletüzdelt posztok nálam sem jelennek meg rendesen. Ez tuti, hogy a Chrome hibája, mert ilyen nem is olyan régen még nem volt - szerintem nincs két hónapja, hogy ránéztem az említett idővonalos posztra, mert az alapján szoktam szemezgetni, hogy milyen új műveket lehet érdemes jobban megnézni, és akkor még semmi gond nem volt vele. A gépemhez nem nyúltam hozzá tavaly év eleje óta, semmi változás nem volt benne a frissítéseken kívül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A skin fejlesztője megoldotta a chrome problémát. Be is írtam a css-be amit kell, és le is teszteltem mobilon. Most már nem szaggat és a hosszú hozzászólások is megjelennek, nem csak a felük. :) Azért kérnék egy kis tesztelést azoktól akiknek gond volt ilyen téren, náluk is jól működik-e most már az oldal chrome alatt. Egyébként a chrome frissítésében van egy blur effekt nevű új funkció, ez okozta a problémát.

 

Újdonság még, hogy fejlesztés alatt áll egy InvisionCommunityApps elnevezésű cucc, ami megkönyítheti majd a böngészést annak aki letölti. Az alábbi linken van egy videó is, ami bemutatja mire lehet számítani ezzel kapcsolatban.

 

https://invisioncommunity.com/news/product-updates/invision-community-apps-for-ios-android-r1161

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mobil problémára írtam a megoldást. Az asztali gépeden nem jelenik meg az idővonal végig? Egyébként itt nekem se. Szerintem ugyanúgy meg lehet oldani mint a mobil nézetnél. Utánajárok aztán jelentkezem.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy volt már róla szó, csak elsiklottam felette, mivel nem tudom mindig aktívan követni a fórumot. Szóval, azt szeretném megtudni, hogy a Kánon-regényeknek miért van külön, egyesével topikjuk? Minden egyes regénynek van/lesz egyenként topikja? 

Mondjuk, lehet, hogy jobb így, mert egy helyen át lehet beszélni a regénnyel kapcsolatos észrevételeket, nem pedig ömlesztve az SW könyvek topikban. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.