Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

15 perccel korábban, Rog írta:

@Ody Mandrell

 

Azt nem tudom így előre. Attól függ hogy a hozzászólásban hová akarod berakni. Az a gond hogy a forráskódos módban egy csomó sornyi ez+az jöhet elő ha a kommentbe sok szöveg van beírva.

Szerintem az első HSz forráskódjában valahová a " Concept Art galéria"  és a "Pár kitétel." rész kódja közé kéne bemásolni.

A beillesztés után pedig a forráskód módból kilépve az Előnézet-re kattintva meg lehet nézni hogy hogy néz ki a dolog.

 

De ha nem felel meg az art galéria akkor megadom a képek linkjeit. Amik benne vannak 680 pixel szélesek de ha nagyobbak kellenek az is megoldható. Nagyobb méretben is megvannak. 2048x1156-os a legnagyobb és 1920x959-es a legkisebb. Ha simán a képek kellenek feltölthetem úgy is őket és a linkeket átküldhetem neked.

 

Azt tudom melyik helyre rakjam, inkább azzal van a gondom, hogy hova tegyem be a fejlécbe azt a kódot amit írtál. :) Gondolom a "kód"-ba kell de ott melyik opciót válasszam? Van vagy hat féle. Javascript? HTML?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Ody Mandrell

 

Ezt nem igazán vágom. Nem értek a web szerkesztéshez így a HTML-ről és a javascript-ről is alig tudok valamit.

Csak vágólapra teszem a galériakódokat és bemásolom őket a forráskódba oda ahová a galériákat akarom helyezni.

Ha nekem kéne az első kommentbe azt a galériakódot betenni akkor simán a HSz szerkesztésével copy-paste módszerrel csinálnám mert csak úgy tudnám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeretném felhívni a figyelmet a fórum "Klub" szekciójára. Ez gyakorlatilag arra szolgál, hogy ami nem fér bele a fórumunk fő profiljába, arról mégis lehessen egy kulturált felületen beszélni. Ez gyakorlatilag bármilyen téma lehet a cukrászattól a horgászaton át, a bélyeggyűjtésig minden. Ráadásul ez aszekció úgy működik mint a fő fórum, tehát lehet topikokat nyitni, stb. Külön előnye, hogy beállítható milyet szeretne a klub létrehozója. Nyílt klubot, de lehet teljesen privát is, ami csak a meghívottak helye. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Szeretném felhívni a figyelmet a fórum "Klub" szekciójára. Ez gyakorlatilag arra szolgál, hogy ami nem fér bele a fórumunk fő profiljába, arról mégis lehessen egy kulturált felületen beszélni. Ez gyakorlatilag bármilyen téma lehet a cukrászattól a horgászaton át, a bélyeggyűjtésig minden. Ráadásul ez aszekció úgy működik mint a fő fórum, tehát lehet topikokat nyitni, stb. Külön előnye, hogy beállítható milyet szeretne a klub létrehozója. Nyílt klubot, de lehet teljesen privát is, ami csak a meghívottak helye. 

Erre van a Külvilág részleg is szerintem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A Külvilág ehhez képest borzasztó behatárolt, szerintem amit írtam abból ez nagyon jól kiviláglik. :) 

Egyszer már elvetettük a Klub funkció használatát, csodálom, hogy most megint visszamászott a küszöb alatt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lehetőség mindig is nyitva állt mert bele van építve a fórumba. Ez csak egy figyelemfelhívás volt, hátha érdekel valakit. Nem tudom minek kell akadékoskodni. :) Ha nem használják akkor nem, de azért még fel lehet hívni rá a figyelmet szerintem. Egyébként sokkal jobb mint a privát üzenet, így a jövőben ott kellene beszélgetni a privát dolgokról. Küldtem is meghívót az érintetteknek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Nem tudom minek kell akadékoskodni. :)

Nem akadékoskodásból írom, hanem csodálkozom. Anno azt beszéltük, hogy nem igazán kompatibilis a fórum működésével, mert klikkesedéshez vezet. 2018 januárja óta mi változott? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Donát írta:

Nem akadékoskodásból írom, hanem csodálkozom. Anno azt beszéltük, hogy nem igazán kompatibilis a fórum működésével, mert klikkesedéshez vezet. 2018 januárja óta mi változott? :D

Ebben tévedtünk. Volt már ilyen és lesz is. Na nem mintha sok veszély fenyegetne, hogy elárasztják a klubok a fórumot. Gyakorlatilag zéró esély van rá. Viszont mi átmegyünk oda a privát beszélgetésből, szóval érdemes elfogadni a felkérést amit küldtem. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Pildi írta:

Ki kell próbálni, milyen. :) Én leginkább a privát körlevelezés kiváltását látom hasznosnak, mert itt valszeg már nem lesz olyan, hogy betelik a mailbox és valaki nem tud üzenetet fogadni.

