Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Sziasztok!

 

Ide várom a javaslatokat a fórummal kapcsolatban. Ha valakinek van különleges kívánsága, vagy használható meglátása, ne tartsa magában. Minden jó ötletre vevő vagyok :) Építsük ki a fórumot, persze ésszerű keretek között.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben beállítottam, hogy máshonnan is lehessen avatart beilleszteni. Csak a linket kell beírni a "profil" oldalon, és máris látszik az új avatar :)

 

Mellékelem a tfn linkjét, ahol több mint 3000 lehetőség közül válogathattok. Persze ehhez regisztrálnotok kell magatokat, de szerintem megéri :)

 

Avatarok

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody! A fórum háttere hogy hogy ilyen világháborús? Nem lehetne SW :D:

 

Még nincs kész teljesen az oldal, pont ezért (is) :) Simon Z. dolgozik a háttéren, és már én is nagyon várom mivel lep meg. Holnap vagy holnap után, már frissítve lesz szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, itt folytatjuk majd a chapterezést, és nem másolom át az összes hozzászólást, csak az én chapter leírásaimat :D Talán nem is örülnének neki Plokoomék, ha átmásolnám ide....no mindegy. Szóval nyugodtan szólj hozzá azokhoz a témákhoz is! Minden nap egy újabb chapter.

 

Köszi a biztatást! Engem is meglepett, hogy beindult :) Már kész van Simon Z. első banner munkája, csak egyenlőre nem tudom felrakni :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez a fórum marha jó. Most nem akarok haszonlítgatni, de állati. Örülök ennek. :)

Kérdés:

A FAN art fórumra hogy lehet majd a képeket belinkelni? Mármint úgy hogy csak rá kelljen klikkelni?

 

Sok sikert a FÓRUMhoz.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skacok!! Az offolásokat elkerülendő, a jövőben privát üzenetben közöljük egymással az óhajókat :)

 

Vagy írhatjátok ide is, el fogom olvasni. Köszönöm.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyithatok a Fan Arton belül egy új topicot? Mondjuk ilyen címmel: "FAN képek, videók, írások mindenkitől" - Szerintem érdekes lenne. Gondoltam engedélyt kérek... :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez a fórum marha jó. Most nem akarok haszonlítgatni, de állati. Örülök ennek. :) 

Kérdés:

A FAN art fórumra hogy lehet majd a képeket belinkelni? Mármint úgy hogy csak rá kelljen klikkelni? 

 

Sok sikert a FÓRUMhoz.

 

Köszönöm a biztatást, mindent megteszek, hogy örömötöket leljétek benne :D A kérdésedre a válasz: a szöveg amit látni fognak

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen! Majd hamarosan kipróbálom! :)

 

Látom sikeres volt a próba.

 

Amúgy skacok esküszöm, hogy kész van a banner, de az oldalt regisztráló sith loosemaster, szörén-szálán eltűnt. Nála vannak a kódok :D(((((

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem senki nem ijedt meg a moderátorok feltünésétől?!?

 

Ezek csak biztonsági lépések, ha feltűnnének túl súlyos arcok. Szerintem tudjátok milyen kaliberre gondoltam :D Bomarr és én, természetesen csak a legvégső esetben nyúluk ehhez a drasztikus formáhpz.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsi srácok, hogy nem voltam, csak szombat reggel elszállt a netem, és 10 perce csinálták meg a T online-os arcok. Így a Jóisten is úgy akarta szerintem, hogy a hétvégét áttanuljam a tegnapelőtti érettségimre. :D

Mostmár leszek! Ody amint átküldi msn-en a bannert, a design SW-s lesz.

Ja, és örülök, hogy beindult a fórum! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem senki nem ilyedt meg a moderátorok feltünésétől?!

 

Ha már moderátorokról esett szó, akkor megkérdezném, Itt is tiltva vannak a Hyperspaces anyagok linkelése, adása vétele?

