Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Kibővítettem nyolc témára. Annál sokkal több aktív topik nem nagyon van egyszerre. Sajnos a hozzászólót nem lehet kiiratni, így van programozva a rendszer. Bár ha a topik nevére kattintasz akkor egyből az utolsó olvasatlan hozzászólásra ugrik. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Kibővítettem nyolc témára. Annál sokkal több aktív topik nem nagyon van egyszerre. Sajnos a hozzászólót nem lehet kiirtani, így van programozva a rendszer. Bár ha a topik nevére kattintasz akkor egyből az utolsó olvasatlan hozzászólásra ugrik. 

 

köszi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz nem vagyok nagyon aktív az írásba, de olvasni nagyon gyakran szoktam. Mikor elkezdődtek a gondok a Phase I verziónál, meg is ijedtem, hogy elviszik az egyik kedvenc fórumom.

Viszont a fórum átváltott a Phase II-es kinézetére, és akárcsak a klón páncéloknál, a fórumnál is az újítás az előnyére vált.

Szóval szeretnék gratulálni a megújuláshoz és megköszönni a munkát, amit a fórumba belefektettetek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2017. 11. 12. - 3:58 PM, Ody Mandrell írta:

Csoli! Megbarátkoztál már az új fórummal? :) 

Igen, mondhatjuk. Kinézetre, működésre jobb és praktikusabb ezt el kell ismerni. És azt, hogy alulra kell írni szinte már megszoktam.

Viszont tabletről katasztrófa használni..nem veszi a lapot, zoomolgatni kell aztán mégegyszer koppintani stb, persze lehet, hogy nálam a hiba.

Szerencsére ritkán kényszerülök mobileszközről feljönni -persze pont a rebels évzárón kellett telóznom- amúgy nektek mi a tapasztalatotok? Frankó telóról és tabról is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tabletem nincs, nem is lesz (teljesen felesleges pénzkidobásnak tartom). Telóról jó, de ott az alapot szoktam használni. Asztalin meg a TLJ poszter van háttérnek. :P

 

Örülök, hogy a fontosabb eszközökön már ok a dolog. ;)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.