Erre valóban hasznos lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 11/28/2019 at 4:56 PM , Ody Mandrell said:

Szeretném felhívni a figyelmet a fórum "Klub" szekciójára. Ez gyakorlatilag arra szolgál, hogy ami nem fér bele a fórumunk fő profiljába, arról mégis lehessen egy kulturált felületen beszélni. Ez gyakorlatilag bármilyen téma lehet a cukrászattól a horgászaton át, a bélyeggyűjtésig minden. Ráadásul ez aszekció úgy működik mint a fő fórum, tehát lehet topikokat nyitni, stb. Külön előnye, hogy beállítható milyet szeretne a klub létrehozója. Nyílt klubot, de lehet teljesen privát is, ami csak a meghívottak helye. 

Akkor ezek után az Egyéb fontost mire használjuk? :) Eddigi tapasztalataim alapján oda mentek azok a témák, amelyek nem fértek bele a fórum fő profiljába. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

De már úgy érzem kár is volt előállni ezzel a reklámmal. :D

Szerintem a reklám nem baj csak nem jól lett reklámozva, illetve nem azzal amire tényleg jó:

2019. 11. 28. - 16:56, Ody Mandrell írta:

Szeretném felhívni a figyelmet a fórum "Klub" szekciójára. Ez gyakorlatilag arra szolgál, hogy ami nem fér bele a fórumunk fő profiljába, arról mégis lehessen egy kulturált felületen beszélni. Ez gyakorlatilag bármilyen téma lehet a cukrászattól a horgászaton át, a bélyeggyűjtésig minden.

Mert ezekre tényleg ott a Külvilág részleg plusz nem zársz ki olyan fórumozókat, akik csak a "háttérből figyelnek" az meg gondolom, nem valószínű, hogy ha valaki nyit egy ilyen Klubot akkor meghívja az összes felhasználót. De arra amit írtatok, hogy a privát körlevelezést kiváltja arra tényleg megfelelő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

@Nute Gunray

Úgy vettem észre hogy tojsz a fejemre. Kizártnak tartom hogy nem szereztél tudomást az előző hozzád intézett kommentemről. Úgy voltam vele hogy emezzel idáig várok hátha mégis reagálsz. Nem volt könnyű.

Pedig szerettem volna nyugisabb körülmények közt privátban rendezni a tegnapi privimben felvázolt ügyünket.

 

---------------------------------

 

Nem hiszem hogy le lennék nála tiltva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Rog írta:

@Nute Gunray

Úgy vettem észre hogy tojsz a fejemre. Kizártnak tartom hogy nem szereztél tudomást az előző hozzád intézett kommentemről. Úgy voltam vele hogy emezzel idáig várok hátha mégis reagálsz. Nem volt könnyű.

Pedig szerettem volna nyugisabb körülmények közt privátban rendezni a tegnapi privimben felvázolt ügyünket.

 

---------------------------------

 

Nem hiszem hogy le lennék nála tiltva.

Túlreagálod....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézőpont kérdése. Bár valamennyire lehet hogy igen.

Egy napja kérdeztem tőle valamit priviben amire még mindig nem kaptam választ. Pedig nem egy nehéz dolog válaszolni plusz tegnap többször is feljött utána ide úgyhogy bőven lett volna rá alkalma.

Az előző kommentem elküldése után délelőtt két különböző alkalommal is kiszúrtam az aktív felhasználók listájában hogy elidőzött ebben a topikban és sehol semmi.

Tegnap is pipa voltam rá (nemcsak a nem válaszolás okán) és ma is az vagyok csak jobban. Plusz nagyon lehangolt vagyok a kialakult helyzet miatt. Mást nem tudok érezni ha annyira levegőnek néz.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.