 

Ha nem akkor létre szeretnék, hozni egy ilyen topikot és megkérdezném, hova hozzam létre, valahová a csevegőbe? nem akarok belerondítani ilyesmivel a filmek közepébe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem senki nem ilyedt meg a moderátorok feltünésétől?!

 

Ha már moderátorokról esett szó, akkor megkérdezném, Itt is tiltva vannak a Hyperspaces anyagok linkelése, adása vétele?

 

Ha nem akkor létre szeretnék, hozni egy ilyen topikot és megkérdezném, hova hozzam létre, valahová a csevegőbe? nem akarok belerondítani ilyesmivel a filmek közepébe.

 

A fórum egyelőre meglehetősen belterjes, tehát egyelőre elvileg csak azok tudnak róla, akik megkapták a linket mail-be... igy elég kicsi az esélye, hogy idetévedjen egy hivatalos közeg... de azért várjuk ki Ody véleményét is erről :(

 

Darth Lamorak: Üdv a fedélzeten :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már moderátorokról esett szó, akkor megkérdezném, Itt is tiltva vannak a Hyperspaces anyagok linkelése, adása vétele?

 

Majd keresek neki helyet, de igen, lehet. Viszont az lenne a kérésem, hogy privát üzenetben küldjétek a linket! Lehet írni a ténykeről, csak a linket priviben! Akinek kell privizik, és így senki sem lát linket. Megfelelő ez így? De Te is berakhatod valahova, ahova szerinted befér egy ilyen topic.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az e-mail címemre Ody vagy SimonZ küld már el a kész bannert

 

Elküldtem! Egyébként gratulálok a sikeres vizsgádhoz :( Várlak msn-em, vagy akár itt is.

 

Matek: 98%

Magyar: 69%

Töri: 73%

Angol: 100%

Német: 100%

Köszi, de a nyelveket a nyelvvizsgák váltották így ki, nehogy azt képzeljétek, hogy ilyen penge vagyok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ha már moderátorokról esett szó, akkor megkérdezném, Itt is tiltva vannak a Hyperspaces anyagok linkelése, adása vétele?

 

Majd keresek neki helyet, de igen, lehet. Viszont az lenne a kérésem, hogy privát üzenetben küldjétek a linket! Lehet írni a ténykeről, csak a linket priviben! Akinek kell privizik, és így senki sem lát linket. Megfelelő ez így? De Te is berakhatod valahova, ahova szerinted befér egy ilyen topic.

 

PErsze, hogy megfelel. Köszönöm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár fórummal kapcsolatos infó:

 

1. A banner Simon Z. munkáját dícséri! Kicsit elcsúsztak a méretek, melyeket hamarosan javítunk. A felső banneren ugyanis ott vannak a 4-5-6 rész hősei is, csak valahogy lemaradtak :( Így kicsit azt suggalja ez a banner, hogy hanyagoljuk a birodalmi idők filmjeit, pedig erről szó sincs! Egyébként több fajta banner lesz, ezeket majd idővel váltogatni fogjuk. Ha megoldható, akkor minden sw film témájába való lépéskor, az adott filmből készített banner fogadja a látogatót. Ez még nem biztos, de ha lehet, akkor megcsináljuk.

 

2. Várhatóak új smiley-k. Ugyanazok amik a TFN-en is vannak. Továbbá a topicok elé SW-s logo kerül. Holnap várhatóak fejlemények.

 

3. A színezésen is várható változtatás, de marad a sötét (nagyrészt fekete színkészlet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek ötlet volt egy ilyen fórumot csinálni, és persze örülök, h meghívtatok... amint lesz időm, átnézem és írni fogok rendesen, megígérem. Ez egy nagyon jó társaság itt, ahogy elnéztem.

 

Köszi az elismerő szavakat, de azokat is illeti, akik segítettek létrehozni ezt a helyet :( Coce Plant-nak nagy köszönet a fejlesztésekért, valamint Simon Z.-nek a bannerekért :)

 

Remélem találsz majd kedvedre való témát! Pl. már várjuk mikor szólsz hozzá, a "Joseph Campbell" mitólogia témához :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.