Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Az Egyéb fontos topik egy olyan hely ahova minden olyan dolog mehet ami nem való máshova. Ennélfogva igen széles spektrumú. Ebbe beletartozik a szülinapi köszöntés is. Ettől független lehet privátban is írni, de aki ott szeretne az tegye ott. Nem lenne szép dolog megtiltani. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Rog írta:

Plusz a mérgelődős értékeléshez a másik képet. :D

Jó munkához idő kell, tartja a mondás, szóval remélem, hogy jó munkát végeztem. :) 

11 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

@Dzséjt most hátha jobban ráérsz, esetleg a Mandi epizód leírásokat elkészítenéd? 

Mármint a teljeset, vagy csak a "Történet" szakaszt? Szívesen bevállalom a teljeset is, ha arról van szó. A "Történet" szakaszt amúgy megcsináltam most, gyorsan, ha már bennem volt a lendület.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Mostanában többször futok bele INTERNAL SERVER ERROR-ba, aminek az egyik legjellemzőbb tünete, hogy beütöm az oldal címét, és fél percig nem történik semmi, aztán ha nem tölt be, akkor kidobja az INTERNAL SERVER ERROR-t, ha betölt, akkor pedig csak szimplán lassú az oldal. Nem nálam van a hiba, próbáltam routerről és mobil netről is több különböző eszközön, és ilyenkor minden eszközre errort dob. Ha másnak is jelentkezik ilyen, akkor érdemes lenne jelezni a Webserver supportnak, mert ők bele tudnak nézni szerver oldalról, hogy mi okozza a leállást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Donát írta:

Mostanában többször futok bele INTERNAL SERVER ERROR-ba, aminek az egyik legjellemzőbb tünete, hogy beütöm az oldal címét, és fél percig nem történik semmi, aztán ha nem tölt be, akkor kidobja az INTERNAL SERVER ERROR-t, ha betölt, akkor pedig csak szimplán lassú az oldal. Nem nálam van a hiba, próbáltam routerről és mobil netről is több különböző eszközön, és ilyenkor minden eszközre errort dob. Ha másnak is jelentkezik ilyen, akkor érdemes lenne jelezni a Webserver supportnak, mert ők bele tudnak nézni szerver oldalról, hogy mi okozza a leállást.

Nekem is pont most volt egy ilyen eset.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Donát írta:

Mostanában többször futok bele INTERNAL SERVER ERROR-ba, aminek az egyik legjellemzőbb tünete, hogy beütöm az oldal címét, és fél percig nem történik semmi, aztán ha nem tölt be, akkor kidobja az INTERNAL SERVER ERROR-t, ha betölt, akkor pedig csak szimplán lassú az oldal. Nem nálam van a hiba, próbáltam routerről és mobil netről is több különböző eszközön, és ilyenkor minden eszközre errort dob. Ha másnak is jelentkezik ilyen, akkor érdemes lenne jelezni a Webserver supportnak, mert ők bele tudnak nézni szerver oldalról, hogy mi okozza a leállást.

Ilyen velem is rendszeresen előfordul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Donát írta:

Mostanában többször futok bele INTERNAL SERVER ERROR-ba, aminek az egyik legjellemzőbb tünete, hogy beütöm az oldal címét, és fél percig nem történik semmi, aztán ha nem tölt be, akkor kidobja az INTERNAL SERVER ERROR-t, ha betölt, akkor pedig csak szimplán lassú az oldal. Nem nálam van a hiba, próbáltam routerről és mobil netről is több különböző eszközön, és ilyenkor minden eszközre errort dob. Ha másnak is jelentkezik ilyen, akkor érdemes lenne jelezni a Webserver supportnak, mert ők bele tudnak nézni szerver oldalról, hogy mi okozza a leállást.

Nálam ritkán van ilyen. Amúgy ha internal server error az szerver oldali probléma, amire nekünk nulla ráhatásunk van. Valószínűleg tudnak is róla a webszervernél. De pl. nálam alig van ilyen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nálam ritkán van ilyen. Amúgy ha internal server error az szerver oldali probléma, amire nekünk nulla ráhatásunk van. Valószínűleg tudnak is róla a webszervernél. De pl. nálam alig van ilyen. 

Bogi mondta, hogy ha jelzitek a supportnak, akkor tudnak vele valamit csinálni, ezért írtam. Megtennéd, kérlek? Csak admin jelezheti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam is lassúság van. Bár az utóbbi 5 percben egyelőre minden visszaállt és jó minden, de délig kb. 10 szer írta ki nálam a hibát. Próbáltam alapértelmezett skinre átmenni, hátha egy picit gyorsítok rajta, de úgy is döglassú volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Donát írta:

Mostanában többször futok bele INTERNAL SERVER ERROR-ba, aminek az egyik legjellemzőbb tünete, hogy beütöm az oldal címét, és fél percig nem történik semmi, aztán ha nem tölt be, akkor kidobja az INTERNAL SERVER ERROR-t, ha betölt, akkor pedig csak szimplán lassú az oldal. Nem nálam van a hiba, próbáltam routerről és mobil netről is több különböző eszközön, és ilyenkor minden eszközre errort dob. Ha másnak is jelentkezik ilyen, akkor érdemes lenne jelezni a Webserver supportnak, mert ők bele tudnak nézni szerver oldalról, hogy mi okozza a leállást.

Nálam ma délelőtt többször is volt ilyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a választ kaptam, hogy a tesztelés után betöltött az oldal de a biztonság kedvéért újraindították az apache-t. 15 perc után  (13:40-45)kellene újra tesztelni. Lehetséges okként a megnövekedett forgalmat említik.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.