Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Az értesítési preferenciák a privát üzenetekre vonatkoznak. Az első pont akkor él ha online vagy itt az oldalon: ha ír valaki kapsz itt egy felugró ablakot. A második pont ha nem vagy online de írnak privit. Akkor megy a mail. A fordítás tényleg nem pontos. Ez az angol szöveg: Only send one email notification for content I follow until I revisit the community . Át is írom mindjárt. Köszi.

 

A tartalmak követése nem a privátokról szól, hanem a topikok követéséről. Ha neked a privát üzenetekről kell mail, akkor ezzel nem kell foglalkoznod.

 

Küldtem egy tesztet.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

34 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az értesítési preferenciák a privát üzenetekre vonatkoznak. Az első pont akkor él ha online vagy itt az oldalon: ha ír valaki kapsz itt egy felugró ablakot. A második pont ha nem vagy online de írnak privit. Akkor megy a mail. A fordítás tényleg nem pontos. Ez az angol szöveg: Only send one email notification for content I follow until I revisit the community . Át is írom mindjárt. Köszi.

 

A tartalmak követése nem a privátokról szól, hanem a topikok követéséről. Ha neked a privát üzenetekről kell mail, akkor ezzel nem kell foglalkoznod.

 

Küldtem egy tesztet.

A lényeg tehát az hogy ez a fórum alkalmazkodik a mai helyzethez - ami nagyon helyes - azaz csak akkor küld emailt ha nem vagy online. Hisz ma állandóan online vagyunk. Az okostelefonok pl állandóan be vannak jelentkezve fórumokra Facebookra stb. A nap talán csak elenyésző részében vagyunk offline. Magyarán értelmetlen emailt küldeni privát üzenet esetén. Mondtam már hogy imádom az új fórummotort? Modern.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abba a kínos helyzetbe kerültem, hogy kíváncsiságból létrehoztam egy klubot, de törölni már nincs jogosultságom. Privát, úgyhogy senki nem látja rajtam (és esetleg Odyn vagy a moderátorokon) kívül, de hogyha van egy szabad fél perce valakinek, akkor nyugodtan törölheti.

Ugyanitt szeretném felhívni mindenki figyelmét az izgalmas új menüpontra (Böngésző > Klubok). Csak attól félek, ha mindenki elkezd klubokat létrehozni, akkor elindulhat egy klikkesedési folyamat a fórumon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kluboknak csak akkor van értelme, ha fórumon kívüli dolgokkal foglalkozik. Nem titok, hogy nekem is van kettő. Az egyik a moderátoroknak a másik pedig személyes dolgokról szól, aminek nem sok köze a fórum témáihoz. Nyilván az SW-ről klubokban beszélgetni hülyeség és felesleges is.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Twitter, facebook, Star Wars :D De komolyra fordítva szót a profilnál a legutóbbi látogatók alatt angol a szöveg, meg a hozzászólások jobb felső sarkában ha ráhúzod az egeret a 3 körre akkor "Report Post" felírat jelenik meg, a profil beállításoknál, az email és a jelszó részen a kitöltendő rubrikák alatt is angol a szöveg.

 

Szerk.: Wow az új fórum még azt is meg tudja jegyezni, hogy mikor milyen eszközről lépünk be?!! Ez tök jó! :)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, kolmilan írta:

Ez igaz. Akkor ettől fogva nem kattintok az Aktivitásra. Köszi!

Jobb oldalt van olyan, ha rákattintasz az aktivitásra, hogy sűrít, bővít. Kattints a sűrítre, és nem mutatja majd a hozzászólást, csak azt, hogy írták a topikba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, luke19 írta:

Jobb oldalt van olyan, ha rákattintasz az aktivitásra, hogy sűrít, bővít. Kattints a sűrítre, és nem mutatja majd a hozzászólást, csak azt, hogy írták a topikba.

Hú, köszi! Ez teljesen megoldja a problémámat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.