Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2017. 11. 09. - 1:09 PM, Ody Mandrell írta:

Szerintem ha a topik nevére kattintasz akkor a legfrissebb hozzászólásra ugrik. 

Nálam ez sajnos nem működik valamiért, nem ugrik a legfrissebb hozzászólásra. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Tabletem nincs, nem is lesz (teljesen felesleges pénzkidobásnak tartom).

Én is így voltam vele, de GPS-nek is kiváló és bevallom a munkahelyemen nem egyszer mentette már meg az életemet! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jesus, évezredek óta nem jártam már erre, sajnos meló látástól mikulásig... Baromi jól néz ki az új felület, gratula! :D

 

Edit: mi lett az avatarommal? :/ Ahogy látom, mindenki másnak megvan, de az enyémnél csak egy ikont mutat :/

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Sinistra írta:

Edit: mi lett az avatarommal? :/ Ahogy látom, mindenki másnak megvan, de az enyémnél csak egy ikont mutat :/

Mindenki más visszaállította már, alapból nekünk sem volt váltás után :)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Sinistra írta:

Jesus, évezredek óta nem jártam már erre, sajnos meló látástól mikulásig... Baromi jól néz ki az új felület, gratula! :D

 

Edit: mi lett az avatarommal? :/ Ahogy látom, mindenki másnak megvan, de az enyémnél csak egy ikont mutat :/

Töltsd fel újra és jó lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy a fő oldal tetején lévő üzenetben is láthatjátok, a mai nap este 20:00-tól az EpVIII premierjéig a kvíz szekcióban elindul a saját karakter szavazásunk SWSAGA WINTER MADNESS néven. :) Mindenkit arra buzdítok, hogy szavazzon majd a kedvenceire. :)  A szavazásokat, a szabályokat és a kibeszélőt itt találjátok majd, a házigazda pedig én leszek:

http://swsaga.hu/forum/15-star-wars-kvíz/

 

Az elején még csak selejtezők lesznek és hétvégén indul majd be a főtáblás egyenes kiesés. :)  Remélem mindenki örömét leli majd ebben a kis játékban, és könnyebbé (?) teszi az új filmre vonatkozó várakozást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Be akartam állítani hogy jöjjön e-mail ha jön üzenetem mint a régi fórumnál, de az értesítéseknél ahol ezt be lehetne állítani nem lehet a csúszkát mozgatni, és ha rámegyek egérrel kiírja hogy a "rendszergazda letiltotta ezt az opciót". Ez miért van?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az értesítési beállítások felső táblázatában jelöld be a Lehetőségek a tartalmak automatikus követéséhez részből azt amit szeretnél. Van több választási lehetőség is. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amint észrevettétek, az SWSAGA Winter Madness kapott egy saját szekciót a Kvízen belül. Többlet kattintással ez nem jár, a főoldalról ezentúl a Madnessbe kell belépni ha szavazni akartok, és nem a kvízbe. De ez azt hiszem egyértelmű. :)  További kellemes szavazást!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na urak, mióta is újultunk meg? Ki kell jelentsem, hogy megszoktam. Már nem jut eszembe semmit fent keresni, ugrok ahová kell. Ha meg lehetne fordítani, immár gondolkodnék, hogy akarom-e. (igen, fájt kimondani :P ) Ami külön tetszik: a sárga vonal olvasott és olvasatlan tartalom közt! :clap:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2017. 11. 21. - 22:41, Ody Mandrell írta:

Az értesítési beállítások felső táblázatában jelöld be a Lehetőségek a tartalmak automatikus követéséhez részből azt amit szeretnél. Van több választási lehetőség is. 

Köszi, ezt meg is találtam de akkor a fordítás nem jó mert egymást kizáró lehetőségek vannak. Itt van ez ugye: Értesítési preferenciák. Ez alatt meg ezek:

1. Felugró ablak megjelenése személyes üzenet érkezésekor

2.Csak e-mail értesítést kérek az üzenetről

3.Hangjelzés üzenet érkezésekor

 

Namost a harmadik lényegtelen. Nézzük az első kettőt. Logikai szempontból a 2. azt jelenti hogyha azt bekapcsolom akkor csak emailt kapok. Ezért nem mertem rányomni.Ugyanakkor számtech szemmel sem logikus hisz ezek nem rádiógombok amiket ugye akkor használunk ha egymást kizáró tevékenységre szeretnénk rávenni kedvenc pc-nket. Mig a jelölőnégyzetek melyek esetünkben is leledzenek több lehetőséget is lehetővé tesznek egyszerre. Ebből az következik hogy csak a 2. szövege lehet hibás hisz simán bekattintható(jelölőnégyzeteket programozástechnikailag be lehet úgy állitani hogy rádiógombokként működjenek de semmi értelme) úgy hogy ellentmondok az 1-esnek. Szóval szerintem a 2. szövegét kell átírni erre : E-mail értesítést is kérek az üzenetről.

 

Valaki különben küldene nekem egy privit próbaképp hogy működik-e?

 

Lehetőségek a tartalmak automatikus követéséhez-nél meg csak egy jó válasz van és annak semmi köze ahhoz hogyha valaki privátot ír jöjjön nekem email, az az első pont.

 

Lehetőségek a tartalmak automatikus követéséhez

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.